0 oy
526 göst.
Aile kategorisinde (568 puan) tarafından
Önceki postu hatirlarsnz eşim boşanmak istio demiştim ... Karar verdik bebeğimle evde kalcam oda ister gelsin ister gelmesin umrumda değilsin dedim sürekli bana sen karı mısın sende karı olsaydın diyo daha ne yapabilirim bilmiorm o kadar feda ettim ki kendimden ben feda ederken o kâr etmiş adı fedakarlık olmuş giden hep benden gitmiş ailem onun ailesi sen evinde kal essek gibi bakacak dio tamm ben idare ederim kuru ekmek yerim kiramı faturalarimi yatırsin bebeğim büyüsün çalışırım peki ya bu ruhuma açtığı hasarı nasıl tamamlucam hangi merhem iyi gelecek yarama ona en ihtiyacım olduğu zaman beni yarim yarali bir başıma koydu 40 kurt un arasında kalmış koyun gibiyim çaresiz değil ama kimsesiz gibi babam hasta baya ağır artık yatalak ona üzülüyorum kızım desen özel bir bebek annem desem herkese yetmek için cirpinio hastane ev bebek ve benim yaşadıklarım kafamın içini çok yoruyor ben napcam nasıl kendimi bulcam o gülüşüm nasıl gelcek yerine bu kadar şeyin üstesinden nasıl gelcem asla hayatım onun üstüne kurulu değil ama baharimi bahcemi yıktı dağıttı onunda bahçesi bahar görmesin 

7 Cevaplar

+1 oy
(1,326 puan) tarafından
Tabi kolay değil ama varlığı huzursuzluk veren insanın yokluğu huzur verir canım sen ondan öncede vardın onsuz da yasadın sadece o geldi geçti hayatından sadece bir acı tecrübe edindin ve bundan sonra senin bir evladın var onun için yaşamalısın o seni takmazken bile sen neden kendini üzüyorsun değmezzz
-Reklam-
0 oy
(33 puan) tarafından
O seni bu halde koyup mutlu olacağını mı sanıyor üzülme bacım bu dünya imtihan dünyası Allah herşeyi görüyor istese dört dörtlük yapar ama buda senin imtihanın de sabır et 
0 oy
tarafından
Canım benim bebeğine sarılarak ayakta kalacaksın ona baktıkça mutlu olacaksın hayatta herşey boş inanki rabbim sana en hayırlı kapıları açsın 
0 oy
(128 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım en kısa sürede hayırlı kapı açsın sana , herşey de bir hayır vardır belki hakkında hayırlısı olan bu bilemezsin
0 oy
(775 puan) tarafından
En doğru kararı vermişsin canım Allah yardımcın olsun şimdi elinden geldiğince geri cek kendini muhatap olma pek sen kendini çektikçe oda anlar inşallah biseykern kiymetini
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Amin inşallah 

Yastık değişir kader degismez demis atalarımız boşver pisliği kızınla dimdik ayakta dur 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 397 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 203 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eminenida (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 737 göst.