0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Doğum yaptığıniz yada muane olduğunuz hangi hastaneyi önerirsiniz kızlar 

9 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından
Ümraniye eğitim ve araştırma hastanesi derim kuzum 2 doğumu mu da orda yaptım herşey çok güzeldi 
(54 puan) tarafından
Banada o kadar da yakın değil enaz bir saat sürüyor ama gerçekten insanlarla ilgilenen bir hastaneyse  giderim
tarafından
Ümraniye mi bı daha düşünün derim oğlumu ameliyat ettiler mahvettiler çocuğu o günden beri toparlayamiyoruz çocuğu
(54 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ne ameliyatı oldu oğlunuz
(712 puan) tarafından
Doktordan doktora fark var benim riskli gebelik olduğu için dr. Murat bey çok ilgiliydi oğlum hatta erken doğum yüzünden 3 hafta kuvezde 1 hafta da birlikte anne bebek uyum odasında kaldık çok ilgililerdi
tarafından
Beyin ameliyatı...
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Zeynep Kamil iki doğum yaptım hep memnun ayrildim. Heleki son doğumda yani iki ay önce çok ilgi çok sevkatlilerdi.
(54 puan) tarafından
Tesekur ederim canım görüşlerin için
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ben çakmak Erdem hastanesi doğum yaptım. Zeynep Kamil Ümraniye eğitim araştırma bunlara gitme
(54 puan) tarafından
Zeynep kamili hep övüyorlar ama bilmiyorum
(6,859 puan) tarafından
Arkadaşım yeni doğum etti bin pişman. Misal Haydarpaşa daha sakin neden Zeynep Kamil e çok yakın herkes orayı tavsiye ettiği için.
(54 puan) tarafından
Sancaktepeyi biliyormusun peki biliyormusun canm
(6,859 puan) tarafından
Gitmedim Cnm hiç. Bölge hastanesi varmış ama özel arkadaşm yaptı memnundu
(54 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim:)
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Pendik devlet hastanesinde muayene oldum hep doğumu kartal eğitim ve araştırma hastanesinde yaptım tavsiye ederim 
(54 puan) tarafından
Bende ikisine gitmek ıstiyorum muane için ama maalesef randevu yok
0 oy
(3,235 puan) tarafından
Kontrollere pandemi izin verdiği sürece Kartal eğitim araştırmaya gittim. Doğum Pendik yüzyıl hastanesinde normal yaptım hale hanım da çok memnun kaldım tavsiye ederim
0 oy
tarafından

Göztepe eğitim araştırma hastanesinde yaptım 2 doğumumu resmen arkadaş olduk ordaki doktorlarla aahaha tavsiye ederim birde oranın kuvez bakımı çok güzel 

0 oy
(3,451 puan) tarafından
Devlet mi özel mi
0 oy
tarafından
Çakmak erdem de yaptım bende doğum tavsiye ederim benim drum yok orda ama iyice drlarını netten araştırıp gidebilirsin oğlumu da 1 yaşına geldi hala aynı hastaneye götürüyorum çok memnunum çocuk doktorumdan.
0 oy
(193 puan) tarafından
Canım ben  beş buçuk ay önce Sancaktepe'de yaptım ve gayet memnun kaldım, randevu bulamıyorum demişsin ya zaten bir kere randevulu gidiyorsun ve belli bı haftadan sonra randevusuz gidip gebe izlem odasında muayene oluyosun. Hatta söyle de yapabilirsin sabah erkenden git hastaneye doktorun odasına izin al gir,de ki hocam son haftalarımdayim daha önce başka hastanede takipliydim ama bu tarafa taşındıgim için burda doğum planlıyorum gibi bişey söyle rica etsem sıra numarası alabilir miyim de yardımcı olurlar büyük ihtimalle

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 161 göst.
0 oy
1 cevap 69 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Ha.yeg (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
27 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12345ftmmm (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
8 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,521 soru

11,361,282 cevap

34,839 kullanıcı

...