0 oy
419 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından
Kızlar biz ev almayı düşünüyoruz ama evler çok pahalı ve bizim para sadece giriş kat Lara yetiyor yada bahçe katina ama bnde diyorum birazda annen yardim etsin arada fazla oynamıyor 20 30 milyar oynuyor diyoruum bn giriş kat bahçe katı sevmiyorum eşimde mecbur öyle alicaz diyor ne balkon ne bise siz olsanız ne yapardiniz

9 Cevaplar

+2 oy
(1,363 puan) tarafından
Yaaaanii bi 20-30 da senin annen versin 3. Kat al. Hayirlisi olsun.
(12,851 puan) tarafından
Tek taraftan yardım alınmasın mı diyorsun mantıklı:)
(1,363 puan) tarafından
Yani nedir bu modellerin derdi. Hep bi boyle kaynana yapacak, senin annen senin annen. Ama hep maddiyatta ve oteki geline birsey alinirken kiymetleniyor kaynanaciklar. Normal zamanda evlerine gelse tiksiniyor gelin hanimlar. Ben kendimi dusurup boyle birsey demem bile. Yani bu modellerin erkek cocuklari olsun istiyorum. Gelinleri bunlardan para istesin ;)  hep istesin :) :)
(10,636 puan) tarafından
Artılıuorum seni Hugo +++++++++++
(1,363 puan) tarafından
Eyvallah baciiim ozgecangursoybursa :)  :)
-Reklam-
+1 oy
(1,326 puan) tarafından
Gücüm neye yeterse onu alırım sonra ilerde birikim yapar bir üstünü alırım canım bende şuan ev aldım giriş kat hc bsy yok ama gücüm buna yetti
(316 puan) tarafından
Haklısın cnm
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Kimse yardimci olmak zorunda değil fakat durumlari varsa ve yardimci olabilecek insanlarsa iyi olur bnece ama hiç yoktan giriş kat daha iyi olur tabiki 
(316 puan) tarafından
Para yetmiyor işte mecbur giriş kat alicaz yada bahçe kati
0 oy
tarafından
Bütçeniz neyse ona göre alırsınız. Yardım etmek zorunda değil ki.

Ben anlamıyorum bazen, eşimle ben tek çocuğuz inan bişey alırken yardım et lafı ağzımın ucuna gelmez diyemem.

Aksine bizim onlara yardım etmemiz gerek diye düşünürüm hep. Ben mi yanlis yapıyorum acaba :)
(316 puan) tarafından
Evet sen yanlış yapıyorsun
tarafından
İstemem mi lazım acaba, hayatta diyemem :))
(316 puan) tarafından
Ama eşim yıllarca çalıştı onlara verdi parasını onlara baktı onlar ne yaptı hiç birşey o kadar hayvanları var ama vermiyorlar
tarafından
Onuda yazsaydın böyle yazmazdim. O zaman haklı tarafi var tabi. Onca hay.van az para etmez :)
(316 puan) tarafından
Hiç kimse yardım etmiyor işte nefret ediyorum onlardan
0 oy
tarafından
Kredi çekebilirisniz 20-30 bin liraysa ben olsam bn de giriş katta oturmam balkonsuz ev ev değildir üstelik uzun bir süre de oturacaksın o evde yani
(316 puan) tarafından
Zaten eşim 150 milyar kredi çekiyor daha fazla çekemem diyor
0 oy
tarafından
Benim giriş kat yüksek giriş ve balkonum var bayada yüksek yani memnunum paramız buna yetti kimsede yardım etmedi eşimde fazla çekemem şimdilik bu olsun nasip olursa daha iyisini alırız inşaallah dedi tmm dedim hamdolsun ev bizim bence şimdilik razı ol durumun düzelince istediğin zaman satar izinerine koyarsn
0 oy
tarafından
ben de aksine bahce katlari cok seviyorum ne guzel bahceyi sen kullanabiliyorsun masa atar oturursun miss gibi balkon.. cocugun varsa cikar top oynar valla iyi yonunden bak cnm
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Eşin kafasına göre ev için kredi çekemez ki canım beğendiniz eve ekspertiz gönderir onlar fiyat biçer ona göre kredi çıkar hem senin hem onun ailesi yardım etsin tek taraftan istemeyin 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Birazda senin ailen versin alin o zmn 2. Kat :) 

Yads gücünüz neye yetiyorsa cnm

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 750 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 369 göst.
15 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 297 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebebine (349 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 185 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (331 puan) tarafından soruldu

376,630 soru

11,272,760 cevap

34,658 kullanıcı

...