0 oy
385 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10,986 puan) tarafından
Allah askına kızlar cocugum cok konusuyor her gün aha bu gun beyin kanaması gecircem diyorum aksam saatıne dogru artık başım çatlıyor defalarca güzellikle anlattım anlamıyor sürekli sürekli konuşuyor. Cocuk Dr sordum mor al dedi pedegog normal dedi. Ama bence normal degil bir care bulan var mı? 6 yasında

16 Cevaplar

0 oy
(13,726 puan) tarafından
:D maşallah ya.

İnsallh Faruk da konuşur biran evvel :)
(10,986 puan) tarafından
Bu bıcır bıcır degil çatır çatır =D
(13,726 puan) tarafından
Ahahhaha yerim yermmmm  ben de çok konuşuyorum napalm :D
(10,986 puan) tarafından
Gel bana senle kpnuşsun
(13,726 puan) tarafından
Eheheh 6 yaşında olmuş koxa kız artık :D dedikodu bile yaparız :D
(10,986 puan) tarafından
Konusun vallaha
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız ne güzel ne var bunda konuşsun o kadar doktora vs. Götürmüşsn 
(10,986 puan) tarafından
Kuzum bak oyle boyle degil diyorum öyle boyle degil.
0 oy
tarafından

6 yaşındaki oğlum da tam kpnuşamıyo ancak oda hiç susmaz konuşurda konuşur sus diyorum halen devam ediyo  alışdım artık 

(10,986 puan) tarafından
Wc gidiyorum ya kapının yanına gelip konusuyor.
tarafından
Ahahaaaa benimkide aşırı konuşuyo ama tuvaletin yanına yanaşdığı zaman hemen diyorum ayıp sakın gelme git çabuk günah diyorum yoksa gitmiyo küçük büyük öyle :))
(10,986 puan) tarafından
Kızmkonusamazsa sarkı soyluyor nu yapamazsa hıı diye ses cıkartıyor
0 oy
(605 puan) tarafından

Yeğenimde öyle canım o bence bir yandan güzel birşey. Her yerde durmadan konuşur. Arabada, oyun oynarken, tuvalette, banyo yaparken hatta uyuyacakken bile :D biraz sabrını zorlayabilir ama hak veriyorum :D

(10,986 puan) tarafından
Bu postu actım ya Allah cezamı versin ki 4 degişik konuda konustu.
(605 puan) tarafından
Aynı ya aynı yeğenim hiiiç susmuyor :)))
(10,986 puan) tarafından
Basımı duvara sürtüp kıvılcım cıkardım var
(605 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun yine de bi doktora göster istersen
(10,986 puan) tarafından
Normal diyip geçiriyorlar canım
0 oy
(4,299 puan) tarafından
Kızımda 6 yasında hıc susmuyor 
(10,986 puan) tarafından
Şimdi haberleri elestiriyor
(4,299 puan) tarafından
Kızımı goren şok oluyo nerden bılıyo nasıl konusıyor diyorlar masallah dıyımde... Gecen misafirliğe gittik milleti güldürüyor konusuyor konusuyor kızım az konus ayıp fln dedım. Milletın ıcınde ne desin, buraya oturmaya gelmedik sohbet muhabbete geldık dedı agzıma tıkadı. Herkes gülüyor kac gun lafını ediyorlar. Bayramda sülaleyle  tlfonda bayramlastı, bana vermiyor teli:)
(10,986 puan) tarafından
Basımın sag tarafı ağrıyor
(4,299 puan) tarafından
Aynen cnm uyuyunca kafam dinleniyor ınankı
(10,986 puan) tarafından
Uyudugu zamana uyuyunca zaman bosa gecmiyormus gibi geliyor
0 oy
tarafından

Haha ne konusuyor ki merak ettim:ermm:

(10,986 puan) tarafından
Herşeyi.
tarafından
Keşke benimkide şuan herşeyi konuşsa kız
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Işte tamda kendini keşfetme zamanında olduğu için konusuyor seneye okul çağı bu onun için çok faydalı en azından suskun değil susan konuşmayan çocuk daha zor emin ol
(10,986 puan) tarafından
Kız uyutmuyor bile. Sabah 6 bucukta bir baslıyor ne ruyangördğm biliyor musun diye allahım gece 11.30 a kadar
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Belki başını ağrıtıyor ama keske bir kez sesini duysam diyen anneler var!

