0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hani bazı tipler var böyle şakayla karışık söyler sürekli kendi ve çocuklarına hediye aldırmaya hadi sen al demeye çalışanlar ya da yemek vs ısmarlatmaya çalışanlar **** oluyorum bu tiplere siz ?

14 Cevaplar

+1 oy
(13,698 puan) tarafından
:D  ciddi anlamda degl ama sevdiğim kişilere çok yaparm 
(1,472 puan) tarafından
Aynen öyle dozunda olduğu sürece nazının geçtiğine yapışcaksın :D
(25,224 puan) tarafından
Ne ciddi değili lan iliğimi kemiğimi sömürdü bu merve onu al bunu al yıldım ulan
(13,698 puan) tarafından
Ya sus beeeeğ :D  
Senesi geliyor 1 senedir çoraplar alınalı olcak ağustosta :D
(25,224 puan) tarafından
Hay aldıgım güne ulan :D
(13,698 puan) tarafından
Çok da cömert bise pahalilarinden almış :D
-Reklam-
0 oy
(449 puan) tarafından
oları bilmemde ben utanırım yaa..kimdense bişey istemeye
tarafından
Ben de öyle
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Karşılığı yoksa ben de **** oluyorum. Bknz görümcelerim. Enayi gibi yıllarca taşıdım eşimle bile kötü oldum o derece
tarafından
Ahnen öyle
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sanirim sana yapildi canim sinir olmuşsun kim ne dedi
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Oluyor cnm oluyor. Daha 3 gün öncesinde 3 kişilik hesabı bana yıkmaya çalışan arkadaşım yüzünden deliye döndüm
tarafından
Ay kız bende seninkini okuduktan sonra iyice **** oldum zaten kadın bir şeyi beğeniyor bana bunu hediye al ay çocuğuma al ne kadar utanmazca misal
0 oy
(924 puan) tarafından
Kardeşime babama felan yaparım öyle samimi işlem yaparım örneğin kayinbabam abur cubur alıyor geliyor üçer tane alıyor baba hiç gelinimedealiyim demiyon diye şimdi 4 tane alıyor :))
0 oy
tarafından

Ben ve bu konuda senin canın yanmış. Ondan bu kadar öfkeli sın.     Kardeşim le ablamlar la  özellikle arkadaşlar la biz çok yaparız.      Sürekli 1 kişiye değil ama bu hafta bna takılırlar buda hafta diğerine.  O ayki durumunu göz önüne alaraktan uğraşırız eylencesi işin bir araya gelmek.  

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bende cok sinir olurum, yapacak olan zaten sen demeden teklif eder ismarlar veya alir icinden gele gele yapar. Yuzsuz yuzsuz istemek bana gore ayip bisey. Bende sendenim
tarafından
Evet bence de
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Ben kardeşime anneme kayinvalideme falan çok yaparım . Kızıma dün kardeşimin adını söylettim Mustafa dedirttim , kızım da çok tatlı söyledi daha yeni yeni konuşuyor . Hemen kardeşime attım . Dayısı artık bı hediye alırsin yeğenine diye z inşallah o da benim hakkımda kötü dusunmemistir :)
0 oy
tarafından
Ben eşime yaparım bunu hadi bugün yemekler senden olsun beni yorma derim 
tarafından
Eş akraba sorun değil canım ondan bahsetmiyorum
0 oy
tarafından
Nefret ediyorum öyle insanlardan bana kıyafet al bana şunu al kimse hediye göndermiyor ya bana çok itici geliyor aç gözlülük geliyor isteyen kırılsın isteyene küssün normal hayatta yüzüne de derim yani şakayla isteme ciddi ciddi söyle alim ama şakayla söyleyerek itici durma
0 oy
(48,668 puan) tarafından
hic sevmiyorum bende
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Ablalarima anneme eşime yaparım onu. Onun dışında kimseye yapmam. Ha çok samimi gördüğüm eltim kayınvalidem vs söylerim o da nadiren. Ama bunların karşılığında hep bende bişey alır verir yaparim
0 oy
tarafından
Bunu sürekli kocama yapıyorum adam alacağım şeyin parasını veriyor şakayla karışık ona diyorum ona aldiriyorm sonra verdiği parayı biriktirdigimin üzerine koyuyorum :D 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 911 göst.
17 Ocak 2023 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 630 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 80 göst.
0 oy
7 cevap 110 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu