0 oy
375 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar üst üste soruyorum kusura bakmayın gorumcemin bir sorusu gorumcemgil yeni lazere başladı her yerlerine lazere gidiyorlar güzellik salonundan demislerki 1 ay boyunca bikini bölgesi alinmiycak görümcem bana sordu ben bilmediğim için buraya sorayım dedim gerçekten öylemi ? Boyle bir durum varmı?

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yo ben gittim aldılar ama buzlu lazer di 3 ay gittim sonra gebe kaldım ama azaldı baya ama kıl köklerini görmem lazım dediler görmeden alamam 
(3,099 puan) tarafından
Benim gorumcemgilinki buzlu değil bildiğim kadari ile
tarafından
Olayları aynı sadece buz uyuşturuyor diğerine göre kökleri görmem lazım yakmam için dedi 1 ay temizleme demedi uzamaya başlayınca gel demişti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani makinanin gormesi kafi orceklermiymis :)
tarafından
Yok la ifsa olmadim direk kendim dedim :)
tarafından
Gerçekten adın Mihri mi hep merak etmisimdir ha :))
tarafından
Sjjsjsjjssbahhaha
tarafından
Evet mihri sapina kadar hemde niyeki :)
tarafından
Emin olayım dedim :))
0 oy
tarafından
Yeğenim gidiyor evet doğru yani.
(3,099 puan) tarafından
Cidden 1 ay alinmiycakmi ya nolur o öyle doğumdan sonra bende gitcektim vazgeçtim resmen onu geçtim abdest geçmez ya
tarafından
Öyle dedi  hatta  hamile diye ara  verdi .kadın demiş jilet kullan
(3,099 puan) tarafından
Jilette daha berbat ediyor işte ben kendim alamıyorum ağda ile yani jilet kullanıyorum çok kalinlastiriyo ve çabuk çıkıyor zaten hani ağda olsa 20 gün 1 ay idare eder zaten değişik biseymis ya gorumceme diyim bari şansına küssün
tarafından
Cnm kadın dmiss kulln daha temiz olur falan
0 oy
(66 puan) tarafından
Kisaltiyorlar zaten Ne alaka ilk seanstan sonra 15 gün sonra tekrar gidiyorsun hepsi dökülüyor 1 aya kadar çıkanı da tıraş makinasıyla kisaltip lazer yapiyorlar
(3,099 puan) tarafından
Gittiklerinde güzellik salonununmu kısaltması lazım yani canim
0 oy
tarafından
Ben gittim başlamadan butun vucudumu jilrtledim gittim 15 gunde bir cagiriyorlardi son 1 aya cikti  ama her hafta bikini icin ara seansa gidiyordum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewet bir ay almıyorum.lazer gününden bir gece önce jiletle kes demişlerdi bana.suan iyiki gitmişim diyorum dört sene oldu gayet guzel
0 oy
(96 puan) tarafından
Ben 2 seans gittim hamile kaldım dosyamı dondurdum doğumdan sonra devam edicem . Her güzellik merkezinin sistemi aynı mı bilmiyorum ama seansa gitmeden 1 gün önce permatik ya da makinayla vücudunu temizliyorsun gidiyorsun her seferinde böyle , ama tüyler bittikçe alacağı zaman sadece tüy olduğu yerleri almaya dikkat etsin görümcen tüy olmayan yerlere sakın permatik y da makina vurmasın
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Ben. Bugün ilk defa gidicem babada dedi aksamdan lazer olcak yerlere jilet vur öyle gel dedi 
0 oy
tarafından
Yoo ben normal olanına gittim . Hiç öyle bir şey denilmedi tüm vücut gittim ben de . Hepsini beraber yaptilwr . 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Evet almıyorsun hiç lazer e gidecegin gün aliyirsun..ama hangi lazer olduğu da onemli
0 oy
(886 puan) tarafından
Ayda 1 seanslar oluyo rendevudan 1 gün önce neresi için  gidiyorsa lazere tüm vücut içinse tüm vücudu jilete vurup öyle gidicek ve bu sureden önce zaten yapılmaması lazım onu demek istemişlerdir.ben gittim boyleydi
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Alınmıyor canım benim canım doğru demiş zatn dökülüp çıkması okadr sürüyor bide zatn lazerle gtce günden bir gün yada iki gün önce jilet vurduruyor lar uzaması lazım yani doğru demişler 
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Olmamalı böyle bir şey her bölge her seansta yapılmalı
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Ben gidiyorum 10 seans tan sonra gebe likten sonra dondurdum 

Her gittiğimizde tıraş oluyoruz canm benm de buz lazer

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
25 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy