0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (386 puan) tarafından
kapalı
Bir önceki postumda bahsetmiştim kızlar eltim banada sürat yaptı konuşmuyor diye 10 gün önce kızım rahatsizlandi aynı binadayiz gelmediler bile bir el gibi geçmiş olsun dedi hatta bana dediki çocuk bu hasta olur gelmek zorunda mıyız bugünde kızımda eahatsizlandi hastaneye gittik eve geldik 10 dkngecmedi evi müzik sesine boğdu zaten ağlamışım hastanede eve geldim böyle biseyle karşılaştım çok sinir oldum ailemden uzaktayım o kadar korktum ki halada korkuyorum ama böyle yapması zoruma gitti konuşmama sebebide yoktan bir sebep ama Allah'a havale ettim zor günümde olmadıya ben onun yanında oldum o kadar Allah sorsun o kadar yakindik kardeşim derdi bana 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(7,096 puan) tarafından
Olmaması daha iyi kiz bosver uzak olsun koy sende mesafeni ne uzuluyosun
(561 puan) tarafından
Post kapandığı için buraya yazıyorum neden ondan yardım bekliyosunki Kendi çocuğuna kendin bak ne minnet ediyon
(386 puan) tarafından
Canım ona minnet etmiyorum o kadar yanında oldum zor zamanimda o olmadı onu geçtim hastaneden geldim 10 dk geçmeden ev müzik sesine boğuldu bizim hastaneye gittiniz biliyorlardi bu zoruma gitti bir insan bu kadar mı çiğ olur
-Reklam-
0 oy
(635 puan) tarafından
Valla bende post açmıştım evlendim evleneli oturup konuşmuşluğumuz bir kere olmuştur. Kayınvalide evinde hiç konuşmayız iki yabancı gibi. Birlikte hiç bir iş bile yapmayız kendisi yüzünden. Bir soğukluğu, yabancılığı var bana. Boşver sende böyle devam et ben kendim öyle karar aldım. O sana böyle surat yapıyorsa sen neden kafaya takasın ki. Kendi hayatına bak salla gitsin 
(386 puan) tarafından
2 buçuk senelik evliyim canım hep yanında oldum elimden gelenin fazlasını yaptım kötü gününde desen aynı ama o bana zor günümde bunu yaptı minnet eylemiyorjm ama hastaneden gelmişiz bildiği halde o son ses müziği açıp bağıra cigira şarkı söylemwwi zoruma gitti
(635 puan) tarafından
Tabi ki zoruna gider şahsen benimde zoruma giderdi. Sen iyiliğinden, karakterinin güzel olmasından ona hep yardım etmişsin ama o kişi kıymet bilmeyen biri belli ki. Sende ona onun gibi davran bundan sonra
(386 puan) tarafından
Aynen canım artık işim olmaz Allah büyük gün gelir yine bana muhtaç olursa ben onun yaptığını yapmam yine keyfede gelmem  o kendi utansın canım acıdı çok yaptığım şeylerin karşılığı bu oldu diye
(635 puan) tarafından
Olsun o senin iyiliğin canım. O nasıl olursa olsun.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 392 göst.
4 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Aydagul (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 374 göst.
18 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Sevii (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 362 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Seherl (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 453 göst.