0 oy
163 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (252 puan) tarafından

KIZLAR YA HASTANEYE TAA 18 AĞUSTOSDA GİDİCEM NASİPSE DAHA BİTMEDİ ULTRASONA GİRMEM GEREKECEK YAN ŞİMDİ BAKTIM DA KIZLAR BAZI YÜKSEK BAZI DEĞER DÜŞÜK ÇIKMIŞ BİLEN BİRİ AYDINLATABİLİR Mİ BENİ RİCA ETSEM

HASTALIĞIM B HEPATİT TAŞIYICISIYIM 

image

image

image

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hepatit b var sende ... Herkes kansız olur senin kanında yüksek
(252 puan) tarafından
Altta k yaziyo o ne demek acaba evet bende baktım ama ANLAYAMADIM ☹️
tarafından
Kritik değer demek mis harflerin anlamları yazıyor aşağıda diğer testlerde bı sorun yok
(252 puan) tarafından
Sanırım işlerim aksayacak bakalım Dr ne dicek bende farkettim normalde 6 ayda bir kontrol altında olmam gerekir ben 3 yıla yakın gitmedim hep aksattim sonuç ☹️
tarafından
Keşke bu tür seylwri ihmal etmeseniz sağlık bu sakaya gelmez oğlum en iyi tedaviyi alsin diye kaç tane doktora göturuyorum böyle hasta olup da kendine dikkat etmeyen insanları görünce çok üzülüyorum ya
(252 puan) tarafından
Haklısın cidden bizde şimdi nasipse düşünüyoruz çocuk şuan yok onun için erkenden rutin kontrol yaptırayım dedim hem kadın hastalıkları bölümüne gittim çok şükür orda bir sorun çıkmadı smear ve rahim kanseri için test yaptı Dr bakalım onların sonuçları ne durumda hepsi 18 Ağustosa kaldı ben evlilik işlemleri arasında öğrendim bu hastalığımi da o zamanlar ne ilaç ne ameliyat durumu maalesef yok ne kan verebiliyosun ne başka birine çıplak elle dokundurabilirsin bu hastalık da öyle bişey Rabb'im daha beterinden korusun yine şükür diyelim
-Reklam-
0 oy
(461 puan) tarafından
Hemoglobin yüksek canım kan değerin yüksek
(461 puan) tarafından
Anemi canım demir kan düşüklüğü ilaç fayda etmiyor senin gibi sadece et ağırlıklı beslenmem gerek :)
(252 puan) tarafından
Abooww bende et yiyemem ayyy kuzum çok ama çok geçmiş olsun aman sende sakın benim gibi ihmal etme kontrole muhakkak git peki çocuk var mı
(461 puan) tarafından
Eti çok severim kızıma da benden talasemi geçti maalesefki 23 aylık sarışın maviş bomba gibi bi kızım var çok şükür ben kızım 1 yaşındayken gitmiştim kan değerlerim güzel çıktı canım b12 eksilliğim çıktı çok şükür güçlü bi kadın olduğumu düşünüyorum çok teşekkür ederim canım en zatem et yeme kanın yüksek :D
(252 puan) tarafından
Ayyy Rabb'im o bal küpü kızına sağlık uzun ömürler versin bacım maşallah Rabb'im nazarlardan korusun yok bacım ya yemem zaten sevmiyorum ☺️☺️ Rabb'im başka dert tasa vermesin hayırlısıyla en kısa zamanda bizlere de bir bebiş nasip eder Rabb'im ☺️☺️
(461 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun Allahım kucağını boş bırakmasın inşallah :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 273 göst.
0 oy
7 cevap 382 göst.
5 Şubat 2021 Aile kategorisinde Saniyepulat (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 266 göst.
0 oy
2 cevap 270 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde KardelnEr (2,259 puan) tarafından soruldu

378,371 soru