0 oy
596 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
İnstagram hesabının arama kısmında eski sevdiği kızın adı vardı yani onun profiline bakmış :( bi baktım şok oldum. Siz olsanız ne yapardınız

15 Cevaplar

0 oy
(10,784 puan) tarafından
Sor neden baktın de
(5 puan) tarafından
Soracam
tarafından
Bencede sor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya merak etmiş olabilir çok takma kafaya sakin bir şekilde sor sadece neden ona baktın diye 
(5 puan) tarafından
Evlisin yani o da evli neyini merak ediyor acaba?
tarafından
İşte bunu ona soracaksın canım bı sebebi olmadan da merak edebilir tabi ki doğru bulmuyorum ama kalk tartışma cikar ayrıl diyemem sadece empati yapmasını iste ben de bakayım eski sevgilime ne hissedersin de
(5 puan) tarafından
Haklısın öyle yapıyım
0 oy
tarafından
Su erkeklerinde eski sevgiliye bakma meraki sinir ediyo beni
(5 puan) tarafından
Ne varsa unutamıyorlar mı ne
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Bi arkadaşım sürekli eski sevgilisinin profiline bakıyo ama kocasına da aşık, yapma bakma diyorum merak ediyorum sadece diyo, belki eşinde öylesine merak edip bakmıştır, sana davranışları nasıl ? Tabi kötü bişey bakması ama hemen de seni sevmediğini düşünme diye örnek verdim
(5 puan) tarafından
Valla bana davranışları çok kaba gerçekten beni sevmediğini düşündüğüm zamanlar çok oldu ve oluyor da. Bide üstüne bu olunca
(3,452 puan) tarafından
O zaman bişey diyemem m canım ya sen biliyosun kocanı
0 oy
(758 puan) tarafından
O telefonu alır yüzüne firlatirim nasıl madden aklı onda ne diye evlenmiş ayyy varya 
(5 puan) tarafından
İşte ben de aynen bu şekilde düşünüyorum. Evlisin ne bakıyon hala
0 oy
(13,629 puan) tarafından
:( çok üzücü ya
(5 puan) tarafından
Evet :(
0 oy
(580 puan) tarafından
Bilemedim ki böyle bir durumda ne denir ama sen eşinin hal ve hareketlerinden seni sevdiğini hissediyorsan, başka bir tereddütün yoksa neden hesabına baktığını sor ama üsteleme. Merak etmiştir belki. 
(5 puan) tarafından
İite bazen beni hiç takmıyor gibi. Değersiz hisseettiğim zamanlar çok oluyor
(580 puan) tarafından
Al karşına konuş bence canım kesinlikle içine atma. İçine atarsan anca kendine kötülük edersin erkek milleti anlamıyor sonuçta. Eşim taa nişanlıyken demişti bana hiç bir şeyi içimize atmak yok oturup konuşacağız diye ki bunu yaparız hiç sorunumuz olmamıştır ondan dolayı. Kafan rahat olur
(5 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Seviyordur seni de
(7,654 puan) tarafından
Bilemem
(5 puan) tarafından
İşte kadının kadına şiddetinden birisi de bu. Başlarda demek ki seviyor gibi yapmış ben bunu nasıl anlayabilirim pardon da? Müneccim miyim ben? Bunun akılla bir ilgisi yok. Gerçi yanlış insana söylüyorum ben bunu. Malum aklı olmayan birine anltmak çok zor.
(7,654 puan) tarafından
Git kocana sor :)
(5 puan) tarafından
Ben senden bahsettim :)
(7,654 puan) tarafından
He mi senin aklın yanında ben halt etmişim
0 oy
tarafından
Cok buyuk olay çıkar 
(5 puan) tarafından
:( ne düşüneceğimi şaşırdım artık
0 oy
tarafından
Bnm eşim de geçen aynısını yapmıştı kızdım dedi ki kötü bir niyetim yoktu sadece merak ettiğim için baktım falan dedi gayet normalmiş gibi konuştu öküz 
(5 puan) tarafından
Yuh ya valla yuh
0 oy
tarafından
Merak ediyordur aklına geliyordur... Erkeklerde sevgi aramak saçma zaten kadınlar büyütüyor bir tek sevgiyi erkeklere sevgi ne diye sorsan evi düzenleyen tertipleyen bir kadın der kadın ruhundan anlayan çok az erkek vardir
(5 puan) tarafından
Doğru
tarafından
Yani diyelim ki onunla evlendi onunlada aynı olacakti sevgi pitircigi olmayacaktı bazen yaşayamadiklarini düşünüyordur yaşasa nolcak aynı olacaklar sanki alıp tatillere çıkaracaklar el ele kol kola kaldırımlarda yürüyüp sarilacaklar
(5 puan) tarafından
Valla kuzum düşündüğü kişiyle evlenseydi bence ona daha ilgili olurdu :(
tarafından
Bir insan nasılsa öyle olurdu ddmekki yeteri kadar istemiyordu isteseydi napar eder bir yolunu bulur kapısında yatar evlenirdi boşuna üzmeyin kendinizi adamların etinden sütünden faydalanmaya bakın bende hiç ilgilenmem eşimin beni seviyor mu sevmiyor mu diye ben bile emin değilim sevdiğimden kimse sevdigiyle evlenmiyor sonuçta en iyisini Allah biliyor eğer onunla geçim olsaydı Allah onunla nasıp ederdi seninle değil  bir tanıdık sevdiğini alamıyor ikisi başkalarıyla evleniyorlar sonra boşanıyorlar cocuklari 16 yaşına gelince evleniyorlar ama adam hep aldatıyor hani çok seviyordu aldı işte sevdigini öyle senin düşündüğün gibi olmuyor herşey
(5 puan) tarafından
Olabilir haklısın
0 oy
(66 puan) tarafından
Belki kızacaksınız ama ben bile merak ediyorum Hatta eşimle beraber bakıyoruz kız arkadaşına napmış evlenmiş mi diye bence bu kadar abartmayın 
(5 puan) tarafından
Bilmiyorum
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Ne desek boş cnm sor için rahatlar 
(5 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bazen anılar canlanır dedikleri bu..... Demekki merak etmiş sewgiyle kiyaslama
0 oy
(2,529 puan) tarafından