0 oy
137 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,908 puan) tarafından
Sabaha karşı aşırı titremem ve üşümem vardı, vücut ağrısı iştahsızlık ve göğsümde ağrı ve sutum yok nerdeyse bi göğsümde ne yapmam gerekiyor bilgisi olan baksın bi 

5 Cevaplar

+1 oy
(3,036 puan) tarafından
Yarin doktora git uygun tedavininol eger yarim bırakırsan veya aksatirsan tekrarlayan mastit olursun ılık dus al rahatlayabildigin kadar sag sonrada soğuk kompleks yap havlu ile 
(3,908 puan) tarafından
Ilaç tedavisi yapıyorlar mı ki
-Reklam-
0 oy
tarafından

Anamm kız ben sıcak su torbası koyuyordum gebericekmiş gibi oluyo insan grip gibi bişey öyle geçdiydi

(3,908 puan) tarafından
Bende grip sanıyorum kendimi, annemler bişey canın çekmiş diyorlar evet çok ağrılı valla
tarafından
Dediğim gibi sıcak su torbası koy benimki öyle geçdi bide sürekli o göğsünü emzir çok acıyo ama geçiyo emmiyo sada sağ onu
(1,667 puan) tarafından
Yalniz sicak su torbasi eger icinde iltihaplanma varsa patlatabilir ve bu tehlikeli önermiyorum sicak duş masaj ve bol bol emzirme sut kanallarin tikanmis olabilir o yuzden emzir acilsin
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Canım 3 kere mastit oldum en sonuncusunda titremeli kusmalıydım serum yedim antibiyotik tedavisi gördüm. O iyi gelmedi bu sefer iğneli antibiyotik tedavisi aldım o iyi geldi. Sıcak duşa gir ve göğüslerini sağmaya çalış
(3,908 puan) tarafından
Ne sebeb oluyor acaba ılık duş alsam sadece iyi gelir mi
(2,443 puan) tarafından
Yani geçici bişey olur. Iltihap varsa antibiyotik tedavisi şart
0 oy
tarafından
Gogusunu elektrikli pompayla boşalt ve bebeğini ters pozisyonda emzir netten bakıp canim
0 oy
(53 puan) tarafından
Korona degilsen mastit canim sicak dusa gir taraginla o göğsünü asagi dogru tara sonra gogus ucunun kahverengi yerini esin yada annen yaninda kim varsa tutsun göğsünü hizli sekilde aşağı yukari sallasin benimki boyle geçmişti cok gecmis olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 163 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde HaticeErt (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 177 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Hazall (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 374 göst.
11 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.