Cocuklar o yaşlarda ogrenmek icin cok konuşur zeki bir cocuk demekki
(10,986 puan) tarafından
Kzm ınsanlar görüsmek dahi istemiyor
(7,654 puan) tarafından
Çocuğum yüzünden benle görüşmeyen kişileri hayatimda tutmam zaten bosversene
(10,986 puan) tarafından
Hangi birini?
(7,654 puan) tarafından
O kadar çok;)
0 oy
(35 puan) tarafından
Bende konuşmuyor diye çocuk psikologuna götürdüm inşallah benim ki de konuşur 
(10,986 puan) tarafından
Benimkinin konusmasından bulasır inşallah
0 oy
tarafından
valla akli başına gelene kadar susmuyorlar canim benm kardeşim 10 yaşında hala daha sorar hala daha konuşur
(10,986 puan) tarafından
Allahım yardım et diyorum
0 oy
(818 puan) tarafından
Benim oglanda ayni sorar anlatir herseyi herseyi abartmiyorum bende oglum nolur 2 dk sus diyorum ama ne çare babasiyla beni yıldırdi kücuk dayisida boyleydi 
(10,986 puan) tarafından
Benşm o da yok. Bu gun eski patron aradı 2 cocukla gitmek zorunda kaldım adamı bile kıstırıp konustu o kibar adam valla hı morardı
(818 puan) tarafından
Ay Allahim kiz sagligi yerinde olsun da birak konussun gecenlerde hastaydi agzindan tek kelime cikmiyodu zorla konusturuyodum oyy onun sesi olmasa ben çildiririm evde
(10,986 puan) tarafından
Hastaykende konusuyor kız gecen sakır sakır kustu kafayı kaldırıp konusuyor
(818 puan) tarafından
olsun cnm buyuyunce keske biraz konussa bizimle zaman gecirse demiyelim de biz onlari simdi dinleyelimde buyuduklerinde de onlar bizi dinlesin cnm
(10,986 puan) tarafından
Tabi beyin kanaması gecirip ölmezsem =)
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Kız ne güzel maşallah daha ne istiyorsun 
(10,986 puan) tarafından
Şimdi ölctum 1 dk da 62 kelime soyledi
0 oy
tarafından
5 yaşında kızım inan ne izlediğim diziden bisey anlıyorum ne okuduğum yazıdan.  Sürekli konuşuyo ama benim ablamın kızı hasta ve konuşamıyor.  Onu gördüğüm zaman şükrediyorum.  Çok şükür ki derdini anlatan çocuklarımız var . Bazen tıp oynuyoruz bi 3 dk susuyo 
(10,986 puan) tarafından
Bazen cıldırsım geliyor
tarafından
Hahah benimde . Dışardan bir ses geliyo mesela eşim dinlemek için bi sus bakalım diyo susuyo . 10 saniye sonra off susmak çok yorucu diyo :)) Allah gelecekteki eşine sabır versin :))
(10,986 puan) tarafından
Aminnn ah canım damadım.
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Benimkide ayni bacm hic ama hic susmiyo hep bagriyo agliyo d3lircem ya sabr diyom anlatiyom anlamiyo kiziyom anlami napcam bilmiyom 
(10,986 puan) tarafından
Caresi yok galba  biz okula vercez cok konusuyor diye aranın a da bize ne diyip kapatcaz
(2,722 puan) tarafından
Anaokulu zamani geldi bu yil zaten bnde gondercm paylasmayi hic bilmiyo
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Sadece evde öyleyse sevin bence. Daha beterleri var.. Bi arkadaşım kızı 5_6 yaşlarında Allah'ım bie konusuyor ki inanılmaz bisey ve aşırı güzel akıcı bir türkçesi var ama her konuda fikri var her konuda yorum yapıyor büyük insan gibi konusuyor :/ ve en kötüsü evde ne olup biliyosa anlatıyor daha dün annesi mutfağa gidince annesi ile babasının kavgasını anlattı Allah'ım korusun çocuğum öyle olur diye korkuyorum valla zamane çocukları çok farklı 
tarafından
Ayyy işte buna çare olmuyor bazı çocuklar herşeyi anlatıyor ister istemez herkes duyuyor iyi kötü
(1,284 puan) tarafından
Malesef çok kötü bi durum. Mesela geçn gün geldi yanıma oturdu çokta severim cadıyı ama bie konuştu bir konuştu artık ben ona cevap vermekten arkadaşlar sohbet edemedim annesinin kızım ablayı rahat bırak beya hadi odana oyuncaklarinla arkadaşlarınla oyna demesini bekledim ama tık yok kalkana kadar oma cevap vermekle meşguldum :))
0 oy
tarafından
Bence maşallah de içine kapanık çocuk daha kötü konuşmayan bi çocuk kimseye derdinide anlatamaz 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
14 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde FurkanAnnesi (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
0 oy
15 cevap 261 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde İlla (1,185 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.
31 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

382,917 soru

11,462,023 cevap

35,052 kullanıcı

...