0 oy
320 göst.
Aile kategorisinde (225 puan) tarafından
Kizlar bugun kucuk gorumcemin konustugu cocuk ve ailesi gelecekler daha omce de demistim.gorumcem biraz soguk biri ben de soguk davranacam bugun hatta esime dedim sen de gelenlere soguk ol ki herkes hatasini anlasin bakalim nasil oluyormus.ayni binadayiz zaten oglen cikacaz yukarı gayet soguk duracam.

12 Cevaplar

+2 oy
(13,725 puan) tarafından
Ya şimdiden yapmayın böyle.

Bekar o daha.

Evlenince herkes anliyo hayatı.

Siz abla gibi olun gene.

Gelenler yabancı.

Ele güne karşı güzel davranin
(13,725 puan) tarafından
Elalem denen bişey var. Şimdiden ele güne karşı birlik olmalılar
(7,789 puan) tarafından
Ayrıca büyüklük onda kalması gerekirken o bana yaptı ben de ona yapayım , çok saçma yani bu hareketler
(13,113 puan) tarafından
O kadar haklısın ki milletin içinde asıl daha sıcak davranırım ki sahipsiz sanmasınlar kardeşim gibi olduğunu bilsinler diye millete laf vermem ha giderler yine eskisi gibi davranmak istiyorsan gene davran
tarafından
Katılıyorum en mutlu gününde illa çomak sokacak birileri oluyor işte
(13,725 puan) tarafından
Bide gerçekten insan evlenmeden anlmiyo biseyleri.
Bekarın kusuru olmaz derim ben hep
-Reklam-
0 oy
tarafından
O sana öyle yapıyor diye seninde öyle davranmaz gerekmez canim sen iyi davran boşver iyi davran ki o yaptığından utansın 
(225 puan) tarafından
2 gorumcem var buyugu evlendi ama ayrimciliklara yine devam o yuzden ben sıcak olmak istemiyorum.neticede ben de evlenirken yabancıydım bu aileye
0 oy
(770 puan) tarafından
bence misafirlere soguk olmaya gerek yok. gorumcenle sizin aranizda olmalı bu.Buyukluk sizde kalabilir
0 oy
(3,457 puan) tarafından
O sana nasılsa öyle ol şimdi gelip en güzel günü yapma diyenler olur hayır yap karşıdaki üstüne düşeni yapmayan biriyse sende yapma degmezler.
0 oy
(119,533 puan) tarafından
burda misafirin sucu ne ki soguk davrancana hic gitme bence
(225 puan) tarafından
Canim ben de evlenirken yabanci ve misafirdim bu eve benim de ailem geliyordu ama soguk davraniliyordu benim ailemin sucu neydi o yuzden esim de davransin bakalim oyle nasil oluyormus
(119,533 puan) tarafından
o onun problemi ama sen ailene yapilani baska bi aileye yapmak istiyon
tarafından
Evet haklı yani bı de bak senin hoşuna gitmemiş sen onlari kötü bilmissin . Gelecek olan misafirler de hoş karşılamaz ve seni kötü bilir gorumceni değil . Sonuçta gorumcen böyle yaptı diye senin öyle yaptığını bilmiyorlar
0 oy
tarafından
Görümcene kızdın ama gelen misafirlerin bunda ne suçu var bence yanlış aranızdaki sorunu başkalarına yansitmayin insanlar uzerine alinabilirler
(225 puan) tarafından
Onlar da benim aileme de soğuklardı canimm
tarafından
O yapmış bir ayıp sen yapma cunki gelen misafirin suçu yok ondan ne farkın kalır böyle yaparak
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Sen soğuk davrana bilirsin ama eşini kariştirmaya bu movzuya sonucta kardesi..
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Gorumcene soğuk davran  da o gelenlerin ne sucu var kiz bekar tam toy zamanlari misafirle oyle davranman senin ne kadar saygisiz oldugunu düşünürler gorumcen oyle davrandi bende ondan boyle davrandim diye algilanmaz
tarafından
Katılıyorum aynn böyle düşünülür onlar ne bilsin senin ailene boyle davranilrigini
0 oy
(2,226 puan) tarafından
sonuçta en mutlu günlerinden biri 

o heyecandan yengem soğuk mu durmuş bana nasıl davranıyor diye düşüneceğini sanmıyorum 

ama yine de mahvetmeye gerek yok bence ..
0 oy
(4,716 puan) tarafından
Misafirlere güler yüzlü ol ama görümcenle mesafeni koru
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Cok yanlis bir dusunce ve davranis seninkisi canim. Karsinizda ki el, hadi sende elsinde abisini bu sekil davranmasi icin doldurman hic hos değil. Hataya hatayla karsilik veriyorsun, karşınızda el olacak. Sen onlara soguk davran, sen kaybedersin, ne kadar saygısız gelin derler gecerler. Kisasa kisas diyorsanda gorumcene soguk yap, baskalarini karistiema
0 oy
tarafından
Aranızdaki soğukluğu başkasının bilmesine gerek yok ne olursa olsun görümcen için önemli bir gün onu karşı tarafa mahçup edecek bişey yapma. Eğer onun gibi yaparsan görümcenden ne farkın kalır ki. Sen abla ol güler yüzlü davran misafirlere hatta görümcen için güzel konuş belki bu vesile ile görümcen de hata ettiğini anlayıp senin değerini anlayacak 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 562 göst.
0 oy
10 cevap 290 göst.
17 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Belcekiz (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 923 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 913 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tuqcee1 (350 puan) tarafından soruldu