+5 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Cvp vermeyeceksiniz post açmayın seçmecede yapmayın pazarda meyve sebze alır gibi seçiyorsunuz kankilerinizi bizede  burda bazı kisilerede cvp vermiyorsunuz

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kesinlikle en doğru post şuan da. Bazen cvp verdigime pişman oluyorum kimi kesim de var cvp vermese daha iyi birşey diyorsun teşekkür yerine direk evet öyle yapıyorum diyor
tarafından
Kim kızdırdı benim canımı
tarafından
Kimse kız buketim az önce posta yorum yaptım bayana unuttum bile postu direk var yazmış az kibar olun ya
tarafından
Ay haklısın buse. +veremiyorum versem bütün artılar sana . Post sahibi arkadaşta dogru söylemiş cinsel içerikli olana kaynana elti görümce postuna altın postuna 50-60 cevap var diğer sorulara 1-2 cevap
tarafından
İlla öyle post acacan normal birşeye cvp yok
tarafından
Aynen öyle busem☺️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aynen öyle canım kesinlikle katılıyorum +++×
tarafından
Öyle kişileri aklımda tutuyorm bi daha yorum yapmiyom
(1,633 puan) tarafından
Ahahhh valla kız insan ben unuturum okadar çok kişi var burda sadece biri varrrrrr uffff berbat insanların kalbini kırmaktan birşey bilmiyor
tarafından
Kim  acaba???
(1,633 puan) tarafından
Var cnmmmmmm :)
tarafından
Anladim  kanka :)))
0 oy
tarafından
bende cok sinir oluyorum buna 
(1,633 puan) tarafından
Evet öyle insanlar maksat muhabbet istiyorsun yardım istiyorsun post açıyorsun o insan cevap yazıyor cevap vermiyor sonra secmecede yapıyorlar
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Kız ne bu şiddet bu celal 
(1,633 puan) tarafından
Yok valla doğru diyom
0 oy
tarafından
Burda bi kaç kişi var özellikle tanıdıklarına cevap yazıyor o yüzden hiç yazmıyorum cevap fln
(1,633 puan) tarafından
Sende verme cnm onlara az önce birine sinir oldum zaten
tarafından
Yine arkadaşlarına sadece cevap yazan birine mi
(1,633 puan) tarafından
Evet var
0 oy
tarafından
Gercekden katılıyorum bu lafınıza. Ben post acsam hepsıne tek tek cevap verıyorum ama yorum yazdıklarımın cogu gerı donus bıle yazmıyo. Madem cevap yazmıycan o zaman nıye post acıyon degıl mı ama . 
(1,633 puan) tarafından
Maalesef cnm tenezzül meselesi
tarafından
Hrkez kendıne bı cevre edinmiş  gdıyo valla
0 oy
tarafından

Aman salla çokta bi yerimde de geç :D

(1,633 puan) tarafından
Ahahhhhhh valla :)
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Belki müsait değiller bazılarında seçenek sunuyor fikir alıyor bazıları ise sadece okuyup geciyor ben cevap verilmemesine fazla takılıyorum gizlenmesine sinirleniyorum:D

(1,633 puan) tarafından
Kizzzz valla hayır ya  ne olursa olsun çokta yalan
0 oy
tarafından

Beni beni bitterini yorumlara cevap yapanlar sönüvericek bir çiçehhhh yaaa ben :D

