0 oy
303 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (74 puan) tarafından
Hava asiri sicak ve nemli aksama yemek yapmadim ve yapmak istemiyorum.sizler ne yaptiniz guzel annisler kolumu kaldirmaya halim yok bebegi babasina verdim ben yukarilari toplicam dedim ama bir saattir yatakta resmen keyif yapiyorum hahahah simdi gelicek eeee sen ne yaptin balim diycek uyuyo gibi mi yapsamki

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye numara yapacaksın ki yapasim gelmedi oturdum kaldim de canim
(74 puan) tarafından
Yaaaa yavrummm yaaaa diycek oda  yaa ama ben valla istemiyorum bu havada yemek yapmak yazik iki saattir asagida kizi oyaliyo dinliyorum cok komikler hahah
tarafından
Ahah bugün tembellik günüm de canım yattım de ahah
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Dogruyu soyle bacim azicik keyf yaptim bugun disardanmi yesek de  
0 oy
(4,236 puan) tarafından

Bi halsizlik coktu ustume yattim kaldim de :)

Ben guvec yaptim ama hic yiyesim yok, karpuz yedim soguk soguk :D

0 oy
(2,886 puan) tarafından
Gecen benimde yemek yapsm yokdu disardn söyledik sizde soylyn 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşimle küçük kızima tavuk pilav salata ayran,  büyük kızımla bize de bol yeşillik ile çiğköfte ayran. Dünden cevizli revani yaptım, bir de karpuz doğrarım yeter :)
0 oy
tarafından
hünkâr beğendi yaptım canm bende 

amaaann bana da olur o bazen  atistirmalik bisiler yapabilirsin yada dışardan söyleyivern:D 
0 oy
(48,703 puan) tarafından
pizza yaptim ben
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Taze fasulye nohutlu pilav yapmıştım eşim işten tok gelmiş bana da bişeyler getirmiş bugun böyle geçtı hamdolsun yemegi bosuna yaptın canım dedı. Benım için daha iyi dedım yarına ugraşmam
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Hiçbirimizin yok galiba yemek yapası sıcaktan dolayı kızartma yapıp sarımsakli yoğurt dök üzerine en iyisi yazın en iyi yemek bana göre :) 
0 oy
(818 puan) tarafından
Benimde yapasim yoktu eşim uyandi ve seren cok açim rüyamda patates oturtma yiyodum dedi bende kıyamadim kalktim hemen yaptim yesi işe gitti 
0 oy
(666 puan) tarafından

Aman azcik keyif yap :silly:bizde yeni mangal yaptık ustumuz başımız koktu bi güzel banyo yaptık. eşim le kızım uyudu bende şimdi uyuyacam uyaninca da çay keyfi yapcezz:P

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 369 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 701 göst.
12 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Emine S (16,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 297 göst.
10 Mart 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

380,323 soru

11,387,501 cevap