0 oy
634 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bilmiyorum ben mi anormalim... 

Evi temizliyorum  ama her zaman eşim birşey bulur dün makine örtüsünu yikamistim bugün tekrar kirlendi yıkadım bugün bana diyor dahanyeni yikanmadimi bu niye makineye attım herşeyde böyle her zaman arkamı takip eder birşeyi bir yere koydum  diyelim hemen fark eder nereye koydun mutfakta bulaşık var diyelim bulasiklarini yıka şunu yap bunu yap artık gerçekten bunaldım halbuki zaten ben işlerimi yapıyorum evi supuruyorum mesala ev temiz birde üstten sil der belki bende sorun vardır artık beynim almıyor bazen gider izinli günlerinde sabahtan bütün camları açar bebekte var evde birde hava soğuk olsa dahi yapar bunu düşüncesizce kızlar hilmiyorum benmi hataliyim artık nefes alamıyorum zaten bu hamilelikten sonra çok değişti yada ben yeni herşeyi görmeyi başladım ama hamilelikten önce daha tatlı dilliydi en azından..

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben eşime hediye aldım dolabına koydum supriz olsun diye bir hafta sonra sen bana niye hediye almadın diye trip atınca göstermek zorunda kaldim :)
(2,252 puan) tarafından
Bu da cok iyiydi :):) benimki de seninki kadar olmasa da ona yakın
tarafından
Rahat benim bey ama titiz erkek yapıyor ogle
tarafından
Yok bu dolaplarda bakar bu ara benim elbisem dağınık görmemiş Allahtan yoksa soyler
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hayır tabikide
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Benimki eve bişey alsam farketmez bi şeyin yerini değiştirsem farketmez :D bulaşıklar 1 gün dursun ses etmez ev pisse temizle süpür sil vs demez  

0 oy
(7,768 puan) tarafından
BulaşıklarıNı yıkadan sonrasını okumadım bulaşıklarımızdır o ayrıca çok biliyosa kendi yapsn akşam dayımn eşiyle tartıştım gelinle kalır yardım etmez diyo yemeklerini yapıveriyorm köpeklerini doyuruyorum

Yanlış konuşuyosun yemeğimizi yapıyorum diceksin köpeğimizi doyuruyorum diceksn bizim diceksn sadece onlar yemiyo dedm snn kocanda o hesap çok biliyosa kendi yapsın sen değil biz bizim dicek 
0 oy
tarafından
Sen değil kocan anormal bence bu kadar takip edilnez sen bilmiyor musun sanki ne yapılacağını. Benim eşim hiç bakmaz ne zaman istersen o zaman yap diyor karışsa da zaten derim ben biliyorum ne yapılacağını diye 
0 oy
tarafından
Bizim koyde bi abdiş vardi ayni oda oyleydi kari naparsa sorar di bu niye burda bunu yika sunu koy bu burda olmaz 
tarafından
Aynı valla birgün bagiracam az kaldi
0 oy
tarafından
Yok garibim bi yatağı yap der geri hiç bir işime asla karışmaz yorumlamaz önüne ne gelirse yer oturur uyur  zaten yoğun calisiyir yorgun argın geliuir firsat kalmiyir  takip etmeye zaten pek takmaz ya böyle aşırı pis se yorum yapar oda ben zaten birakmam hiç bir işimi 
0 oy
(119,002 puan) tarafından
burdaki hatunlarin eslwrini gordukce sukur ediyom ben kendi esime
tarafından
Ajhshsnd kız evde temizliyo hakkını yiyemem ama işte gel gör takıntılı insan uğraşmak zor  5 yaşındaki çocuk gibi sürekli soru soruyor
0 oy
tarafından
Benimkide oyle ama benimki temizlik takintisi var 2 cocukla bide onla neler cekiyorum bir bilsen 
tarafından
Oy kıyamam ya bende 1 tane var bunların huyu bitmez
0 oy
(932 puan) tarafından
Ewde merdane falan  yokmu bi daha birsey dediginde al carp kafasina hyrdr be de o yapsin cok seyse. Hic ama hic hoslanmam ewde ki herhangi bi isime karisilsin. Yemegi hazrsa ustu basi tmz utuluyse ewi derli topluysa sussun opsun basina koysun beyenmiosada kndisi yapsin aa
(932 puan) tarafından
Walla a hic yuz werme bizede yazik ya : D
(2,252 puan) tarafından
Kiz ben post sahibi degilim benimki oyle degil 180 derece tersi benimki de. Oyle yorumunu sevdim de yazdim :)
(932 puan) tarafından
Hee az bi aklim war zati onuda karistirdin bacim : D
(2,252 puan) tarafından
Estagfurullah canim hicbirimiz isimlere bakmiyoruz ki :)
tarafından
Kız yoruldum artık söylemekten kizmaktan bebekten sonra ben bıktım o bikmadi
0 oy
(238 puan) tarafından
Valla büyük konuşmayayım ama o bulaşıkları tek tek kafasında kırarım diğer söylediği bütün işleri de ömrüm billah yapmam

