0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar msrket ihtiyacımız vardi bende şoktan nistiyim dedim neyse 550₺ falan tutuyo eşimde düğüne gidecekti neyse para ver dedm nkdr falan dedi 550₺ falan dedim başladı bağırmaya ben düğüne gitcm para yok falan cebinden çıkarıp parayı fırlattı bende aldim ve dedim ki tam al parayi sen git düğüne yumrigunu sıktı bana vurmadı yani çıktı gitti sinir oldum bugün konusmaya çalışıyor hiç oralı olmadım bana benden habersiz nasl okdr alisveris yapiyosn dedi bende dedm ki ihtiyaclar vardı yani özür dilemen gerekirken hala haklıymış gibi konusuyosun dedim ozmn konusmayalim dedi bos bos konusma dedi bende tm dedm ha bu arada parayı cebine koydum hicbisey almadm 

16 Cevaplar

0 oy
(48,601 puan) tarafından
zikkimin kokunu yesin aonra.onu neden yapmadin bunu neden yapmadin diye dirdirlanir durur
tarafından
Yapmiyorum bende ugrasmiyorum artik ister alsın isterde almasın
-Reklam-
0 oy
(818 puan) tarafından
Benden habersiz ne demek ya sonucta o eve para harciyosun o da yiyip iciyo olmayinca ne yiyip icicek tobe yarabbim ya
tarafından
Valla artik umrumda degil ister alsın isterde almasın
(818 puan) tarafından
Aynen bosver alsin parasini başina çalsin
tarafından
Aynen cnm
0 oy
(356 puan) tarafından
Canım ihtiyaçları üst üste biriktirme kocanın gözüne batıyor benim esimde öyle onun için ne eksik olsa diom al yap sonra bizde aha böyle yioz birbrimizi
tarafından
Cnm zaten normalde parca parça alırız ama bazen ust üste bitiyo mesela gecen hafta kira vardı diye alamadik bisey e toplaniyo
(356 puan) tarafından
Haklisin canım vala allah yardım etsin hepsi aynı bu erkeklerin gören dcek dışarıya ali0 dagitioz
tarafından
Aynen cnm
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ne kadar da yanliş bi terim benden habersiz!!

Ayip etmiş eşin parayi firlatmak nedir ya ne kadar zavallica
tarafından
İnan ki ondan habersiz ekmek bile almam yani ihtiyaclarin bunlar oldugunu biliyodu
0 oy
tarafından
Kuzum eşin tam bir h.ayvanlik etmiş ama habersiz almadan keşke ne alınacaksa ortaklaşa karar verseniz mesela benim ihtiyacım oluyor eve alınacak eşime bu ay bunu alsam olurmu diyorum ona göre harcıyoruz böylesi hem huzur kaçırmaz hemde bütçeniz ona göre olur
tarafından
Cnm inan ki ondan habersiz ekmek almam okdr yani normalde ne ihtiyac olsa ona derm o alır zaten biliyodu kaç gündür diyorum bunlar eksik tm halelderiz dedi dün yoldan geldik gec oldu cikamadik markete sen siparis ver diyince bende verdim
tarafından
Ozaman seninkinin dangalakligiii kusura bakma ama bacım hak etti ayy şuan ben bile sinir oldum
tarafından
Konusmuyorum valla insan bı özür diler dimj yani
tarafından
Aynen öyle bakma yuzune özür dileyinceye kadar
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ee o eve alinani kendiside kullanacak neden yükselmiş
tarafından
Ah bi bilsem cnm hayır özür dilemesi gerekirken hala zeytinyağı gibi üste çıkıyor
0 oy
tarafından
Çok ***** ya saygısız sanki dışarıda kendin yiyorsun 
tarafından
Yumruk sıkması ne yani ki ben dedm de bak al işini gör sonra halledelim diye
0 oy
tarafından
Dürsün bitarafına soksun .
tarafından
Karismiyorum artık ister alsın isterse almasın
0 oy
(758 puan) tarafından
1 hafta evde kalsalar mutfağa baksalar aylık masraflar tavan yapar anlamıyorlar ki ne kadar gidiyor anca konuşmasını biliyorlar
tarafından
Kız benim ki hic masrafları sorun eez 1 milyara alisveris yaptığımız bile oldu sadece yumruk sikmasina anlam veremedim yani dedm fe bak al diye işini gör
(758 puan) tarafından
Belki başka bişeye sinirliydi ya
tarafından
Düğüne gec kalmıştı biliyorum ama bana diger gün özür dilemesi gerekirken boş boş konusma diyo
0 oy
(758 puan) tarafından
Bende tartıştım valla 
(758 puan) tarafından
Konu şu ben yeni evlendim İstanbul'a geldim eşimin dayısı onlar bizi davet etmediler napiyosunuz ne ettiniz hiç sormadılar eşimin dayısının oğlu geldi İstanbul'a dedi davet edelim bende kabul etmedim kim bana ne adım atarsa bende onu yaparım bana kaybol git dedi ben kendim davet ederim dedi baya tartıştık kuzu
tarafından
Ay bu erkekler varya cidden bazen sinir bozucu olabiliyolar
(758 puan) tarafından
Sorma kuzum çok sinir etti beni kovdun gitti sen kaybol dedim
tarafından
İyi demissin valla
Benimki de bos boş konusma dedi madem oyleyse hic konusmam
(758 puan) tarafından
Ayy cekilmiyorlar daha
0 oy
tarafından
Düğün mu önemli evin ihtiyacı mı yaaa
tarafından
Ya ben yumruk sokmasına sinir oldum hani dedm de al sen işini gör sonra halledel diye
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Benim ki direk vuruyor bu sabah dudağımı dişlerimi kanattı ş.erfesiz 
(928 puan) tarafından
Sen duruyon mu evde daha yapmadın mi bişey
tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm
0 oy
(3,843 puan) tarafından
Canım 550 de cokmus ya , bizim durumumuz iyidir ama marketten o kadar alışveriş yapacaksam öncesinde muhakakk söylerim . Bak bunları bunları alıyorum . Tam düğüne gidecekmiş para da gerekebilir . Uzatma bence hiç 
tarafından
Cnm ama eksiklerin oldugunu biliyodu benim agrima giden şey şu ben tm al parayi sen işini gör sonra hallederiz dedm yumruk sıkması ne yani
(3,843 puan) tarafından
Anladım canım , normalde böyle midir peki
tarafından
Ya hayır bak bizim eksiklerimizi asla ihmal etmez düğüne geç kalmıştı sanırım sinirini benden çıkardı
0 oy
(692 puan) tarafından
Tam bir hafta önce aynısını biz yaşadık göz için muayeneye gittim ekstra para çıktı ödemede akşam bana dedi en azından haber ver diye bende çok alındım bena sormadan bişey alma dedi ama hak veriyorum ona göre bütçe ayrılıyor normalde asla bendem para esirgeyen biri değil yaz donemi geldi maaşımiz az yatıyo biraz dikkat etmek lazım diye düşündü ama onlar düz kırılır mı diye düşünmeden söylemiştir bak adam düğüne gidicek belki aklında başka bişey vardi bence iki kırıldığınzi belli edin özür dileton konu kapanır. 
tarafından
Cnm mesele o degil mesele yumruk sıkması bana ki ben dedim de al ozmn sen işini gör sonra marketi hallederiz diye
(692 puan) tarafından
Anladım hata olmuş yaptığı canım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 237 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde Melek.hfs (1,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 307 göst.
0 oy
12 cevap 527 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu
0 oy