0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Ya artık ona karşı sevgi duymadigimi hissediyorum gerçekten o kadar biktirdiki kendinden beni eve gelir ne konuşması var ne birşeyi var evliliğimi tek yaşıyorum birşey gerek olsa al diyorum ucuz olanları alır diğerlerine ne gerek var der örnek olarak mutfağındaki halı eski benim tüm eşyalarım eski kaynanamlarin kiler eskilerin ben kullanıyorum onlar yeni aldı halı alayım eski temizliğim bile belli olmuyor diyorum yok diyor onu geçiyorum temizlik yapiyirdum tül fln işte o öğlen ise gidecekti makinaya attım üç çocuğum var onlar uyumusken uzandım belim ağrıyor du sonra hem üç çocuk yemekleri altları derken tüm odaların perdelerini yıkadım bir iki oda kalmıştı geldi işten ne bu böyle cingen evine dondermissin sanki taşınıyoruz fln diyor temizlik yaparım kapıların üstüne bakar tozu gösterir wallahi artık gıcık oluyorum ben bu adama sevgi arıyorum dileniyorum resmen Rabbim hatalardan saklasın inşallah da öyle derdimi anlatayım dedim

5 Cevaplar

0 oy
(1,059 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım erkeklerin çocuğu öyle gibu
(95 puan) tarafından
Keşke evlenmeseydim çok pişmanım çok cnm
(1,059 puan) tarafından
Anlıyorum seni canım boş ver takma senin yaptığın birşey göze gorunm3z zaten kendileri akşama kadar çalışıyordur gelir birde senin yaptığın ise burunlarını sokaklar
(95 puan) tarafından
Aynen evde oturuyorsun diyor üç çocukla sürekli evde demiyorda ev işi hiç bitmez onunda deniyor
(1,059 puan) tarafından
Işte canım işine geldiği gibi görüyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle erkekleri de hiç anlamam çok biliyorsa kendisi yapsın ya
(95 puan) tarafından
Wallahi bıktım artık ben mutsuzum ya herşey çocuklarına iyi bakması değil bnce
tarafından
Duymazdan gel desem o da çok zor aynı evin içinde
(95 puan) tarafından
Artık öyle yapıyorum cnm 7 aydir ayrı yatıyorum zaten sadece ihtiyaç olduğunda çağırır beni oda inan sevmeyerek mecbur giriyorum karisiyim ya sonuçta o işte karısı oluyorum zaten arada sakalasmak istiyordum onunla çocuk gibisin diyordu artık soğudum hivbirsey yapmıyorum
tarafından
O zamanda gitmeyeceksin aslında kendi işine gelince karısı olduğun mu aklına geliyormuş. Hiçbir şeyi hak etmiyor valla
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Sen bu adama bi ayar ver bence .boyle bir ömür sürmezz sabir sabirda nereyw kadar
(1,667 puan) tarafından
Aslinda esin seninle.ilgilenip halindwn anlasa bi arkadasa bile ihtiyac duymazsin ama esinde baya sorumsuzmus
(95 puan) tarafından
Kız vari yoğu ailesi boş vaktinde ya köyde ya annesi gölde yada ablası gilde
(1,667 puan) tarafından
Sen ona sorumluluk yükle biraz evle cocuklarla ilgilense heveslenir belki .yapamadigin bi is olunca yardim edermisin sen halledersin hadi kocacim aslansin kaplansin dersen belki gaza gelir
(95 puan) tarafından
Kız yapmaz insan tanır ya diyorum bak çamaşır asayim bebeği bırakıyorum ya geri getiriyor işten gelmiş yorgunmus
(1,667 puan) tarafından
Heves yok adamda belli ki o zamn isin zor Allah yardimcin olsun
0 oy
(670 puan) tarafından
Valla öyle adama iyi 3 çocuk yapmışsın sen acıma yok merhamet yok Allah yardım etsin eş almamış köle almış 
(95 puan) tarafından
İlk çocuğu isterek. Yaptım ben kendi korundu ikisinde de dikkatliyim dedi kandırdı işte beni zaten eş sıfatında gördüğü yok ihtiyacini gidermek için ne bileyim artık nefret ediyorum onunla aynı yatağa bile girmiyorum 7 aydir ayrı yatıyorum
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 155 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
0 oy
24 cevap 342 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,222 puan) tarafından soruldu