tarafından
Heee laaa ben nerde sen orda sen ben ahaa bu gacılar heryerde birbirimiz çok güzel tamamlıyoz :)
(12,197 puan) tarafından
Ay rahime kalmış şurda 3 hafta okul açtılar öğrenci yok okul beklemeye gidiyoz :') kafam kalkmeya. Urfadayım kız ben burası cehennem demosu:))
tarafından
Aaa tabikimde kadın oynamıyo yaşıyo mübarek oyunu ama tabiki gerçek aşkı memnu öyle değılll
tarafından
Nagi valla vantilatör de ayaklanıp gider ordan sıcak başka kapıya gideyim diye yalvarır ahaahaa
(1,633 puan) tarafından
Nagiş benmi :)
0 oy
(818 puan) tarafından
Aynen valla post aciyolar cevap veriyoruz cevap vermiyolar insan en azindan tesekkur eder
(1,633 puan) tarafından
Evet canım bende bunu diyorum seçmece de yapıyorlar
(818 puan) tarafından
Aynen oyle valla insan bu yuzden de cevap vermek istemiyo aslinda bazen
0 oy
tarafından
Bu konuda çok hassasim küserim bidaha yazmam :))
(1,794 puan) tarafından
Yorumlarına bayılıyorum
tarafından
Canim benim tesekkur ederim ❤️
(1,633 puan) tarafından
Evet cnm çok haklısın
tarafından
Hatta birine bi yorum yaptim cevap gelmedi sonra sinir oldum kizin nickine tikladim baktim baska yerlere yorum yapiyo buna yazdim postuna yazanlara niye cevap vermiyo da burda fink atiyon diye :)
(1,633 puan) tarafından
Ahahhhh valla öyle ya
0 oy
tarafından
Soru kısmında degilde gebelik kısmında bu olayı sürekli yaşıyorum  acil acill yazıyorlar cevap veriyoruz cevap yok bende o yönü sevmiyorum malesef 
(1,633 puan) tarafından
Evet çok belli ediyorlar valla ben yazmasam sanki ayıp birşey yapmış gibi oluyorum
tarafından
Ben yorum yapınca cevap vermeyenlere sanki küfür etmişim gibi hisediyorum :)
0 oy
tarafından
Valla bazı öyle sinirr bozucularr birde begenmedikleri bir yorum yap aslan kesiliyorlar hemen cok sinir oluyorum. O yüzden herkesin postuna yorum yapmiyorum valla.
(1,633 puan) tarafından
Evet canım çok iyileride var çok kutuleride
tarafından
Malesef öyle canım artık seciyorum :)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Buna adam seçmece derler :))

Karpuz seçer gibi ☺
tarafından
Bak simdik canim karpuz cekti yaa:)
(1,633 puan) tarafından
Vallaha öyle cnm :)
(14,079 puan) tarafından
Kıyamam ya evde yoksa enişteye söyle alsin☺
tarafından
Enisteye izin verdim arkidesleriylen gitti ya :) benimde kalkasim yok yemek bile yapmadim siparis bekliyom valla cok sicak :/
0 oy
tarafından
Al bendende o kadar canım banda bazen denk geliyor 
(1,633 puan) tarafından
Evet canım varda var kaç kişi buna benzer post açtı halada devam ya biri var sürekli post açıyor cvp vermiyordu ne söyledim ona :)
0 oy
tarafından
Bazı arkadaşlar iyi yoruara cvp veriyo...kötü yorum.gelince cevapsız bırakıyor bir kaç postta gordumm. 
(1,633 puan) tarafından
Tabi canım ben ondan basetmiyorum çok başkalarına şahit oldum
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Bn burda 1kisiye yazmıyorum Cnm :) bide bilmediğim konulara yazmıyorum
tarafından
Ay post sahibi gormedi galiba merak ettim kim bu biri kız ☺️Simdi gelir post sahibi yazmadan sen yazdın diyenler ☺️
(1,633 puan) tarafından
Tabi istediğin posta cevap verip vermeyebilirsin cnm demek istediğim yardım istiyorlar fikir istiyorlar sohbet istiyorlar cvp yazıyoruz cvp vermiyorlar bir teşekür edebilirler cvp için ve bazıları seçip sadece onlara cvp veriyorlar
0 oy
tarafından
Aynen katılıyorum canım sana ben post açtığımda herkese mutlaka cevap veriyorum ama millet jiç oralı olmuyor birde işine gelenlere yorum yapıp gelmeyenlere yapmayanlar var 
(1,633 puan) tarafından
Terbiyeleri öyle canım maalesef ): sende onlara verme bidaha seç
0 oy
(44,868 puan) tarafından
 O kadar haklısın ki valla
(1,633 puan) tarafından
Evet canım benim :)
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Dogru soyluyorrr hatunn 
(1,633 puan) tarafından
Hatunnnnnn sağol canım :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 279 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sekerportakali (2,162 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 639 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde poyrazaleyna (952 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 330 göst.
0 oy
6 cevap 409 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❣34❣AyShE❣34❣ (1,436 puan) tarafından soruldu

399,779 soru

11,958,196 cevap

36,124 kullanıcı

...