Ben biraz vurdum duymaz bir insanım kendimi bildim bileli böyleyim şuan 34 haftalık hamileyim iş yapmıyorum ama hamilelikten önce de iş yapmayı seven biri değildim el bebek gül bebek büyütüldüm sonra eşimi aşırı severek evlendim ve hayatımdaki en doğru kararı vermişim. Şuan asla evde bir iş yapmıyorum işten gelir yemeği yapar evi toplar süpürür siler. Hamileliğimden önce de beraber yapardık ben kadınım ben yapmalıyım modunda olmadım hiç bir zaman. Çok yüz vermeyin şu kocalarınıza çalışıyor olabilirler ama yaşadıkları evde de bi halta yarasınlar zahmet olmazsa
tarafından
Yok yapar oda valla dağınık değildir ama ben artık gına geldi
(238 puan) tarafından
Ay misafir de sevmem ben ya ancak çok yakın arkadaşlarım gelir onlar da evde kendileri yapar napcaklarsa :D keyif insanıyım ben bacım :D
(670 puan) tarafından
Hahhaa süpermiş ya kaynana görünce yok sende heralde
(238 puan) tarafından
Kaynanam başka şehirde daha 1 kere geldi evime bi de doğum zamanı gelecek ama geldiğinde bütün iişi o yaptı diyebilirim :D görümcemle aramızda 4 yaş var arkadaşım gibi zaten ondan da hiç çekinmem çok şükür o konuda şanslıyım popişimi kaşıyım da nazar değmesin :D
(670 puan) tarafından
Bencede nazar değmesin valla benimkiler de uzak hep uzak olsunlar ins:))))
0 oy
(5,220 puan) tarafından
ayy okurken fenalıj geldi senin koca koca değil kaynana olmak için evlenmiş sert çık kadın işine karışma de o ne öyle yaa çoj biliyosa emretmesin kendisi yapsın. benimkide arada yapmaya yeltenir kaynanalık terslerim karışma derim susar ama seninki kadar ileri boyut değil tabi
tarafından
Op çok dedim nafile birgün tersine gelecek
0 oy
tarafından
Asla takip etmez eşin de sorun bence
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Yok kiz bana sormaz hic benden düzenli cunku her işi yapar :DD
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Asla karışmaz eve bişey alsam farkında bile olmaz   .. 
0 oy
tarafından
Supurgeyle vururum agzinin ustune oyle yapma bi daha da cesareti varsa yapsin da gorim
0 oy
tarafından
Yok karışmaz  sağolsun :)
0 oy
(928 puan) tarafından
Canım kocanın içine kaynana ruhu kaçmış galiba kendini kaynana gibi hissediyor
(2,252 puan) tarafından
Ahaha dogru valla Allah yardimcisi olsun arkadasin
tarafından
Öyle diyom ben hep zaten
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Altindan koltugunu cek fark etmez.. yeterk rahati yerinde olsun ihtiyaclari karsilansin

Seninki de kötü benimki de ortası olmali
0 oy
(5,721 puan) tarafından
 Ortalıkta tepeyle eşya olsa üstünden atlar geçer.. gene de demez topla diye.. 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 308 göst.
0 oy
35 cevap 1,152 göst.
9 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 503 göst.
27 Ekim 2020 Aile kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 137 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,324 puan) tarafından soruldu