0 oy
367 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar ablamin eslemime çok faydası dokundu doğumdan önce bir koli kiyafet eşya yollamisti sağolsun ondan sonrasida çok şey yolladı her gittiğimizde bişey verdii bizimde alcqk durumumuz yoktu pek çok işime yaramıştı ablam hamileymiş  eşimle konustukta bişey alalım diyoruz çokta durumumuz yok ama hani durumumuz yettiğince ne alabilirsek sizce ne alsam?

13 Cevaplar

0 oy
(118,481 puan) tarafından
butce ne kadar ona gore yazalim
(118,481 puan) tarafından
yada baston bebek arabasi al
(3,099 puan) tarafından
Bebek arabasi 2 kızından var canım oto koltuğu biraz daha iyi gibi cunki arabalari var kaynanasigilin oraya falan gidiyorlar sürekli baya bı işine yarar gibi
(3,552 puan) tarafından
Oto koltukları 1000 liradan başlıyor canım en güzeli ceyrek altın tak işine yarasın.
(3,446 puan) tarafından
Hayır 200-250 TL'ye bile var oto koltuğu
(3,099 puan) tarafından
Kübra altın kabul etse takiym ama ne esi ne kendisi kabul etmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çeyrek yapabilirsin 
(3,099 puan) tarafından
Canım çeyrek asla kabul etmez tam tersi üzülür huyunu biliyorum
0 oy
(3,456 puan) tarafından
Ne kadarlık bişey alabilirsinzki bebek arabası? 

Yada alabilirseniz bı çeyrek yada ondan ucuz galiba isimlik altınlar vardı baş harf falan yazıyordu 
(3,099 puan) tarafından
Altın falan asla kabul etmez üzülür canım bebek arabasida iki kızından var
(3,456 puan) tarafından
Neden uzulsunki cnm
(3,099 puan) tarafından
Bizim biraz sıkıntıda olduğumuzu biliyor o yüzden kızar yani
0 oy
(501 puan) tarafından
İsimli bileklik yaptırabilirsin en iyisi o olur sanırım 
(3,099 puan) tarafından
Daha doğumuna çok var canım hani bende doğumuna yakın Alcam ama simdidende alıp bekletip yolluyabilirim çocuğuna ne isim koyar hiç bilmiyorum cunki bende doğum yapcam Ekim'de köyde olduğumuzdan çıkamam benim dogumumdan once almam lazim
(3,552 puan) tarafından
Kız olursa altın küpe alırsın erkek olursa künye. Bütcene de uygun olur. Üzülmez ama sadece durumunuz yok diye kızabiir. Ama içinde de sevinir yani bende öyleyim
(3,099 puan) tarafından
Bakalım canım olmazsa öyle yaparim
0 oy
tarafından
beşik puset falan öyle bişey alabilirsin 
(3,099 puan) tarafından
Aslında pusette olabilir
tarafından
bence iyi olur
0 oy
(932 puan) tarafından
Askim saglikla gelsin minik ama anne falan hewes edip kiyafet alio zaten suan mesela bnde hamileyim sorup ihtiyacim olani almalarini isterdim puset anakucagi bebek arabasi besik ne bileyim bebegin neye ihtiyaci warsa inan daha makbule gecio. Ben kardesimle konusmuyorum ama bi gun ewlense konusuo olsam tek icimde ukteydi bizde bebege bebek bogasi yapilir baya buyuk bebege tepeden tirnaga hersey alinir icine konulur kiyafet sampuan seti islak mndl ws ws ne lazimsa tullerle paketlenir en ustunede altin ne takcaksan o takilip werilir bunu yapmayi cok istemistm ama konusmuyoruz sende ihtiyacini sor weya sana soylemezse annene sor ona der belki sen alirisn 
(3,099 puan) tarafından
Canım ablam öyle söylemez şu bu eksikti diye istemez bile annelerimizde ayrı zaten ben kendi annemlede onun annesiyle de gorusmuyorum diyorum oto koltuğumu alsam ama çok kararsız kaldim
(932 puan) tarafından
Olabilir bnce cnm oda guzel we ihtiyac ama agzini arada almis olmasin senden once
(3,099 puan) tarafından
Sorcam canım ufaktan olanı almiyim sonra işine yarasın istiyorum aldığım sey
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Bebek künyesi alabilirsin altın
(3,099 puan) tarafından
Oto koltuğu ile onun arasında gidip geliyorum canim
0 oy
(125 puan) tarafından
Hediye alicagin parayida verebilirsin kendisi ne isterse alsin diye canm neye ihtoyaci oldugunu o daha iyi bilir
(3,099 puan) tarafından
Para asla kabul etmez
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Kanguru olabilir

Bir de babynest emzirme yastığı puset örtüsü emzirme önlüğü seti canım bunların hepsini almaya bütçen yeter
(3,099 puan) tarafından
Puset örtüsü dedinde canım geçen görmüştüm böyle el örgüsü ana kucağı örtü yelek falan satıyordu bı kadın öyle biseymi alsamki
0 oy
tarafından
coxugunun adi ne olacaksa onun kolye uclari bar kuyumcuda ben.400 e aldim ama 2. el dolapta falan satan kuyumcular var 200 e faln onlara bakabilirsin
(3,099 puan) tarafından
Daha küçük olduğu için adına karar vermemişlerdir canim ama ileriki dönemde karar verirlerse öyle biseyde yapabilirim
0 oy
(6 puan) tarafından
Bebek yatağını alabilirsin cevşenler oluyor altından ondan alabilirsin 
(3,099 puan) tarafından
Cevseni ilk defa duydum canım altından olanı oda güzel fikir
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Hiçbişey aklina gelmezse bence direk para olarak takin canim, daha makbule gecer.
(3,099 puan) tarafından
Keşke para kabul etseler canim
(6,978 puan) tarafından
Israr edersen bisey diyemezler canım, siz karismayin o benim yeğenim de gec :)
0 oy
(4,058 puan) tarafından
Küpe alırsın yda künye kardeşim künye aldı bize 
(3,099 puan) tarafından
Cinsiyeti öğrendiklerinde ona göre alabilirim aslında canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 439 göst.
29 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 455 göst.
0 oy