0 oy
507 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,786 puan) tarafından
Sağlık Bakanının bu vahim açıklaması için ne düşünüyorsunuz? Aşıdan ölecek olan insanlara kılıf hazırlanıyor diyenler var. Tam aşı olacakken kafam karıştı. 

18 Cevaplar

+3 oy
(119,173 puan) tarafından
hic anlamadim valla
-Reklam-
+1 oy
(9,651 puan) tarafından
Haberi görmedim okumadım ve bu postu da anlamadım:/
(1,786 puan) tarafından
Videosu var sağlık bakanının nstagram hesabında 33.dakka millet kaynıyor yorumlar coşmuş
tarafından
Sayfanjn adı ne
(9,651 puan) tarafından
:/ bakarım
tarafından
Kesin aşı karşıtı olan biri demiştir o kadar kişi de ölcek değil ya ya bu aşıyı çıkaran ölürde olsnlar yaşarsa
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Mokoko olduk her şekilde valla ben sözde olmadım aslında ne aşıya nede covid e inanıyorum 

Bu işin içinde çok başka pis şeyler var
(3,551 puan) tarafından
Valla sizin gibi aklını kullanan kadınları görünce seviniyorum. Sma da yapay bir hastalık covid de. Evet insanlara bulaşıyor ama ölüm oranı çok ama çok düşük. Aşı olmaya gerek de yok. Tıpkı grip aşısı gibi. İnsanlar her yıl grip olur ama gidip ası yaptırıyorlar. Ben yaptırmam deyince direk atlıyorlar. Herkesin kendi kararı ama sonucun ne olacagını bilmediğim Bi aşıyı asla yaptırmam hele de hamileyken.. Sağlık isteyen ilaç satar mı hiç. Benim sülalede astım vs çok ne virüs olduk nede ölüm oldu. Bende öyle her kalabalıkta ben vardım bulaşma olmadı hiç. Sebeb nedir bilmiyorum yakın arkadaş ayakta gecirmiş aynı bardaktan su içtik bana bulaşma olmadı. Niye gidiyim aşı olmaya. Hiç gerek yok. Tek düşüncem ambargo uygunmqsı biz aşı olmayanlara karsı ama hiç erinmem insan hakları mahkemesine giderim. Anayasada aşı olma zorunluluğu yok şükğr
(12,264 puan) tarafından
AyNen öyle yani çok nalet işler var araştırıyorum ama İnan içim daralıyor hemen bırakıyorum araştırmayı
O kadar kötü olaylar dönüyor ki aklım almıyor bazen
(94 puan) tarafından
Valla canım araştıracaz öğrenecez kuzum. Yoksa devir çok kötü. İçinde ne olduğu belli olmayan aşıları yaptırın diyorlar çünkü onların üstündeki güçler öyle diyor. Akıl var mantık var insan kendine hiç mrna aşısı yapar mı. Hele virüs yani bu sürekli değişiyor aynı kalmıyor ki. Canan Karatay, yağmur mirzevya vs takip etmeni öneririm.
(3,551 puan) tarafından
Canan Karatay ilk çıktığında söylediler ve susturdular kadını ekranda. Şöyle Bi sma hastalığını ne zmana cıktığını ve tedavi fiyatını araştırsak zaten herşey görünür
(94 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Nasıl yaniii
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Anlamadım ne olmuş kim ölmüş 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Anlamadm ne alaka cnm 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Ne diyon gı Anlamadık
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bu soylenti bayadır var merak ediyorum bklim asilananlar ne olacak 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bunlar ne zaman hayırlı bir haber verdiki
(119,173 puan) tarafından
aynurr selo napiyo kiz iyimi
(5,721 puan) tarafından
İyi iyi çok şükür canım
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyorlar Rabbim ne demişse o olur bı çıkıp diyor aşı iyi değil zararları var birde çıkıp böyle diyor kukla gibi birşey oldu sağlık bakanı:)
0 oy
tarafından
Ben onların dedıgı hiç bir şeye inanmıyorum ve aşı olmayıda düşünmüyorum 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Sorma vallahi bende aynı ya zorluyorlar bide aşı için bazı yerlere giriş çıkış yasaklanacak falan dendi öyle yaparak zorluyorlar resmen aşıya 
0 oy
tarafından
Dinledim simdi diyorki hastaligi gecirenlerde ileride ne gibi sorunlar çıkacağını kestiremiyoruz bu nedenlerle ölümlerin covidden ölümlere gore 5 kat daha fazla olacagini düşünüyoruz 
(12,264 puan) tarafından
AyNen oyoe soyluyur ve babalar a geldik resmen
0 oy
(84 puan) tarafından
Londra da bununla ilgili ihale bile açılmış toplu ölümler hakkında 
(476 puan) tarafından
Aynen toplu ceset depoları için. Bence aşının etkilerine kılıf bunların hepsi
(84 puan) tarafından
Ahh kuzum neler dönüyor herşey ortada aslında şöyle bir bakınca delillerle ortada araştırmak lazım birazcık azıcık ya :(( ama işte anlatamıyoruz kimseye herkesin şahsi kendi görüşü herkese saygı duyuyorum ❣️
(476 puan) tarafından
Aynen canım ben bunun polemiğine girmiyorum aşı karşıtı değilim ama denenmemiş etkileri bilinmeyen aşıylada kendimi riske atamam. İsteyen olsun istemeyen olmasın buda benim tercihim. :)
(84 puan) tarafından
Kesinlikle altına imzamı atıyorum cnm
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Nasıl yani :angel:anlamadım 

0 oy
tarafından
Anladım ne demek istediğini 
(1,520 puan) tarafından
Bize de anlat kız
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Herkes işine geleni anlıyor :D 
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Dinledim ama duyamadım böyle bişey

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,642 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Gonulgungor (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
0 oy
4 cevap 258 göst.
0 oy
8 cevap 171 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu

378,472 soru

11,328,543 cevap

34,785 kullanıcı

...