0 oy
224 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
tarafından kapalı

6 yaşında ve 1.5 yasinda iki tane oglum var 3 seferdir oglum poposuna deyip agzina aliyor elini bu 3. Kez görüşüm daha onceden konustum ama bugund3 gorunce sinirim tepeme cikti babasi konuştu bu seferde kardes kiskancligi yüzünden mi boyle basina gelen varmi nasil yol aldiniz yardimci olursanız sevinirim:(

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

7 Cevaplar

+1 oy
(8,581 puan) tarafından
Totoyla kardeş kıskançlığının pek alakası yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlgi çekmek için yapıyordur 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Iyi yada kotu bir sekilde dikkati kendi uzerinde toplamak istedigi icin olabilir mi ?
(11 puan) tarafından
Evet kardesi on planda oldugu icin cok zoruna gidiyor kucuk bebek oldugu icin daha cok aeviliyor bu zoruna gidiyor elbette oda boyle dikkat cekmeye çalışıyor
(9,651 puan) tarafından
Sosyal aktiviteleri arttırmak kafasını dağıtmak belki iyi gelebilir yaz okulu falan varsa çok iyi olur
0 oy
(1,092 puan) tarafından
İlk yaptığında tepki gösterdiyseniz ilgi çekmek için yapıyor olabilir kızmak yerine yaptığının yanlış olduğunu güzel bir dille anlatın devam ederse görmezden gelin yapmayı bırakacaktır 
(11 puan) tarafından
Bende oyle dusunuyorum cunku gündelik hayattada kardesin3 hic rahat vermiyor cok titiz bir cocuk aslinda benimle ayni bardaktan bile su icmez
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kendisi ile konuştuğunuzda ne tüe cevaplar veeiyor size
(11 puan) tarafından
Oyle yapmak istedim diyor
(5,311 puan) tarafından
Peki kimden  görmüş öyle yapınca ne hissediyor muş sordunuz mu
(11 puan) tarafından
Sordum tabiki gayet sakin bir sekilde once tw de gordum dedi sonra aklima oyle geldi dedi sonrada
(5,311 puan) tarafından
Tv de hangi.programda gördüğünü ve en çok hamgi harrketten dolayı olduğunu  sorarmısınız ayrıca babası konuştuktan sonra tekrar durumu nedir
0 oy
(35 puan) tarafından
Yaptığı yanlışı üzerinden azarlamayın ve yasak koymayın. Çünkü daha tatlı gelir ve inada bindirir. Yaşı var sizi çok net anlayabilecek yaşta. 

Görüntüsü kötü yaralı bir el fotosu gösterip seninde elin bu şekilde olur diyerek vazgeçirmeyi deneyebilirsiniz. Bebeği sütten kesmek için göğüs ucumuzu nasıl çirkinleştiriyoruz onun gibi düşünün. :) Aklıma bu şekilde geldi 
(11 puan) tarafından
Cok saolun agzinin ici bakteri doldugunu yara olcagini soyledim ufak capli korkuttum ama ne kadar dogru bilmiyorum
(35 puan) tarafından
Bakteri nedir yara nedir bilmezler daha
 Gözüyle görürse belki korkusunu anlar diye düşünüyorum :)
(35 puan) tarafından
Ağzı üzerinden değilde eli üzerinden deneyin. Çünkü bu sefer ağzıma değilde elini başka yerlere sürebilir kardeşine olabilir mesela direk elini vazgeçirmeye çalışın
0 oy
(2,523 puan) tarafından
TV de ne görmüş ki canım  ya bazen dikkat etmen lazım   izlediği şeylere malum şuan ki diziler erotik film leri aratmıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 197 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde Papatyam123 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 376 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 211 göst.
0 oy
1 cevap 110 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde Papatyam123 (11 puan) tarafından soruldu