0 oy
1,153 göst.
Diğer kategorisinde (2,172 puan) tarafından
Dugun salonu diye bisey var demi benim evimin arkasında niye dugun yapiyon arkadasım! Hadi dugunu yapiyon niye silah atiyon cocuk uyuyo şurda sıcradı kalktı kac kere yazik degilmi banada cocugada. Şikayet etsem engel olurlar mı kuru sıkı ama yinede yasak olması lazım 

19 Cevaplar

+1 oy
(9,651 puan) tarafından
Kız intihar girişimi var diye geri döndürme cümlelerimi hazırlayıp girdim posta :D ara polisi gelirler bi uyarı falan yaparlar mutlaka bizim de evin yanında boş bi arsa var orda sürekli düğün 12 yi gec er geçmez arıyoruz diye polisi :D
(2,172 puan) tarafından
Bosa gitmesin yinede alıyım belki bi gun lazim olur :D aksam aksam tobe tobe neyse :D aradimda hala atiyolar birazdan pacayı toplayıp inecem heriften korkuyom :D
(9,651 puan) tarafından
:D gitsen yeridir.. su havai fişek ve tabancadan nefret ediyorum çevre kirliliği anlamsız saçma sapan bisi.. sevinçlerini başka türlü yaşasınlar
(2,172 puan) tarafından
Bos bos attıkları gibi tehlikeli birine gelebilir carsının ortası ev var aile var isten yorgun gelen var hasta var cocuk var lohusalıktan yeni cıkmış bi ben var mecbur muyuz cekmeye
(9,651 puan) tarafından
Hiç kimse olmasa bile hayvanlara zararı var su yılbaşında falan da atiyolar ya çok sınır oluyorum dünyanın en saçma şeyi yazık günah.. git bi kavga çıkar kız çok pis sınır oldum :D
-Reklam-
0 oy
(15,686 puan) tarafından
Olurlar kuru sıkıca olsa magandacilik oluyir ve yasak 
(2,172 puan) tarafından
Ne anliyolarsa şunu sıkmaktan hayret bisey
(15,686 puan) tarafından
Maganda işte pislkler
0 oy
(8 puan) tarafından
Polis gidince geri baslarlar magandalar allah sabir versin
(2,172 puan) tarafından
Sabir ki ne sabir bende bida sikayet ederim
(8 puan) tarafından
Et canim yasak zaten
0 oy
tarafından
Yasak kuzum sikayet edebilirsn
(2,172 puan) tarafından
Gorurler onlar simdi
tarafından
Sinsi sinsi gül pencereden polisler gelince :D nefret ediyorum silahtanda havai fisektende. Bizim burda hava baya bozuk o yzden disarda yapamıyorlar bu aralar şükür
(2,172 puan) tarafından
Nannik yapiyim hatta ohh canima degsin diyim :D bizim bura teksas gibi her onune gelen atiyo bi dugun yapiyolar butun memleket oynuyo ne gerek varsa o kadar milletin colugu cocugu hastası var
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Şikâyet üzerine ekip geliyor 
0 oy
(104 puan) tarafından
Engel olunur canim sikayet edebilirsin 
(2,172 puan) tarafından
Edicem hemen
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Düğün kına eglence vb. Her ne olursa olsun kuru sıkı da olsa kanunen yasak 
(2,172 puan) tarafından
Bunlarin haberi yok ama
0 oy
(56 puan) tarafından
Canım  polisi ara düğüne  değil ama silaha engel olurlar ararlar herkesi 
(2,172 puan) tarafından
Tamam canm ariycam dugunu yapsinlar beni ilgilendirmezde silah atmasinlar yeterki
(56 puan) tarafından
Silâh bende çok karşıyım aradım ben gelip baktılar hep ara bak geliyorlar
(2,172 puan) tarafından
Aradim geldiler heralde ses yok artik atmazlar inşallah
(56 puan) tarafından
Gelirler canim kurusıkı yüzünden  kaç çocuk öldü  Allah korusun
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Hay Allah'ım  kız aklımı aldın başlığı görünce ara polisi söyle gelirler hemen her türlüsü yasak yani ne anlıylar anlamış değilim 
(2,172 puan) tarafından
:D korkma canm olmek icin fazla yakisikliyim :D milletin cocugu hastasi yorgunu var ne dusuncesizler valla
0 oy
(119 puan) tarafından
