0 oy
719 göst.
Diğer kategorisinde (6,360 puan) tarafından

https://hizliresim.com/lqGazg

Sabahtandr gazdan huysuzlasiyo cok gazlii oglum banyo yaptirdm rahatlar diye biraz uyudu hemen uyandi böyle popusuna vurunca durdu biraz uyuya kaliyo elimi cekince hemen uyaniyo daha evi supurup silecem :( durmuyo siz nasil yetisiyosunuz?

16 Cevaplar

+1 oy
(3,695 puan) tarafından
Idare ediyorum ben bi şekilde. Her uyudugunda bi odayı temizliyorum  Esim iise gidiyo zaten erken gittiginden kahvaltı yapmaz canım istemiyor  diye  akşam yemeğini de kayinvalidem hazırlıyo alt üst oturuyoruz ama bi de laf sokarak yapmasa..
-Reklam-
+1 oy
(350 puan) tarafından
Ayni biz canım sabahları saat 11 e kadar durmuyor zar zor uyutuyorum beşiğine yatiriyorum telefondan da nini aciyrum arada mirildaniyo hemen salliyorum tekrar daliyo bende islrimi yaoyorum 
(6,360 puan) tarafından
Ay bizimki basinda biri olsa sallasa uyuyo ama gunduzleri ben yalnzm maalesef
(350 puan) tarafından
Bende yalnızım canım telefonda niniye alistirdim
+1 oy
(382 puan) tarafından
Akşamdan o uyuyunca mutfağı güzelce temizliyorum temiz bırakıyorum giysi odamı temizliyorum bırakıyorum geri kalan süpürme silme işini veya kahvaltı hazırlama yemek yapma işini pusete  koyup onu yanımda taşıyorum açıyorum eğlenceli bı şarkı veya çocuk şarkısı ses oluyo yanında yapıyorum öyle misafir de agirladik 
(6,360 puan) tarafından
Kac aylık? Benimki pusette durmuyo agliyo
(382 puan) tarafından
3 ayimiz bitti canım benimkide uykusu gelince karnı acikinca veya ilgi isteyince mizmizlaniyo ona göre anlayıp işimi bırakıyorum onun isteklerini halledip tekrar devam ediyorum suanluk ağlama gibi durumu çok şükür yok
(6,360 puan) tarafından
Peki daha önce var miydi
(382 puan) tarafından
Yoktu canım benim yanımda olduğu sürece pusette duruyo annemlere gidince de kalabalık oluyor bazen pudetten cikarmiyorum öyle kardeşim ilgileniyor alisdi evdede öyle duruyo ben iş yaparken
+1 oy
tarafından

image

biz de genelde boyleyiz eşim evdeyken anca
+1 oy
tarafından
ya halam ya annem ya arkadaşım gelip oyaliyor yada esimin evde oldugu zamanlarda yapabildigim kadar yapıyorum teksem evde tuvalete zor gidiyorum sık *** temizlik yapamıyorum
0 oy
tarafından
24 gunluguz bizde gece uykusu yok 1 saat uyuyo geri uyaniyo hemen gunduz uyuyo onun icin rahat rahat isliyirum
(6,360 puan) tarafından
Benimki de gece uyuyo gunduz uykusu yok :)
tarafından
Oyle zor canim ya bende hep korkuyidum islerimi falan isleyemem die korktugum gibi olmadi cok sukur
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Normal yetişioz canımbenm kızda kolık gunde sadece 5 saat uyuyorum 
(6,360 puan) tarafından
Benim oglumda kolik hic durmuyo sabahtan onunla uğraşıyorum bazi zamanlar bende yapiyorum ama boyle uyumadigi zamanlar hicbisey gelmiyo elimden
0 oy
tarafından

