0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar  bebegim daha dort günlük  uykusunda sıçrıyor uyanmıyor ama sicriyor bu refleks midir yoksa korkutuyorlar mi ? 

Kurani kerim falan aldik uzerine taktik bebek bas ucu icin var ondan aldm onu koyduk . 

Yattigi odada suan lamba yaniyor ama tek uyuyor 

Ben diger odadayim ondanmi aceba tek yatirmamalimiyim ? Bebegimi 

Normal de emerken uyuyor ben yanimda yatsin dememe rağmen babası temiz hava olan odada yatsin diyor  burada oturuyoruz kalkiyoruz falan diye 

15 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Nasıl yani 4 günlük bebek odada tek mi yatıyor 
tarafından
Evet cnmm babasi bazen basinda nobet tutuyor . Oturduğumuz odada yatiramiyorum  hepimiz gribiz aldigimiz verdigimiz nefes cocuga zarar ondan dolayi onu baska odada ytryrz yanina giderken emzirirken maske kullaniyorum
(636 puan) tarafından
He onun için bende hemen ayırma odasını dicektim mora refleksi canım o korkma değil anne karnında sürekli sıkışık dar ortamdan serbest bı ortama alışmaya çalışıyor hafif kundak yap rahat uyur sizede çok geçmiş olsun bol bol ıhlamur iç rezene iç bebisede faydası olur
tarafından
Tmm cnm bnmm sagolll allah razii olsun ♥︎
(636 puan) tarafından
Ne demek canım sağlıkla büyüt inşallah bol bol kokla mis kokusunu ❣️
-Reklam-
0 oy
(9,327 puan) tarafından

Doğurdun mu kız sen hayırlı olsun gözün aydın sağlıkla büyüt<3

tarafından
Aynn canm sagol ♥︎
(9,327 puan) tarafından
Aynı odada kalın daha küçük, hareketleri refleks bu arada çok normal canım
tarafından
babasi bazen basinda nobet tutuyor . Oturduğumuz odada yatiramiyorum  hepimiz gribiz aldigimiz verdigimiz nefes cocuga zarar ondan dolayi onu baska odada ytryrz yanina giderken emzirirken maske kullaniyorum
0 oy
tarafından
Kundak yap canimm ama aynı odaya alın boğulma riksine karşı kusuyorlar çünkü o zaten uyanmaz siz odada olsaniz
tarafından
babasi bazen basinda nobet tutuyor . Oturduğumuz odada yatiramiyorum  hepimiz gribiz aldigimiz verdigimiz nefes cocuga zarar ondan dolayi onu baska odada ytryrz yanina giderken emzirirken maske kullaniyorum
0 oy
tarafından
Bildiğim kadarıyla tek uyumamasi lazım yanında ol 2 aya kadar
tarafından
babasi bazen basinda nobet tutuyor . Oturduğumuz odada yatiramiyorum  hepimiz gribiz aldigimiz verdigimiz nefes cocuga zarar ondan dolayi onu baska odada ytryrz yanina giderken emzirirken maske kullaniyorumm
0 oy
(7,161 puan) tarafından
Allah'ım şu postu da gördük ya minik dogmusta annesini korkutur Muş yerim onuuu
tarafından
:)  ayn kuzum
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Canım hıçkırık ciğerleri genişliyo derlerdi ama yeni doğmuş daha yeni alışıyor dünyaya sağlıkla büyüsün inşallah 
tarafından
Sagol cnmm ama hickirik dgl sicriyor bebegim
(1,529 puan) tarafından
Ben hıçkırık anladım ya kusura bakma sıçrıyorsa korktumu acaba kuran koy baş ucuna babasının kirli tişörtünü koy benim bebekler öyle yapınca kaynanam öyle yaptır
0 oy
(1,806 puan) tarafından
Kollarını benimki de yapıyor sürekli hala da yapıyor yanında ol göz önünde olsun ❤️
tarafından
Tmm cnm babasi bazen basinda nobet tutuyor . Oturduğumuz odada yatiramiyorum  hepimiz gribiz aldigimiz verdigimiz nefes cocuga zarar ondan dolayi onu baska odada ytryrz yanina giderken emzirirken maske kullaniyorum
(1,806 puan) tarafından
Geçmiş olsun sana da gülüm ❤️dikkat et
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Yanında kalsın en azından kırkı çıkana kadar yanından ayırma kur an i yanına koyunca fayda etmez telefondan aç dinlet ya da sen oku üstüne 
tarafından
babasi bazen basinda nobet tutuyor . Oturduğumuz odada yatiramiyorum  hepimiz gribiz aldigimiz verdigimiz nefes cocuga zarar ondan dolayi onu baska odada ytryrz yanina giderken emzirirken maske kulllaniyorum
(1,726 puan) tarafından
İyileşince al yanına yazık
0 oy
(13,787 puan) tarafından
Amanda aman bebek postunu da gördük yarabbim☺️☺️maşallah maşallah canım .öncelikle yalnız bırakmayın bebeği kesinlikle daha çok küçük kusması olur bir de yalnız kalmamasi iyi daha kırkı bile çıkmadı dört günlük kundak yaptım bebisleri ben hep yarım sadece kollarını .ozaman çok rahat uyur kendini uyandırmaz a
tarafından
:) sagoll  cnmm

Aslinda babasi bazen basinda nobet tutuyor . Oturduğumuz odada yatiramiyorum  hepimiz gribiz aldigimiz verdigimiz nefes cocuga zarar ondan dolayi onu baska odada ytryrz yanina giderken emzirirken maske kullaniyorum
(13,787 puan) tarafından
Sk sk kontrol altında olsun daha çok küçük cnim
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Elleri falan hareket ettiriyordu korkar canım çok mu gevşek elleri o ondanda korkar canısı beşiğini aynı odaya koysana 
tarafından
(7,377 puan) tarafından
Anladım canım benim ellerini birazcik sıkı bağla ellerinden korkuyordum muhtemeln çok ta sıkma ama fazlada gevşek olmasın
tarafından
Tmm cnmm
0 oy
(439 puan) tarafından
40 li bebek yanlız bırakılmaz iyi değil yanlış yapıyorsunuz yanında ol sürekli oku bide nazar olmustur 
tarafından
Okuyoruz canim
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Canım sen yalnız birakma kusar boğulur Allah korusun hasta da olsan maske tak yannda dur aynı odada arada nöbet tutmakla olmaz yanından ayırma şuan daha çok minik sıçraması da çok normal merak etme
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Babasının başında bazen nöbet tutması yeterli değil . Bebegının yanında sureklı birinin olması lazım . Bu dönemlerde kusmaya bağlı olaylar çok oluyor aman dıkkat . Maskeni tak bebegının yanında dur ayrılma canım . Dediğin olay Mora refleksi belli bir süre sonra geçecek o zamana kadar bebegıne yarım kundak yap ki kendını uyandırmasın ❤️
0 oy
(5,967 puan) tarafından
Normal canım. Kundak yap ellerini onatamayacagi şekilde ama çok sıkı değil 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
0 oy
8 cevap 3,247 göst.
7 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Expertmom (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 329 göst.
13 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Hurican (18 puan) tarafından soruldu

374,556 soru

11,202,027 cevap

34,498 kullanıcı

...