0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
2.ye hamileyim ilkinde mide bulantım vardı kusup rahatlıyodum başka bişey yoktu ama bu 2.de cok zor geçiyor herşeyden tiksniyorum midem bulanıyor kusamiyorum rahatlayamiyorum fırsat buldukça yatıyorum çok halsizim niye böyle oldum anlam veremiyorum

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de 2.de mide yanması çok yaşadım her gün her gün yaşadım bunu..ilaç da fayda etmiyordu..doğurdum rahatladım :))
tarafından
Bu zor oldu ya
tarafından
Biraz da psikolojik cnm kafanda sürekli bulantı kusma varsa o da etkiler..mesela araba tutar beni de uzun yol gitmek istemem o yüzden..acaba ne zaman kuscam ne zaman iyi hissedecem gibi kafamdaydı hep..çocuklar da aynı şekilde istanbul içinde bir yere gidip gelirken bile kusuyorlar özel araçla bile
tarafından
Kafamda yok ki bugün daha beter oldum
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Benimde ilk hamileliğimde midem bulaniyordu ama dinctim hem çalışıyordum hem evimin işini yapıyordum. İkinci hamileliğimde yatak döşek hasta oldum oğluma zor baktım diyebilirim çok zor geçti 
tarafından
Benimde zor geçiyor kızımı uyutup dolap silecektim  su an yataktayim
(3,729 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bir şekilde geçiyor tabi yasarken zor ama bittikten sonra ne çabuk geçti deniyor Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(159 puan) tarafından
Ben hamile değilim tek çocuğum var ama bebeğime hamileyken hiçbirsey yiyemoyordum pilav mercimek kuru fasulye makarna sebze cart curt herşeyden midem bulaniyordu parfümlerimi çok severim ben onlardan bile tiksiniyordum resmen suyla ve meyveyle yaşıyordum meyve dediğim de sadece portakal yiyordum sürekli bir mide bulantım vardı.
tarafından
Benimde sürekli bulanıyor yataktan yazıyorum şu anda
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Kızımda mide bulantısı çok yaşadım ama oğlum da hiç hamile olduğumu bilmiyordum 
tarafından
Bende kızımda bişey olmadı bu belli degil ama berbat durumdayim
0 oy
(1,472 puan) tarafından
İlkinde göbeğim çıkmasa hamile olduğunu bile bilmiyordum o kadar ki rahattım ama bu hamileliğimde bulantı midede yanma halsizlik uyku kasılma sancı hepsini yaşıyorum ayakta duracak halim yok 
tarafından
Benimde öyle inanki
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Bende 2ci zor gecirdim doktorum bulanti ilaci yazdi zamanla gecti
tarafından
Bende kullanıyorum hap sersem yapıyor bu seferde
0 oy
tarafından
Bende ikinciye hamileyim ilk 4 ay cok zorlu gecti

Suan 6. Ayımdayım cok sukur iyi. Sirt agrim var ağırlasıyorum sanırım zorlaşıyor artik.sen kac haftaliksin
tarafından
Ben daha 10 haftaligim ama hiç halim yok
tarafından
Bir ay en fazla bir bucuk ay sürmez insallah Bende cok kötüydüm. Mutfaga adim atamazdım cok sukur gecti

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 131 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde kaderdemir (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 82 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Busrayumu (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.