image

illa elin üstünde olsun istiyosa :)
(6,360 puan) tarafından
Birde poposuna vurmam lazm ama canm :) yine de guzel fikirmis :)
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Uyudukça yapmaya çalışıyorum valla eşim eve geldiğinde o bakarken yapıyorum arada nezaman boşluk bulursam :)
(6,360 puan) tarafından
Benim ki de uyursa yapiyorum uyumazsa başındayım
0 oy
tarafından
Yetişemiyorum ki dışı çıkacak galiba çok huysuz valla zor bela yapıyorum işleri 
(6,360 puan) tarafından
Bende o durumdaym canm
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Valla ilk zamanlar ev işi çok zor bn henüz doğurmadım ama bnim eşim temizlikte çok çok yardımcı oluyo bn 33 haftalığım 20. Haftadan beridir neredeyse hiç iş yapmıyorum eşim yaptırmuyo doğum yağınca ya o işten gelince yapabildiğini yapar yada o bebekle ilgilenir ben yaparım. Kayımvalidemde çok yardımcı olur alt katta oturuyo onlara güveniyorum yani. Yoksa işim çok zor
(6,360 puan) tarafından
Benm kaynvalide anca evi dagitsn zar zor is yapinca da sanki sen bana ne yapiyosun is mi yapiyosun yok bilmem kimin gelini oyle bende ogluna onu alsaydn dedim
0 oy
(338 puan) tarafından

Yetisemiyorum :( iki tane evladim var ve zamanim hic olmuyo sadece mutfagi halledebildim birde karnimi doyurabildim malesef

(6,360 puan) tarafından
Ben bazen yemek bile yiyemiyorum oglen yemegini az once yedim aksam yemegi yapip firina goturdu esim
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Yetişemiyoruz:((
(6,360 puan) tarafından
Yalniz degilmsm :)
0 oy
(545 puan) tarafından

Valla tek oldugum.zamanlar yetisemiorum annem esim gececi oldugu zamanlarda geliyor bize haftalik yemek yapil birakio esim gunduzcu oldugu zamanlardada anca isten gelince bebegi ona birakip yemek isitabiliorum zaten tutamioda 5 dkda bir kucagima almam gerekio 4 aydir boleyiz bakalim.nezaman patlicam onu merakla bekliorum bende. Evi supurup silmek zatem hak getire anca annem gelince cocugu tutuo ben bi cabukta supuruorum oyle yani bi misafir odam temiz duruo gelen olursa atiorum oraya diger odalar yasak :D

(6,360 puan) tarafından
Ayy bilmez miyim o durumu:)
(545 puan) tarafından
Bi duzen tutturmam lazim.farkindayim ama bi turlu istedigim.gibi olmuo bazen kiziorum.kendime bukadar beceriksizmiymisim.ben die ama benden kaynakli diil sanirim bilemiorum.tek istedigim.su bebem 12. Aya goz acip kapayana kadar gelsin artik. Yurumeye konusmaya baslamyinca zapt etmeside daha kolay olucak insallah em azindan benden baska biride oyabilicek.insallah bende duzenimi oturtabilicem die umuorum
0 oy
tarafından
Bn koyuyorm kangruya öyle iş yapıyorm bazen. Veya ağzına emzik koyuyorm öyle yapıyorum çok zor oluyo
(6,360 puan) tarafından
Pazartesi bende kanguru almaya cikacam canm o da aklima geldi benm :)
tarafından
Başka türlü olmuyor canım valla o iyi
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Böyle yatırmak için küçük değil mi?
(6,360 puan) tarafından
Canm uyanik orda 2.5 aylik
(1,948 puan) tarafından
Biliyorum uyanık olduğunu uyanıkken zararlı değil mi diyorum bizde 2.5 aylığız öyle yatırmıyorum ben
(6,360 puan) tarafından
Yok tam tersi gaz icin iyi ama oyle uzun süre tutmuyorum tabii ki en fazla 15 dakika zaten 15 dakikadan sonra yine aglamaya basliyo bu defa omzuma yatiriyorum sonra dizlerime cok gazlii kac defa acile gittik
(1,948 puan) tarafından
Ben yüz üstü dizime yatırıyorum 2 3 dakika

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 338 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 298 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde Lillte garden (539 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 498 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 281 göst.
8 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı