0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde (3,136 puan) tarafından

17 haftalık oldum ama halen bebeğim kendini göstermiyor ne utangaç çıktı bu bebiş :) doktor baya bi baktı kordon bacağının arasında ama kız gibi tam net değil dedi. 

5 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Gostermiyo ise kizdir kizimda kordon vardi bi doktor kiz bu dedi erkek olsa kordon hafifi kalkik olurdu dedi oyle de oldu kizim oldh
(3,136 puan) tarafından
Doktor dedi büyük ihtimalle kızdır iki hafta sonra gelin dedi. Sağlıklı olsun kız erkek farketmez. İlk bebeğim zaten
-Reklam-
0 oy
(1,292 puan) tarafından

İlk bebeğim kendini 7 ay, göstermedi. Ayakları önünde çapraz toplu duruyordu gösteriyordu. Hatta elini bile yüzüne kapatıyordu yüzünü bile göstermiyordu. Kız kendini göstermez deyip öyle düşündük 7. Ay erkek olduğunu öğrendik. Şimdi 2. Hamileliğim ve 12. Haftada kızımız açtı her, şeyi gösterdi :) bu zamana kadar da hiç saklamadı. Bebeişlere belli olmuyor yani. Ama oğlum hala daha utangaçtır :D

(3,136 puan) tarafından
Çok utangaç olmasınlar yaa büyüdükçe eziyorlar
(1,292 puan) tarafından
Öyle olmadı benim oğlum. Mesela şuan 12 yaşında kendi yıkanıyor ama küçükken benim yıladıpım zamanlarda bile hep kendini örttü benim yanımda bile soyunmadı. Yoksa iletişimi ve sosyalliği çok iyi kendini çok iyi ifade eder
(3,136 puan) tarafından
Maşallah büyürmüşsün baya allah size bağışlasın bizde o günleri görecek miyiz acaba :) baya utangaçmış
(1,292 puan) tarafından
Öyle büyük Bi hızla büyüyorlar ki :) Allah hepimizin yavrusunu bağışlasın anne babasına inşallah
(3,136 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum benim :)
0 oy
(101 puan) tarafından
Büyük ihtimal kızdır canım, ben de kızımın cinsiyetini 18. Haftada öğrenebilmiştim ❤
0 oy
tarafından
sen gene iyi cnm ben 20 li haftalarda ogrendm biturlu gostermedi :)   oglum olcak ins
(3,136 puan) tarafından
17 olduk göstermedi kız gibi dedi ama emin değildi kısmet bakalım
(3,136 puan) tarafından
Inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım
0 oy
tarafından
Kız  olan kendini göstermiyor hayırlısı olsun 
(3,136 puan) tarafından
Bence alakası yok ama yine de belli olmaz. Erkek çocuğu olan bir çok anneden de duydum kendini göstermediğini yine de allahın işi kız erkek farketmez sağlıklı olması önemli :)
tarafından
Aynen hayırlısı olur isallh

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 328 göst.
27 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 838 göst.
0 oy
3 cevap 131 göst.
25 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu

374,647 soru

11,205,629 cevap

34,506 kullanıcı

...