Tabi canm hemen müdahale ederler .Allah korusun ne çok ölen insan var bu durumdan dolayı  .kuru sıkı normal silaha göre çok fazla tehlikeli  değil ama yinede ederler
(2,172 puan) tarafından
Sikayet ettim bile dusuncesizleri
0 oy
(344 puan) tarafından
Ben düğün salonunun tam karşısında oturuyorum hep oluyor böyle şeyler kaç kişiyle kavga ettim artık polis çağırıyorum her yaptıklarında yapılan kavgalarda cabası
(2,172 puan) tarafından
Kavga etmeyi severim ama cocuk var şu anda olmaz dua etsinler :D
(344 puan) tarafından
Ben balkondan bağırıyorum eşim kucağına alıp içeri sokuyor beni :))
(2,172 puan) tarafından
Aklıma geldi bende bagircaktim hoop baksaniza diye ama eşimin tanıdıgı vardır belki diye sustum :D bizimki alıp iceri sokmaz cunku :D
0 oy
tarafından
basligi gorunce korktum bende 
(2,172 puan) tarafından
Korkma korkma olmek icin cok yakisikliyim :D ve bi bıdığım var acıkır olmaz :)
0 oy
(571 puan) tarafından
Olurlar canım et şikayet 
(2,172 puan) tarafından
Ettim canm geldiler heralde ses kesildi
(887 puan) tarafından
Gelmer mi kııızzz cok merak ettimm  :-):-):-):-):-)
(571 puan) tarafından
Iyi oldu kimseyi rahatsız etmeye heleki silah sıkmaya ne hakları var
(2,172 puan) tarafından
Geldiler mi gormedim ama hala devam ediyolar demekki gelmediler polislerde bana karşı hey Allahım
0 oy
tarafından
dugunu bile kapatirlar canimm ara soylee
(2,172 puan) tarafından
Aradımda gelmediler heralde canım hala atıyolar az kaldı pacayı toplayip inecem
tarafından
bizim burda dakikasinda gelip kapatiolar valla
(2,172 puan) tarafından
Burası kucuk bi yer onemsemediler heralde catlak bi karı aradı bosverin diye
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Bence sikayetci olabilirsiniz bu hafta sonu teyzem balkonunda otururken basına kursun isabet etti hemde düğün uzaktaymıs.. Cok sükğr birsey olmadı doymadılar silah atmaya
(2,172 puan) tarafından
Onunla gecmis olsun canım valla canimız tehlikede boyle olmaz ki hadi bisey olsaydı
0 oy
(6,362 puan) tarafından
Sokak dugunleri yasaklanmamis miydi yaa? Ben oyle biliyorum
(2,172 puan) tarafından
Burası Allah'ın bile unuttugu bi yer :D boş arazi gibi biraz sokak degil tam ama yinede yasak olması lazim
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Şikâyet et canım 
0 oy
(57 puan) tarafından
Burda yaptıklarında ben asla usenmem arar şikayet ederim. Kuru sıkı bilmem ne umrumda olmaz. Sokak dugününde siyasi slogan attılar onun için bile polisi aradim.(biraz kılım galiba :)))
(2,172 puan) tarafından
Esimde bana diyo kılmısın kimseyle gecinemiyon bi sakin ol diye banane atmasinlar onlarda rahatsiz oluyorum
(57 puan) tarafından
Bana alıştı artık eşim..trafikte biri tehlikeli hareket yapsın hemen polisi ararım. Herhangi bir sokaktan geçerken bir kavga görsem atarim. Birinin araması lazım sonuçta. O biride benim :)))
0 oy
tarafından
Sikayet et valla ne kadar tehlikeli silah falan ne kadar insan zarar gordu kac cocuk oldu oyle yazik gunah ya bizim burdada havai fisek atiyolar ama oyle boyle deil gece 12 e kadar attilar jandarmayi aricektim esim izin vermedi guzel gunleri mahvolmasin die 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 423 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,729 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 276 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde melekk02 (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,336 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde LMihrace (7,193 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 204 göst.