0 oy
258 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından
Eşim ne zaman anasıyla konuşsa biz muhakkak kavga ediyoruz 28 gündür doğum yapmışım kaynanamlar ne beni arar nede ben onları arar sorarım geçenlerde eşimin babası aradi konuştuk öyle sonra babası bekle anneye veriyim onlada konuş dedi kaynanam telefonu almadı bile tenezzül etmedi oda gitti görümceme verdi yine birsey demedim dün akşam da eşim sen zaten benim ailemi hiç arayıp sormuyosun dedi bende gecenki durumu anlattım inanmadı bende dedim anlaşıldı sen bugün annenlemi konuştun gelip sinirini benden alıyorsun dedim oda evet konuştum dedi sonra baya tartistiktiktan sonra eşim bana sen nankörsun aileme karşı dedi bende onlar bana bu zamana kadar bir iyilik yapmamiski ben onlara nankorluk yapıyım dedim evlendiğimde bile altınlarla 6 milyarı yani toplam 21 milyarı hepsini onlara verdim dedim yeterki onların masrafları bitsin diye yine de ben nankörum  sonra işte eşim kalktı bana dedi Pardon ama bugüne kadar senin öz baban seni arayıp sormamış sen bide kalkmış benim ailememinmi seni aramasını bekliyorsun diyince dondum kaldim çünki ben babasız büyüdüm bu zamana kadar eşim de onu benim yüzüme vurdu öyle kalbim kırıldı ki anlatamam birsey demedim sonra özür diledi ama iş işten geçti bir kere kalbim kırıldı ...

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sinir aninda kirilan kalp helede hassas oldugun bi konuda ozur dilesede bi anlami kalmaz esinin insanligi vijdani yok demekki hala benimseyeymemis bi ailesi oldugundan 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yıkılan yuvaların yüzde 90 si kaynana şahsından dolayı oluyor
0 oy
(673 puan) tarafından
Valla böyle kaynanalarin kocalarını bi güzel dolduracaksin birazda onlar uğraşsın 
0 oy
(818 puan) tarafından
Tamamini omumadim cnm ama şu telefonla konusma meselesi yuzunden eşim şu an bana küsmüş :) ama bende hakliyim o ailesinin yakininda otururken ki 5 yil oturduk o benim ailemi arayip sormazdi ben zorla konustururdum şimdide ben ailemin yakinindayim ya bugun annesiyle konusuyo telefonu alip selam vermemis diye bana küsüyo dedim zamaninda sen benim ailemi arayip sormuyodun noldu şimdi zoruna mi gitti ben en azindan dk oldugunda ariyorum senin anneni bacini sustu öylece konusmuyo şu an benimle :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 734 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 454 göst.
19 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Hevvam (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,933 göst.
15 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Prensss annesiii (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 260 göst.
16 Kasım 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,153 cevap

34,855 kullanıcı

...