0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (94 puan) tarafından

2 hafta once nişanım geldi demistim ama galiba o nişan degilmis sadece kan şeklinde gelmisti baska da gormedim.peceteyle silince de bisey cikmadi.

Dün sabah pembemsi mukus şeklinde akıntı geldi aksama kadar surunce hemsireye msj atip sordum bu seferki nişandır buyuk ihtimalle, tarifin nişanın tanımına cok uyuyor dedi. Ama hâla pembemsi kanlı akıntı geliyor. Bu kadar sürmesi normal mi?  Bebegimin hareketlerinde sıkıntı yok. Karnım zaten iyice indi artik goguslerimden hemen hemen 1 bucuk karış aşağida, hareket ettikce vajina ve makat bolgem acıyor. 39+4 oldum. Ikinci gebeligim ama ilkinde boyle bisey yasamadim hic. Zaten bu cuma yatisim yapilacakti haftam dolacagi icin.  Bu kadar çok süren var mı ?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yok ben hiç öyle bir şey yaşamadım cnm ☺️ biraz peceteye geldi bir kere oda ne bilim bir doktora mi gitsen:angel: az önce bir post okudum suyu bitmişti aynı öyle pembemsi kan geliyomus :ermm:

(94 puan) tarafından
Ay hadi ya. Saglik ocagindaki hemsire korkulacak bisey yok ama yine de bi gel kalp atislarini dinleyelim demisti. Suyunun bittigi nasil belli oluyor ki?
tarafından
Git bı dinlesin cnm☺️ ultrasonla bakiliyo cnm suya❤️her ihtimale karşı tedbirli ol şurada az bir süre kalmış Allah korusun ❤️
(94 puan) tarafından
Tesekkur ederim
tarafından
Rica ederim
-Reklam-
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bnm 2-3 gün geldi.Doktora gittigimde muayenede yine geldi.2 kez geldi.Yani nişanin ne kadar gelecegi belli olmuyor cnm.
0 oy
(791 puan) tarafından
Benim nişan geldikten snra suyum patladı hemen
(94 puan) tarafından
Bekliyorum dunden beri daha hafif agrilar disindâ bisey yok. O agrilar da ara sira geliyor duzenli fegil
0 oy
(395 puan) tarafından
Kuzu bekle bir bakalım agrı gelmeden suyun gelebilir 
(94 puan) tarafından
Simdiden dra gitmeye gerek yok yani

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 145 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (612 puan) tarafından soruldu