0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde (1,493 puan) tarafından
Instagram'da denk geldim diyetsiz boğazı tutmadan zayiflatymus benim sadece göbeğim var nasıl kullanan varmı onlardan

4 Cevaplar

0 oy
(6,681 puan) tarafından
Kaynanam kullandi guzelde zayifladi birakir birakmaz yine ayni kiloya dondu
(1,493 puan) tarafından
Anladik cm saol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boğazı tutmadan zayıflaman mümkün değil tıbben. Herbalife yi kullanırlen mesela sabah kahvaltı yapmayacaksın onu içeceksin akşam da ayni sekilde içeceksin sadece öğlen yemeği yiyeceksin ben uzun süre kullandım 10 kilo verdim 23 kilo geri aldım bırakınca asla ama asla tavsiye etmem. Onum yerine dükkan birasını araştır limon su maden suyu yeşil çay çok güzel kilo verdiriyor. 
(1,493 puan) tarafından
Galiba limon su detoksunu yapacam
 Varmı yapan tarifi versenz
tarafından
Bem geçen hafta başladım 8 inci günüm 4 bucuk kilo gitti iki üç litre suya iki yeşil çay bir limon bir şişe sade soda dök gün içinde onu iç sürekli akşama kadar bitir onu çok güzel ödem attırıyor
(1,493 puan) tarafından
Yeşil çayın yok ya evde markettekiler oluyomu
tarafından
Tabi var kuzum
0 oy
tarafından
görümcem kullandı  ve boğazı tutuyorsun sabah kahvaltısı 3 tane kayısı yediklerini bilirim kiz 

bıraktıktan sonra 2 katı tekrar aldı kilo 
0 oy
(43 puan) tarafından
Benim annem kullandı 29 kilo verdi ve geriye de almadı ama dikkati elden bırakmamak şartıyla öyle homidigırtlak yiyip herbalife içerek zayıflamak mümkün değil kendini aç da bırakmıyosun sabah shek iciyorsun aleovera suyu iciyorsun öğle yemeğinde et veya tavuk turu gayet kendini doyuruyorsun ara öğünlerin oluyo işte kuru kayısı ceviz veya bir fincan sade türk kahvesi vs. Akşam da sebze yemeği ekmeksiz gece yatarken de bi kase yoğurt yerdi annem ve bunlarla birlikte hergun yürüyüşe cıktı deli gibi kilo verdi şuanda da aylardır kullanmıyo ama bikac kilo tekrar aldı oda asla dikkat etmediği halde. Yani hayatımızın her alanında yediklerimize ictiklerimize her zaman dikkat etmemiz gerekiyo ne yazık ki hele de kilo almaya meyilli bir vücut yapın varsa hep dikkat etmek lazım yapacak bisey yok. Bende doğumdan sonra kullanmayı düşünüyorum hatta 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Pelin20 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 164 göst.
30 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekov (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
11 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,401 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...