0 oy
63 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,768 puan) tarafından
Kızlar 62 ile hamile kaldım şuan 66,5 kiloyum ama belimde şiddetli ağrı vr belimden ayağıma kdr vuruyor hele bir nokta var yanlışlıkla oraya oturursam falan hareket edemiyorum ikinci gebeliğim bu ilkinde 55 kiloydum bekarken ve gebelik önces max 55 kgdım ilk doğumdan sonra 62 de kaldım ikinci gebeliğime kdrda hep 62ydim kilo alan biri değilim normal zamanda bünyede kiloya alışkın olmayınca kilo aldıkça bel ağrım artıyor dayanamıyorum bazen hareket edemiyorum resmen felç iniyo diyetisyene gitsem bi faydası olur mu ne yapmalıyım beyin cerrahisi fıtık vr mı bilemem gebelikte ilaçta veremem diyor elim kolum bağlandı

23+6 w

1 cevap

0 oy
tarafından
Aylık kontrulünde kadın doğum doktoruna söyle oda onaylarsa diyetisyene yönlendirir seni canım direk diyetisyene gtmen doğru olmaz diye düşünüyorum
tarafından
Normal duruyo ama sna iyi gelmiyosa verir belki rejim kuzum bi git sen o zman dahiliyeyr anlat durumunu bi kan değerlerinde baksın belki fizik tedaviye gönderir kaslarını güçlendirir durumun varsa hamile platesi vs yap kaslar esnesin güçlensin olmadı fizik tedavi de de güçlendirirler bebeğini taşıyabilirsin bylelikle
(7,768 puan) tarafından
Doğru diyosun canım inşallah bi yol bulurum
tarafından
En doğrusu doktoruna danış sonrasında da spor yap ayına uygun canım güçlendikçe sorunun kalkar ortadan
(7,768 puan) tarafından
Ah inşallah canım ama 100 metre bile yürüsem belim kopuyo adım atamıyorum ayağım boşa çıkıyo
tarafından
Plateste kaslarını güçlendiriyosun yürüyüş vermiyolar canım dha sakin hareketler oluyo gevşemene ve dayanıklılık kazanmaya yardımcı oluyo işe yarar bence
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 41 göst.
9 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde _KRC_ (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
9 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _KRC_ (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Pinarozturk (28 puan) tarafından soruldu
0 oy