0 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (253 puan) tarafından
Ya kızlar epilepsi hastası olupta aşı olan var mı varsa bi atak nöbet falan bisey oldu mu bilgi verebilir misiniz 

1 cevap

0 oy
tarafından
Ben epilepsi hastasıyım asi cikmis vurunacam bakalım haftaya asinin nobetle ilgisi yokmuş sordum sen de nörolojiye danis yinede
tarafından
Rica ederim canim epilepsi cesitin nedir acaba senin
(253 puan) tarafından
Valla bilmiyorum desem yeridir 9 yıl oldu ilaç kullanıyorum gebe kalınca ilaçlarımı değiştirdiler doğum yaptım oğlum 1 yaşına girdi hla aynı ilacı kullanıyorum çok yorulup uykusuz ve ac kaldigimda nöbetlerimi tetikliyo hemen
tarafından
Anladim canim evet gebelikte ilac degistiriyorlar ben mesela gunde 3400 aliyorum iki farkli ilacim var benimde 19 senedir var bendede cok gecmis olsun dikkat et bari esin yardimci olsun sana
(253 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun sanada çok geçmiş olsun garibim eşim sabah gidip gecenin bi vakti geliyo işten yaşadığım şehirde ne aile ne akraba kimse yok bebegimde çok huysuz bi bebek ama el mahkum dayanmaya çalışıyorum Rabbim yardımcımız olsun inşallah
tarafından
Vallahi bende senin gibiyim bizimki aile binası lakin bakan yok  kizim bir yaşında tabiri caizze  anam agladi Allah hepimize yardim etsin
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 274 göst.
23 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde serraa (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 243 göst.

379,744 soru

11,368,063 cevap

34,850 kullanıcı

...