+1 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bence tek sorun erkekler de değil bazen katılıyorum bu yazıya 

image

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İyide buse bu senin dedigini herkes yapamiyor. Zaten bunu yapanlar dişli olanlardir onlarda kendilerini ezdirmiyordur zaten
tarafından
Yapanlara söylüyorum çünkü cidden hediye alsin diye çevrem de de dahil zorbalık yapanlar var para ya tapanlar
tarafından
Oyleeler degerli oluyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ona bakarsan erkeklerin de düzelmesi gereken bir nokta var canım kadinlari ev hizmetçisi olarak görmemeleri gerekiyor yemek geç indiğinde veya ev işleri rayinda gitmediginde soylenmemeleri gerekiyor onlar öyle oldukca kadınlarda evde maddi beklentiye girecek malesef bu kısır döngü 
tarafından
Kesinlikle digru canım hayatın mustrek olduğunu da iki taraf da anlayınca sorun olmuyor
tarafından
Öyle canm
0 oy
(48,634 puan) tarafından
akıllı olun ☺️☺️☺️
tarafından
Aklınızı alırım.diyor kız ahah
0 oy
(3,854 puan) tarafından
Hem katılıyorum hem katılmıyorum canım :)
tarafından
Neden canım
(3,854 puan) tarafından
Bı çiçeği çok gören erkekler var , hediyeleşmek guzeldir ya , erkek evi için çalışmıyor mu , harcasin eşi için diye düşünüyorum . İmkanı yoksa tamam imkanı olup da yapmayanlara kızıyorum ben de
tarafından
Burda konu o değil canım zorla yaptırmak aslında millete hava atmak için içinden geken durumu olan yapsın yoksa orda haklısın
(3,854 puan) tarafından
O zaman tamam ,yanlış anlamışım, hava atmak için  yapılan alınan her şeye karşıyım .
tarafından
Kesinlikle kuzum bende bunu demek istedim
0 oy
tarafından
Aynen öyle yaaaa 1 Temmuz da doğum günüm eşime söyledim açık açık sakin hediye alayım deme kızdım şimdiden eşime önemli olan onun bana hediye alması değil yanımda olması sonuçta 
tarafından
Kesinlikle canım içinden gelen durumu varsa alır zaten hediye illa pahalı birşey demek değildir
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Çok haklısın kolaysa kendileri çalışsın kazansın 
tarafından
Gerçekten burda da görüyorum paraya tapanlar var şokta mutsuzum paradan mutluluk beklersen mutsuz olursun tabi
0 oy
(13,668 puan) tarafından
Ben de bu dusuncedeyim kesnlikle
tarafından
Çok çok digru hak verdim yazıya bende
0 oy
tarafından
Cok dogru bi yazı peki bizim yaptigimiz fedakarliklar nerde canm :)
tarafından
Canım hersy müşterek bak 3 sendir evliyim ben asla senin işin benim işim demedik bugün temizlik yaptik evimize ben değil biz yaptık ben supurursem.esim siler ben yorgunsam çocuğa o bakar bende onun için aynı asla banka gözüyle bakmam iki taraf da böyle alışınca asla problem yaşanmıyor
tarafından
Bende banka gözüyle bakmam canm cok sukur 6 ay öncesine kadar calistm aramizda para mevzusu zaten yok canm oyle bisey zaten olmaz . Benim eşim.sabah 8de gider işe gece 11 12 de gelir kendi işi otomotiv sektöründe calisiyo hafta ici ctesidr dahil evin herşeyi maalesef bende yemek camasir bulasik pazar gunleri bizde temizlik yaparz ben eşimi karalamak icin demedim ama kadınlar daha fedakarlar bu konuda
tarafından
Orası öyle canim bayanlar her zama. Daha fedakar
0 oy
(818 puan) tarafından
Katiliyorum eşi hediye almadi diye sacma sapan bisey icin para vermedi diye sırf hava atmak amacli para harcamak isteyen o kadar kadin var ki ben kıyamiyorum ya bakiyorum bazen kendi ihtiyacini ikinci plana atip parayi ben ve ogluma harciyo sirf ihtiyacim olmayan biseyi aldim bakin görun demek icin aldiriyosam bana da yaziklar olsun para konusunda insan esiyle tartismamali eger eşi ondan para sakliyor ailesine saga sola harciyosa o farkli bi konu umarim anlatabilmisimdir
tarafından
Kesinlikle çok gzuel yazmışsın canim
(818 puan) tarafından
Sagl cnm
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Her harfine katılıyorum sonuna kadar..
tarafından
Kesinlikle canım
0 oy
tarafından

Evlilikte para hediye 1. planda hiç hiç olmamalı hele birilerine göstermek için imkan yokken aldirmak başlı basina saçmalık doğru bir söz bacım ❤️

Benim kocacım trip atıyor ama arada :D

tarafından
Ahaha kokusum çok digru yazmışsın al adama hediye sende
tarafından
Aldım kız daha gönlünü kırmadım napim ☺️ hep onlardan beklemek olmuyor
tarafından
Kesinlikle canım geçen anahtarlık aldım nasıl sevindi garibim aha
0 oy
(932 puan) tarafından
E napim ben bunlarin hicbirini yapmiom ki zatwn ama gine sorun kocamda 
tarafından
Öyleleri de var canim evey
(932 puan) tarafından
Olmazmi  ne kadnlar war asko
tarafından
Allah her iki tarafında anlayislisina dusursun canim
0 oy
tarafından

Benim eşim diyo bana onu almadın şunu almadın diye :D

tarafından
Al kız sen de adama ahah
tarafından
Alıyom kızz doymuyo maşallah :D
tarafından
Hediye sever enişte ahaga
0 oy
(2,323 puan) tarafından

Buseee anıl enişte sen adet oldun diye kutuyla çikolata alıyor lan bizimki 1 çikolata almıyor biz napak biz hangi kesimiz :D herkes ince düşünceli bir eş ister. Tabiki abartmamak lazım. 

Şaka bi yana, Keşke tek sorun maddiyat olsa. Mesela evde şuan 6 kişiyiz karnım ağrıyor diye gidip odamda uzanıyorum eşim kalk ablama ilaçlarını ver sonra kahve yap diyor. Yani anlayacağın bazı erkeklerde insanlık yok malesef.. 

(2,323 puan) tarafından
Evet bende eskisi kadar önemsemiyorum. Bilsin önce insanın kendi ailesi gelir. Yoksa tamamen kaybeder..
tarafından
Allah inşallah eşine doğruyu gösterir kuzum
(2,323 puan) tarafından
İnşaAllah canım. Yoksa daha çok pişman olur
tarafından
Ah inşallah inşallah duzleir canım
(2,323 puan) tarafından
İnşaAllah canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Kaç kadın okumuş 

Kaç kadın okuldan sonra iş bulmuş

İşsiz ve okumamış onbinlerce kadın var ..

Napslinar gururdan aç mı kalsinlar öyle bı dünya yok kadın erkeğin emniyeti altında tıpkı çocuğu ve adamın kendi ailesi ne de şartsız verdiği desteği gibi şartsız koşulsuz eşine çocuğuna bakmak zorunda zaten bu ne gurur ne onur meselesi
tarafından
Sen yazıyı komple yanlış anlamışsın anlatılmak istenen bu değil anlatilmak istenen zorla eşini düşünmeden elaleme hava atmak için hediye aldırmak anlayarak okursan bu olmadığını anlarsın

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 808 göst.
0 oy
7 cevap 2,544 göst.
0 oy
6 cevap 302 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde MelikeArslan (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 294 göst.
27 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,246 soru