0 oy
3,248 göst.
Diğer kategorisinde (6,136 puan) tarafından
Ozellikle uykuda bazen uyumazken tik sesine veya ayagim da sallarken durduğumda sıçrıyor uykudan bazen çığlık atarak uyanıyor

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı dert bende de var 14 günlüğüz.
(6,136 puan) tarafından
Muskasi da var ama fayda etmiyor
tarafından
Millet başka başka şeyler diyecek oluyor, korkarım ben diye susturuyorum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkidr öyle canim cok korkuyor sicriyor agliyor 
(6,136 puan) tarafından
Neden oluyor ki ya bende korkuyorum internette başka şeyler yazıyor
tarafından
Bilmemki diyolarki 40 cikinca duzelicek
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Aglamior da sicrior bnm kizimda sicrqmasi ilk haftalarda o tarz refleksleri normalmis. Nedn oluor bilmiom ama norml die duymustum
(6,136 puan) tarafından
Yok kuzum sese sıçraması ayrı bu yattığı yerden sıçrıyor ses olmadan
(2,351 puan) tarafından
Sese sicramior ki bnm kizm bn hep sese alistrdm ne televzyonu kapattm ne baska biseyi supurge de avtm tv nin sesinide actm seslere alisik olsun die bnm kizm durduk yere irkiliyor doktoru norml dedi
0 oy
(66 puan) tarafından
Belemiyomusun simdi onlar da refleks var elini bagla hic sicramazlar cocuk doktoru bana soyledi bele dedi ama bacaklari sıkı sarma dedi
(6,136 puan) tarafından
Kuzum hep kalın battaniye almışım saramıyorum sıcak yarın annem ince battaniye getirecek ama şuan çok güzel uyuyor elleri basının yanında gel koltuk altimdan op diyor. Sarınca bağırıyor uyku da bile açtırıyor ellerini
(66 puan) tarafından
Hm ama korkma sıcıramasi gayet normal
0 oy
tarafından
Benim oğlumda öyleydi hâlâ öyle üç aylık aşırıııı derecede sıçraması vardı hatta iki kere nörolojiye götürdüm epilepsi olabilir mi diye yok çok şükür bebeklerde normal diyo doktorlar
(6,136 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum akrabalarda var rabbim bizim evlatlarımıza dahil kimsenin evladına vermesin o hastalığı
0 oy
(822 puan) tarafından
Canım her zaman kundaklı olsun anne karnı dar alıştı oraya eli kolu boşluğa düşünce sıçrıyolar zamanla azalıyo benim cadı 5 aylık ben sallamayı bırakınca sıçrar hemen ben kollarını hala sararım
(822 puan) tarafından
Sen evdeki keyfi yere attığı çığlıkları bi görsen cadı demek az bile kalır :)) tatlı cadım bal böcüğüm :))) Benimde göğsün öyleydi birini almazdı biri yara olmuştu almadığı göğsün mastit olacaktı sağdım ama hala o göğsün sızlar emerkende acır valla ben ağlayarak çok emzirdim aman almıyo deme canım pişman olursun emmeyince yara pek iyileşmiyo o bi süreç mecbur atlatıcaz
(6,136 puan) tarafından
5 den beri ayaktayız gittim sağdım ucunu yıkardım şimdi emiyor beyefendinin keyfine göre davranıyoruz. Benim uykumu açtı kendi uyuyacak şimdi Allahım ya delirecem ya cami avlusuna birakacam ya evlatlık verecem tırnak kadar şey bizi parmağında oynatıyor
(822 puan) tarafından
Kız deli deme öyle şimdi sürekli dip dibesin sıkıldın bunaldın yarın bu sıkıntılar geçsin inan dünyanın en güzel şeyi onlar benimki az önce karaya vurmuş balık gibi kucağımda çırpınarak emdi uyudu diyorum iyiki doğurmuşum gece 12 de viyak ciyak bağırarak oyun olmuyoruz :))az kaldı sabret canım inan lohusalık bitsin oda değişecek
(6,136 puan) tarafından
Yok kuzum iyiyiz sukur de bazen geliyorlar öyle nereye verecem kız çok uyuyunca ozleyip kendim uyandiriyorum sonra ciglikla ağlıyor pişman oluyorum:D sagol canim benim Allah razı olsun rahatladım bazen insan hele de uykusuzken dünyası alt üst oluyor ve bebekte çok ağlayınca gözü hiç bisey görmüyor
(822 puan) tarafından
Haklısın o konuda geçen bende ilk defa bunaldım çok uykusuzdum Rabbim evlatlarımıza sağlıklı ve güzel huzurlu uykular versin :))
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Bnm kızım da cok sicrardi uykuya geçiş evresinde normalmis smdi yok sukur
(6,136 puan) tarafından
Peki bağırarak uyanmasına ne diyorsun canım
(2,931 puan) tarafından
Korkudan yapiyodur kontrolde sor bi yine de ben pimpirikliligimdem videoya cekip beyin doktoruna bile atmıştım :) bişey cikmadi şükür uyanikken yapması sikintiliymis
0 oy
tarafından
Onlar bazen kendini anne karnnda sanabiliyo boşluğa düşer gibi bi his o yüzden irkiliyorlar canm benm bebeğimde öyle o yüzden kundak yapıyorm iyi oluyo hem daha rahat uyuyorlar 
(6,136 puan) tarafından
Beşiğine yatırırken ellerini öyle bir açıyor sanki tutunmak için o zmn anlıyorum ama peki ya bağırarak uyanmasi
tarafından
Korktuğu için bağırıyodur canm ya da bi sancısı falan vardır gazını çıkartıp uyutsan belki rahat olur

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 181 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 341 göst.
20 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...