0 oy
1,513 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından

Kızlar bebeğim 24 günlük kakası şu şekilde ve baya kötü kokuyor ishal mi acaba bilemedim bebeğim baya osurdu ve öyle kaka yaptı kusura bakmayın fotoğraf attım normal mi acaba ya bugün 2 kere öyle kaka yaptı 

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üşütmüş sanki canım
tarafından
Yeşil gibi yapmış aralarda fark ettim canım üşütmüşte olabilir
(102 puan) tarafından
Kaynanam sağolsun benim de hiçbir bilgim yok ilk gebeliyim sadece sariyorum çok ince bişey koyuyorun üstüne
(102 puan) tarafından
Yastığı hep ter bebeğimin çok mu terliyor
tarafından
Ha ince olsun ama ustunde olsun muhakak sabahlari buz oluyor hava nerde oturuyorsun
(102 puan) tarafından
Pencere açmıyorum hiç ikinci katta oturuyorum evim baya sıcak oluyor hatta bebeğimi ortmekten isilik oldu ve baya terliyor bebeğim saçları kafası terden çok islak
-Reklam-
0 oy
(12,503 puan) tarafından
Çok gazı var galiba köpüklü gibi tuvaleti 
(102 puan) tarafından
Evet baya gazi var ya çok osuruyor çok çok ne yapabilirim gazı cikmasi icin çok ta sancilaniyor uykusu tutmuyor
(12,503 puan) tarafından
Gaz damlası kullanıyor musun bacaklarına bisiklet sürer gibi masaj yap hafif karnında doğru çek bırak sırtını sıvazla
(102 puan) tarafından
Sırtını sivazliyorum gazını alıyorum alttan da baya gaz çıkartıyor , gaz çıkaramadığı zamanlar kullanıyorum gaz damlasi
(12,503 puan) tarafından
Havalar sıcak terleyip üşümesin dikkat et canım
(102 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Sindirilemeyen yağ o pütürler. Bnce normal Cnm. Yapar yapmaz aldığın için böyle duruyor sıvı ile besleniyor sıvı olması normal
(102 puan) tarafından
İnşallah normaldir canım ya korktum bugün 2 kere öyle yaptı şiddetli osuruyor sonra bakıyorum öyle kakasını yapmış
(6,858 puan) tarafından
Bz günde 7 10 kez böyle yapardı doktorum normal derdi bilemedm cnm
(102 puan) tarafından
İnslalah normaldir
0 oy
tarafından
Kuzum kakası 5 6 kere günde bu şekilde ise ishal diyorlar o pütürler de sütünün yağı gayet normal kakası
(102 puan) tarafından
Kakasını yapamıyordu bende mamasını degistirdim Bebelac Gold aldım 3 gündür Bebelac Gold kullanıyorum ilk gün 1 kere kaka yaptı şu şekilde dün de 1 kere yaptı bugün 2 kere yaptı
tarafından
Gayet normal kuzum ben 4 ay emirdim oğlumu hipp denedim içmedi sonra bebelac gold aldım diğer mamalara göre daha tatlı olduğu için içti gold sindirim sistemini düzenliyor aynı zamanda kakası gayet normal korkma kuzum
(102 puan) tarafından
Sevindim o zaman çok teşekkürler normal bebelac kullandım kabız ve gaz yaptı aptamil de kullandım aynı şekilde sadece Bebelac Gold iyi geldi kakasını yapabildi ve gazını rahatça alıyorum Bebelac Gold bu arada kilo aldırıyor diimi
tarafından
Rica ederim kuzum evet çok gğzel kilo yapıyor ilk başladığımız ay 1.800 kg almıştı oğlum
(102 puan) tarafından
Kilo aldırmaz diyorlar inslalah kilo aldırır
0 oy
(568 puan) tarafından
Senden üşümüş sütun den geçmiş annesi yelek filan giy tişörtle dolaşma babannem derki sütun üşür memeni ort der :) bizimde bı ara öyleydi kokusida bağırsak filorasi bozuluo işitince 
(102 puan) tarafından
Mama yiyor bebeğim anne sütü yemiyor
(568 puan) tarafından
Bebek usuttu o zaman
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Canım mama alan bebeklerin böyle olur kakası gayet normal öbür postundan geldim
(102 puan) tarafından
Sevindim o zmaan çünkü biraz sıvı yapıyor ve baya kötü kokuyor
(1,783 puan) tarafından
Canım mama kokusu o. Birde sıvı yapmazsa çıkaramaz bebiş normal herşey merak etme
(102 puan) tarafından
Sevindim o zman bagirsak iltihabı sandım korktum o kadar kötü kokuyor ki ve sıvı da yapıyor biraz
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Her gun ayni saatte gaz damlasini vermeniz gerekiyor.Surekli gaz cikarmasi iyi bir sey degil aksine kotu icerde gaz sıkışmasi oldugu anlamina gelir ve bu kopuklenme degil.Bebeginiz anne sutundenki yagi hazmedemedigi icin boyle oluyor kakasi ve normal
(102 puan) tarafından
Mama yiyor bebeğim anne sütü almıyor günde 3 kere şu şekilde kötü kokulu kaka yapıyor normal diimi
(6,202 puan) tarafından
Gazindan dolayi kokuyodur kakasi ve mama bile olsa hazmedemeyince boyle tomurcuklar olur kakasinda.
(102 puan) tarafından
Peki mama hazmedememek iyi bişey mi
(6,202 puan) tarafından
Ne iyi ne kotu.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 171 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Elanur888 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
0 oy
4 cevap 173 göst.