0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
KmKızlar bir görümcem bana yakın hepsi yakında o daha çok yakın kadın çat kapı gelmekten hiç utanmıyor, saat akşam 10 larda bile geliyor, haber ver bana diyorum, diyor e valla arayacaktım sonra vazgeçiyorum ya belki müsait değilimdir böbreğimde taş var bazen beni tutuyor çat kapı geliyor ona kalkıp o halimle hizmet ediyorum. Temizliğimi yeni bitirdim çocukalrı gelip ewimi batırıp gidiyorlar her yeri dağıtıyorlar iki tuvaletimiz var biri klozet biri alaturka  klozet banyoda klozeti. Kullanmıyoruz , eşim daha önce kaza geçirdiği için alaturkaya fazla oturamıyor klozeti o kullanıyor, ve görümceleerimim ewinde klozet yok alaturka var çocukları gelip o kolozete işeyip her yeri çiş içinde bırakıyorlar banyonun suyuyla oynayıp her yeri su içinde bırakıp banyo halısı su içinde kalıyor, eşime anlatıyorum ne yapayım diyor ablan'a söyle çat kapı gelmesin ben onların ewine ayda yılda bir kere gidiyorum ama o öyle değil ya bazen kendi kendime diyorum abartıyor muyum ama yok gerçekten her uyarmasında yüzümü asıyorum yok aynı ne yapayım bilemiyorum valla 

11 Cevaplar

+1 oy
(849 puan) tarafından
Siz kapıyı açmadığınızda öğrenecek. 
(547 puan) tarafından
Evet cok dogru.bezen kendimiz tepki koyamayip eslerimizi tepki vermesini istiyoruz.bence de boylelerine acmicaksin
(137 puan) tarafından
Aynen valla öyle yapıcam o zman öğrenecek
-Reklam-
0 oy
(11,019 puan) tarafından
Bir kere geldigide bagır içeriden musaid degilim diye anca boyle boyle 
(137 puan) tarafından
Ayenn öyle yapıcam
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Dunde aynisini ben yaşadim aksam vakti hemide eee sonuc sinir olmam la kaldim :D
(137 puan) tarafından
Aynen valla dediğin gibi sinirimizi kalıyoruz bnm kide dün yine geldi
0 oy
(8,041 puan) tarafından
Sen kendin uyar neden hep araya aracı konulur ki eş dahi olsa anlamsız geliyor bana
(137 puan) tarafından
Kız ben uyarıyorum anlamıyor mecbur eşime diyorum oda babası gibi e ne yapayım
0 oy
tarafından
Ya gelene kapımız her zaman açıkta habersiz geleni sevmiyorum olur binde bir habersiz ama bu sürekli hale geldiyse kapıyı açmayın müsait değildik de duymadık de yoktuk de öğrenir bir şekil. Yada gecelikle aç kapıyı belki utanır 
(137 puan) tarafından
Ben öyle bir insan da değildim bunlar beni insanlıktan çıkardılar Bi kere çat kapı gelirsin ama her seferinde geliyor bi dahakine dediğin gibi yapıcam
0 oy
(968 puan) tarafından
Bi kac kere kapidan geri donsun ogrenir haber vermeyi hic sevmem
(137 puan) tarafından
Aynen valla çok iyi fikir öyle yapıcam Bi dahikine
0 oy
tarafından
Allah Allah söyle sert bir dille getiriyorsa sahip çıksın çocuklarına üstelik davetsiz de gelmesin ne bu yuzsuzluk insanlardakk
(137 puan) tarafından
Valal kaç kere uyardım yok bide çocuklarına durun dmeeyide bilmiyor ben dediğim  zmaan da alınıyor
tarafından
Alınırsa alınsın kusura bakmasın
0 oy
tarafından
Susmayacaksın canını kıymetini bileceksin abla hastayım diyeceksin yatacaksın elime fırçaya çamaşır suyunu vereceksin abla bak böbreklerim ağrıyor çocukların ne yapmış burayı temizle diyeceksin o da bi daha gelmeyecek 
(137 puan) tarafından
Kız yemin ederim bir gör ne hale getiriyorlar
0 oy
(120,696 puan) tarafından
acma kapini yada yuzune soyle habersiz gelme diye
(137 puan) tarafından
Kaç kere söyledim yine aynı diyorum abla gelirken haber ver Tmm diyor yine aynı
0 oy
tarafından
Çok basit kapıyı açma o zaman arar gittikten sonra akşam gelemeyeceği saatte msj at banyodaydm yada evde değildim diye öyle öyle keser ayağını
(137 puan) tarafından
Aynen öyle yapıcam Bi dahikşne uyarıyorum ama anlamıyor
0 oy
tarafından
Bence yaratık gibisin diye başlık atmışsın ya kendi.yuzunede soylemelisin  yaratık gibisin gelmeni istemiyorum demen lazım 
(137 puan) tarafından
Neden başlık zoruna gitti seninde ewine her seferinde çat kapı gelse sen daha kötüsünü söylersin
tarafından
Benom zoruma başlık neden zoruma gitsin attiginiz başlık gibi ayni  şekilde hitap ederseniz birdaha gelmeyeceğini eminim

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 377 göst.
18 Ağustos 2024 Aile kategorisinde nur120302 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 709 göst.
0 oy
12 cevap 322 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Melekk123 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 643 göst.
12 Ekim 2022 Aile kategorisinde Poyrazuraz (37 puan) tarafından soruldu