0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Diyette baslamaya karar verince daha çok yiyesim geliyor ne yapmalıyim?

9 Cevaplar

0 oy
(619 puan) tarafından
Ay ben hic yapamıyorum. Allah bana o iradeyi ve sabri vermemiş. Allah yardımcın olsun. 
-Reklam-
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Çıkamıyorum başlayıp bozuyorum 
0 oy
(306 puan) tarafından
Cikamadigim icin hic diyet yapmiyorum sadece ekmek yemem bol su icerim birde cok yururum okadar 
0 oy
tarafından
2 kere irademe sahip.cikip baya kilo verdim ama geri aldim.artik iradem.kalmadi diyetisyen esliginde basladim oyle devam ediyorum 
0 oy
tarafından
Ben diyetteyim bunu yieymem pisikolojisine girince insan bir parça yigecekse on parça yiyor bu yüzden yiyemem diye kendini şartlamdırma ye ama az ye şöyle düşün yediğin şeyin tadı ağızında 2 dakika kalacak en fazla çok ta yesen aynı tat az da yesen aynı tatı alıcaksın tat iki dakika kalıyor ama kilo çok uzun süre ben böyle dülüne düşüne verdim kilo kuzum 
0 oy
(835 puan) tarafından
58 kiloyum hiç beceremiyorum diyet yapmayı
0 oy
(356 puan) tarafından
Tam 1 haftadir rkmek yemiyorum ne kahvalti da ne bsy de kahvalti da ooturup bir somun bitiren ben saskinim daha oncede zayıflamıştım ama ekmeği tam kesmemiştim şimdi 2. Çocukta çok kilo alınca mecbur hiç yakışmıyor bana boyum da kısa kendim icim sagligim için  inş faydasını görürüm alışıyor insan 
0 oy
(119,282 puan) tarafından
diyet yapmiyomki
0 oy
tarafından
Bismillahirrahmanirrahim de başla ben İsveç diyetimin 10. Günündeyim kuzum bi kadın isterse herşeyi yapar :D ben çok iştahlı biriydim bu 10 günde ne iştah kaldı ne de yeme isteği sadece baklava ve cips yeme isteğim var onlarada çok şükür nefsimi tutuyorum zorlanmıyorum maşallah maşallah :D
(2,052 puan) tarafından
isveç diyeti nasil oluyor canm bana anlatirmisin yada yotubda bakabilecegim bir yer soylermisin
tarafından
YouTube den değil canım Google den bak her güne ayrı bi liste var hepsini uygula sana garanti veriyorum 13 günde baya bi zayıflıcaksın ben 13 günüm dolsun sonucu buraya yazıcam. Ama başta zor bi diyet 5 günden sonra alışacaksın gerçekten
(2,052 puan) tarafından
insaalalh canm dogumdan sonra baslicam ben baya bir kilo aldim emziren annelerde yapabilir demi
tarafından
Onu bilmiyorum canım şartları yazıyo bak bi istersen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 192 göst.
9 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 021821 (1,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
0 oy
4 cevap 102 göst.
14 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mdbk (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
9 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gzmbyndr (25 puan) tarafından soruldu

379,478 soru

11,359,738 cevap

34,837 kullanıcı

...