0 oy
246 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar terbiyeli tavuk çorbası yapcam kizima şifa olsun diye inşallah içerse tavuğu kaynatirken tavugun tadının iyice geçmesi için yönteminiz varmı ben pek beceremiyorum da o isi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tadının geçmesi derken pek anlayamadım ama tavuk haşlanmaya başladıktan sonra bir bütün soğan ve biraz dereotu koyup haşlarsanız suyunu çok daha lezzetli ve şifalı oluyor :)

tarafından
Anladım ben kapağını yarım kapatarak haşlarım çok güzel bırakır kendini zaten kemikli tavuksa güzel olur
(3,099 puan) tarafından
Kemikli değil canim
tarafından
Anladım ama çorbayı kemikli tavuk haşlayıp yaparsanız istediğiniz sonucu alırsınız çok daha iyi bencede yine de kapağını yarım kapatarak pişirin
(3,099 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim ben hep tavuk göğsü alırdım çorbalar için bundan sonra kemikli alcam
tarafından
Evet bende hep ama hep göğüs alırdım bonfile falan ama baktım kemikli olanla daha lezzetli oluyor artık kemikli kullanıyorum göğüs de arada :)
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Derisiyle haşla biraz delik at bide tavuga
(3,099 puan) tarafından
Derili değil canım tavuk göğsü olduğundan delik atayım ama
0 oy
(13,664 puan) tarafından
Selin var sihirli eller nicki.

Ona özelden yaz o güzel yapar
(3,099 puan) tarafından
Bı sorayım onada canım çok sagol
(13,664 puan) tarafından
O çok bilir öyle şeyleri :)
(3,099 puan) tarafından
Yazdım canım evet görmüştüm bazı postlarda güzel yontemleri var yemek konusunda :)
(25,224 puan) tarafından
Beni övüyordu :D
(13,664 puan) tarafından
He he ben korona olmuşum diyorum nasl yapacam bana diyo aha böyle yapacan,yaptığının fotosunu atyo skjsjsjs
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben çorbalık tavuk budu ile yapıyorum iyice yıkayıp derisiyle beraber kaynatıyorum 1 saat kadar tadı geçmiş oluyo güzel
(3,099 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ♥️
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Haşlarken soğan atçine canım.pişiriken de bir diş sarımsak koy. Tavugu da iyice dit. Agzına gelmesin 
0 oy
(928 puan) tarafından
Tavuk gogsuyse eğer onla yapma canım onun suyunu dökerim ben haslayınca ne yağı var ne tadı duru su gibi yağlı butla filan yapacan öyle verir tadını anca güzel olur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 114 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 418 göst.
6 Ağustos 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 471 göst.
31 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Büşrat (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 514 göst.
1 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...