0 oy
404 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından

Kizlar daha oncede anlatmıştım biraz. Kayinim fbli forma almak istemisti oğluma istememistim cunku onu sevmiyordum hakkimda sagda solda kötü konusmustu. Daha sonra aramiz duzeldi cocugumu da seviyordu al demistim ama almadi arada kaynadi. Gecen gun oglumun dogum gununde bjk forması aldı esim herkesin rencide etti resmen abimi hay.van gibi davrandi iade etmeye calisti.. neyse o gunden beri icim sogumuyor. Abimin gönlünü alirsak ancak ben de kendime gelirim. Az once de kayinim mesaj atti yenge begendigin kıyafet var mi bebise alayim diye daha once de 2 kez sorup almıştı.. simdi söyle bir sey geldi aklima kayinima da fb formasi aldirsam. Giydirsem. Esime de desem abimin aldığı formayi giydirip hafta sonu abime gitsek (1saat mesafede sehir disinda) özür dilese. ya da baska onerisi olan var mi

7 Cevaplar

+1 oy
(63 puan) tarafından
Ya yanlış anlama ama cok takiyosun valla kolay kolay yazmam ama gerçekten cok saçma senin bunu bu kadar kafaya takman da cok sacma çok buyutuyosun ne sorunlar var ohoo kusura bakma ama abinde normal bi kıyafet alsaymis ne gerek var çok çocukça şeyler ya 
(2,252 puan) tarafından
O abim benim icin cok kiymetli ama her seyime o kostu o kol kanat gerdi ne sebeple olursa olsun esimin ona o kadar kisi onunde öyle davranmasını sindiremiyorum
(63 puan) tarafından
Esinle konustun mu bu durumu ne diyor
(2,252 puan) tarafından
Soyledim hemen ergen tribi herkes kendini dusunuyor bilmem ney diyor.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anlamadığım şey babası istediği formayı alır giydirir abin neden alınıyorki yani ben olsam özür falan dilemem çocuk benim çocuğum hangi formayı istersem onu giydiririm 
(2,252 puan) tarafından
Ama esimin de abime o kadar insanin icinde hay.van gibi davranmaya hakki yok. En fazla alir abi tesekkurler abi giydirmeyecem ama hatira olarak saklayacam diyebilirdi
(48,482 puan) tarafından
sorun o degil abisi doğum gununde almis eside ben bunu giydirmem deyip geri vermeye kalkmis. hediye sonunda uc kurusluk biseyde olsa al koy köşeye kullanma
tarafından
Hmm ben olayı tersten anlamışım sanırım
(48,482 puan) tarafından
Berfin yanlis anlamasinda eşi cins biraz postlarindan anlarsın
(2,252 puan) tarafından
Hem de ne cins inan bıktım canim ne yanlış anlamasi gittigi yere kadsr goturuyorum sadece
0 oy
(48,482 puan) tarafından
guzel fikir canim once sen abine anlst ben onun kardesine aldirmadim.ondan bana inat yapti diye insallah esinde kabul eder
(2,252 puan) tarafından
Yolcularken özür diledim ama aglamaya basladim ve konuşamadım abim takma mutlu olmaya çalış hayatta sadece dedi. Bir ara konusurum yine. Ah ikbal inan bıktım canım icimi sisiriyor her hareketi..
(48,482 puan) tarafından
simdi sinir ediyo ya seni batiyodur her hareketi sana. bakara suresi dinliyor musun evde
(2,252 puan) tarafından
Ya kac gundur dinlemiyorum kosturmadan iyi hatirlattin sagol canim açayım
(48,482 puan) tarafından
Abdullah altun var sesi cok guzel due link atayim diger hocalar gibi degil aglatiyo insani dinlerken  
https://youtu.be/2FvPOQYWWlw
(2,252 puan) tarafından
Cok sagol canim ❤
0 oy
(850 puan) tarafından
Valla eşinin o hayvanlığı yaptıktan sonra özür dileyeceğini hiç sanmıyorum. İçinin soğumamasını da anlıyorum. Eşin belli laftan anlamaz ama abini arayıp durumu anlatabilirsin. Madem abime böyle davranıyor ben de ailesine karşı mesafeli olurum. 
(2,252 puan) tarafından
Konustum ben abinle dedi az once. Ama gormedim ve gormedikce de icime sinmeyecek
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Eşin diler mi bilmem ama bjk formasini oğluna giydirip abine gidrrsen belki abin biraz olsa yumusar gönluni almış olursunuz
0 oy
tarafından
En başta sunu merak ettim durduk yere eşin niye abine saygisizlik etti
(2,252 puan) tarafından
Bjk formasi aldigi icin
tarafından
Fener formasiyla abine gidip ozur dilemek bence olmaz. Bjk formasiyla gidin baride adamin gonlu olsun. Ne olacakki oda dayisi sonucta sen o gittikten sonra gene giydirme. Ekmegin mi fenerbahceden geliyor suyun mu. Nefret ederim fanatizmden
(2,252 puan) tarafından
Aynen canim bjk ile gideriz diye dusundum bakalim ama esim olacak adamda o potansiyel yok gibi
tarafından
Cok ayip etnis bi sekilde ikna et

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,046 göst.
23 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ferhan CEYHAN (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busebade (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 450 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu