0 oy
465 göst.
Aile kategorisinde (568 puan) tarafından
Kızlar postlarimdan bilirsiniz eşimle ayrılma kararı almıştık aile büyükleri bebeğinin başında dur biz sana bakarız dediler evin birsuru ihtiyacı var kim yapacak bilmiyorum taksitlerim var ödenmedi nefret ederim borçtan napcam bilmiorm eşimle 1 aydir konuşmuyoruz mesaj attım evde deterjan yok die bingo almış hep Ariel kullanırdık neyse çay yok dedim saçma sapan birşey almış tuvalet kağıdı kalmadı dedim ben eve mi geliom onuda alamam dedi ... Bıktım ben ya ben alışkın değilim parasizliga hep çalıştım senelerdir çok zoruma gidio eve 10 lira koymuo babam dün gece acillesti saat 11 gibi kardeşim aradı oda eve geldi nereye gidion lan dedi bende babam fenalasmis dedim kızımı aldım cikiom çokta s... desin dio bana ya zaten babam ağır ambulans geldi götürdüler dusunebilio musunuz babam ölse Allah korusun taksiye binecek param yok hastaneye gidemem ya ben çok yoruldum kendi nasıl düşünmez anlamiorm ben bir erkek nasıl eve para vermez ya tamam 500 lira yoktur cebinde ama 100 liradami yok bu evde bebek var hasta babam var 

11 Cevaplar

0 oy
(8,981 puan) tarafından
Kız almış sende markaya mı takilion...daa hep mı böyle önceden de mı bırakmazdı kuzum..ama eşinin öyle demesi konuşma şekli bile öğrenc zaten 
(568 puan) tarafından
Hiç markete götürmez beni rezil eder markette yani temel gıda dışında hiç bişey almaz hamileyken bir defa salam istedim reklamda gördüm canım çekti burnumdan getirdi
(568 puan) tarafından
Canım markayi takmiorm arada 7 lira varmış ucuz die onu almış leke cikmio her deterjanla
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kocana madem el açacaktin ne diye ayrildın?

Kardesin ayri bi dünya zaten buyugune kullandigi kelimeye bak
(568 puan) tarafından
Ayrilmadik bosanmadik yani aynı evde kalioruz ama konusmuoruz ayrıca kardeşim değil eşim diyo bana çokta s desin die
(7,972 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun valla ne deyim bilemedim
0 oy
tarafından
Rabbim kimseye muhtaçlık bermesin
(568 puan) tarafından
Amin canım hele bir kadının 1000 lira da olsa maaşı olması lazim
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ne markası ya valla siz de bı tuhafsiniz kusura bakmayın da. Sorununuz ne bilmiyorum ama bingo almış Ariel kullanırdık demeniz çok sacma
(568 puan) tarafından
Ya sanayide calisio çıkma yağ lekesi ne makinadan cikio ne yastıktan olmuo işte çok lüks çamaşır makinamz yok bir kaç programla yikio zaten temiz olmuo bebeğin kakası öylece duruo mesele deterjan markası değil ikisinin arasında 7 lira var die ucuz olanı almış
(2,529 puan) tarafından
Eee adam eve gelmiyormuş ki. Boşver kıyafetlerini falan yani ne yikayacan
(568 puan) tarafından
İş kıyafetlerini hafta sonu bırakır eve de canı istemezse gelmez isterse de gece ben yatınca gelir e yikiorm kıyafetini filan tabiki
(2,529 puan) tarafından
Ben olsam elimi sürmem. Aile hayatı diye bişey yok ki otel mı orası canı isterse gelir falan. Canı istersede kendi yikasin o zaman
0 oy
(1,897 puan) tarafından

Anladığım kadarıyla kocasız yasiyon kayınpeder felan bakıyor yani eşinle bir evde düzenli yaşamıyor sun

İyide bu hayatı sen seçtin
Tek başına çocuk bakmayı ve bı evde yaşamayı şimdi sonuçlar buysa b
Yapacak bişey yok.
(568 puan) tarafından
Borcum filan var ya halı almıştım salona nasıl oducem die düşünüyorum
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım ne diyeyim 
0 oy
tarafından
Markasını söyleyip de aldır sende 
(2,886 puan) tarafından
Doğru almiyomu böyle
(568 puan) tarafından
Almio canım Orkid isteyince bile laf edio bana
(457 puan) tarafından
Kız sen kocandan mi Orkid istiyorsun
0 oy
(835 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun eli sıkı adamlar çok zor
(568 puan) tarafından
Hemde ne zor
0 oy
(48,667 puan) tarafından

baban icin gecmis olsun umarim şimdi iyidir. 

esin icinde Allah ıslah etsin
(568 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun inşallah düzelir
0 oy
(265 puan) tarafından
Canım kaç çocuğun var bilmiyorum ama çocuğun biraz büyüsün bu adamdan kurtulmaya bak. 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hayat seni yanlış kisilerle sınıyor ama sende onları bile bile hayatına alıyorsun 

Allah dertlerini def etsin
(568 puan) tarafından
Bile bile kimse hayatına yanlisi sokmaz kim nerden bilio yarını ... Yarının sahibi sadece Allah dir

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 710 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 851 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 213 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 767 göst.