0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (643 puan) tarafından
Kızlar şimdi ben ehliyet almak istiyorum  eşim tek gitmemi istemiyo kurslara bu sene kaynimda kayıt olacakmış gireceksen kardesimle gir dedi. Şimdi temmuzun ilk haftası kayıt olsa kaç gün sonra kurslara başlaniyo benimde bayramdan sonra memlekete gitmek istiyordum kayıt olursam  memlekete gidemezmiyim  ağustosun 10kadar kalacagim

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gidersin canım derslere girmen şart değil biliyorsan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nolucakmis tek gitsen ehliyet kursundaki hocalarida yola ekmisler zaten o kafasız cahil kocanın eşi gelsin diye tövbe tövbe yaa . Derslere girmek zorunda değilsin geçmiş tarihlerde çıkan soruları çöz bol bol o yeter . Direksiyon derslerine girmen gerekicek sadece 
(643 puan) tarafından
Direksiyon dersleri kayıt olduktan ne kadar sonra gidiliyo
0 oy
tarafından
Yazili sinavlar icin derslere katilmana gerek yok kitaptan calissan yeter direksiyon derslerine bi bayan arkadas veriyolar yaninda zaten tek katilmiyosun
(643 puan) tarafından
Kayıt olduktan ne kadar sonra direksiyon dersine kayildiniz
tarafından
Benimki 1temmuzda basliyo kuzu biz onceden konustuk aksam degil gunduz istiyorum direksiyon dersini diye oda zaten oyle yapiyoruz bayanlari yanina bayan arkadasta veriyorum ben dedi surucu kursu sahibi bayandi hassasim o konularda bende zaten dedi
0 oy
tarafından
Derslere pek girmedim direksiyon dersine girsen yeter kitapciktan soru coz gecersin 92 almistim
(643 puan) tarafından
Kayıt olduktan ne kadar sonra direksiyon dersine kayildiniz
tarafından
1 ay heralde 2 yil oldu kiz okuldan cikip kursa gidiyodum trafik dersine katildim ilk yardim ve motora 1 kere bile girmedim kitapdan ve uygulama indirdim ordan bol bol soru coz hep aynisi geliyo mantık işi zaten
0 oy
tarafından
Böyle eşleri anlamıyorum ben eşine güvenmiyo gözcü gönderiyo sanki millet şeyi kucağında geziyo tövbe ya .
(643 puan) tarafından
Bana guveniyomusun dedim ben millete guvenmiyom dedi sanki millet beni bekler tek gelsede şey yapsam diye
tarafından
Öyle olur zaten canım ne diyim ki bayan hoca tercih et sen de napcan öyle gözcü gibi kardeşinin peşinde gezmesinden iyidir hiç hoş değil
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Kayıt olduktan sonra sınav var ona girdikten sonra derslere girersin
0 oy
tarafından
Yollara şoförler geliyor umarım almak.ile yetinmeyip  iyi birer sürücü olursunuz.. 
(643 puan) tarafından
Umarım cnm :)))))
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bnce memleketten gelince yazil canm dersler oluyo hemen simav oluyoo sonra ehliyet dersi basliyor hemen 
(643 puan) tarafından
Ağustos ortası işler başlıyo ya 1 2 ay boşluk var sonra hep kosusturma
(4,152 puan) tarafından
Walla sorma canm bn ta martta yazildim . Sinav simdi oliyo maleseff bizimde tam islerin skistigi zamn ertelettim malaesef
0 oy
(913 puan) tarafından
Sana göre ayarlıyorlar zaten saati zamanı flan
(643 puan) tarafından
A öylemi ben bi gidip konusayim o zmn

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤Şahmeran❤ (643 puan) tarafından soruldu