0 oy
442 göst.
Diğer kategorisinde (468 puan) tarafından
Hanımlar ya ablamin bugün 6 gundur gunu geçmis ve test yapmis hamile ve diş tedavisi görüyordu baya katarin ağrı kesici bide antibiyotik içmişti ve o diş te yapilan iğneler uyuşturucular sizce bu bebek saglikli kalmis midir ne gibi zarar verir bu ilaclar bebeğe bide hamilelikleri hep riskli geciyor 9 ay boyunca igne vuruyor bide bu cikti merak ediyor da sorayim dedim

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah nasip etmişse hiç bişey olmaz 
(468 puan) tarafından
Insallah canim ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim onu bilemeyizki zamanla anlasilir benim eltim rontgen cekildi bi kutu antidepresan bitirdi sonradan anladi hamile oldugunu ama rabbimin izniyle bisi olmadi sukur 
(468 puan) tarafından
Ya allahin izniyle hicbirsey olmaz diyorum ben
tarafından
Aynen en iyisini rabbim bilir canim hakklarinda hayirlisi
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Doktoruna danışın kötüyse düşer canım benim öyle olmuştu. Antibiyotik kullandığım ay kesinlikle gece kalmaman lazım demişti diş için içerken. 
(468 puan) tarafından
Düşük mu yaptın canim
(13,203 puan) tarafından
Evet ama antibiyotik içtim üstüne regl oldum sonra bilmeden röntgen çektirdim ben o ay kalmışım meğerse 2.5 aylık gelişmemiş düşük oldu
0 oy
tarafından
Sanmıyorum canım ben 5 haftalik hamileyken antibiyotik hap iğne kullandım tabi bilmiyodum masallah çocuğuma bişey olmadı 
(468 puan) tarafından
Insallah hicbirsey olmaz ya
tarafından
Allah nasip ettiyse bişey olmaz canım korkmasın
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Gebeligin ilk basinda icilen ilaclardan bisey olmuyor sanrm ablamda hamileyms dis tedavisi gordu bi sorun olmadi canm 
0 oy
(583 puan) tarafından
O bebeğin yiyecek ekmeği varsa Allah korur. Ben kalp çarpıntısı şikayetiyle hastaneye gittim o göğüse sevk etti göğüs film çektirdi neyse kan aldı ve tiroitlerim çok yüksek çıktı doktor sintigrafi çekelim dedi gebemisin dedi bilmiyorum dedim kan verdim negatif çıktı neyse gittim birde sintigrafi çektirdim yani radyasyon aldım 3qun evladimdan ayrı kaldım düşün o derece ağır radyasyon aldım doktor hamilelere yaklasma dedi neyse 3 gün evde çocuk yok deli oldum bende kendimi temizliğe verdim aklına ne gelirse yaptım perde de astım koltukta kaldırdım derken günüm geldi adet olmadım 12 qun bekledim olmadım dedim radyasyon aldım o kadar ilaç aldım ondan diye önemsemedim baktım adetin geleceği yok hastaneye bı gittim 7 haftalık hamileyim :) doktorlar bebeği aldır zaten düşer dedi ben aldırmam dedim düşerse Allah'ın izniyle düşsün dedim konseye girdim yine bi sürü zorlu süreç ve sonuç 23 haftalık hamileyim Allah nasip ederse kızım olucak. Olacağı varsa olur herşey Allah'tan

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 368 göst.
23 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Atmacazehra (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 468 göst.
28 Şubat 2023 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu

377,769 soru

11,306,828 cevap

34,735 kullanıcı

...