0 oy
661 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Eltimle genelde iyi anlaşırız bi problemimiz yok.. ama bi tartışma yaşanıyor herşeyi ortaya döküyor sende benim cocuguma bunu dedin bunu yaptın diye O an söylemiyor daha sonra biriktirip söylüyor bu sefer ben çok üzülmüş oluyorum ama. Genelde sen benim kardeşim yerindesin diyo inanıp inanmama güvenip güvenmeme konusunda kararsizim gerçekten normal de aramız iyidir kötü değil ama kardeş gibi olunur mu sizce 

37 Cevaplar

0 oy
(8,999 puan) tarafından

Yok elti şöyledir böyledir diyenleri hepsi de birer elti ben anlamadım:D ne kadar iyi anlaşsanizda mesafe her zaman iyidir kardeş gibi olacaz diye her haltini anlatma bu elti için değil herkes için geçerli iyiyken vah vah der bı sorun olunca yedi kapıya dağıtır ohh ohh der.. sevgini saygını ve mesafeni koru bence

-Reklam-
0 oy
(818 puan) tarafından
Olmaz bacim olmaz elti eltiye eş olmaz arpa unundan aş olmaz derler 
0 oy
(380 puan) tarafından
Elti kazığı yedim vallahi banada hep kardeşiz derdi kardeşim gibisin derdi herzaman yaninda oldum ama sonra sebepsiz yere bana suratyapti ve konuşmuyoruz ve arkamdan da o kadar laf duydum güvenme bacım kendi kanın canın gibi olmuyor 
0 oy
(568 puan) tarafından
Kız kardeş bile yeri gelio el oluo eltiden kardeş mi olur , ben kimseyle kardeş olamam valla kendi kardeşim bana yeter sahtelige gelemem ben sevmem öyle şeyleri biz gideriz tesadüf sarma filan varsa ta odasına saklar kardeşleri gelince karttan alışveriş yapar donatir sofrayı hiç gelemem öyle şeylere benim bacım kardeşim bize gelince makarna yer eltim gelince ben milletten borç bulur sofra kurardım aman yemisim eltisini
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Olunmaz tabikide canım ya kardeş gibisi yok 
0 oy
(48 puan) tarafından
Emin ol iyileri vardır ama benim bir eltim var 2 görümcem içlerinde en çok eltimi severdim dertleşir konusurduk taki ben onun üst katına taşınana kadar kadın hergün  benden bişey istiyo ben istemem hayatta çok acil olursa yeni bebeğim oldu tek başıma ailem uzakta yanımda yardım edicek kimsem yok 8 9 yasında cocukları var sırf bana yardım etmesinler diye yanıma göndermiyo bi ara dalgınlıma geldi eşiyle evime geldi hoşgeldin demedim diye kocasına söylemiş ve o gece sabaha kadar ağlamış bi insanın dalgınlığına gelemez mi ALLAH aşkına ya ağlamak nedir ki perde asarken düşmüş kafasını vurmuş bende yanına indim başı ağrıyodu acaba bişe olurmu dedi bende dedim korkma ben hergün kafamı duvarlaraa vuruyom bişe olmaz dedim rahatlatmak için dedim kendisini kalkmış gitmiş kocasına bana böyle böyle dedi bi geçmiş olsun demedi dedi ve sana yemin ederim bu sorunlar olmadan önce burdaki elti sorunlarını okuyodum ve dedim ki kendi kendime görümc neysede eltiyle ne sorunu olur ki diyodum şaşırıyodum taki başıma gelene kadar ALLAH gerçekten kötü insanlardan korusun canım ben görümceymiş eltiymiş hiç birine güvenmiyorum sadece bi kocam var onu bilirim sonuçta onunla evlilik yaptım bi sorun olduğunda sürekli eşlere yansıyo bu sefer kardeşler kötü oluyo o yüzden eltimi kötü araya mesafe koymak gitmemek en iyisi bende öyle yaptım 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Valla olmayı becerirse ben ona kardeşte olurum, kardeşten ötede. Ama o derece güvenemiyorum nedense..

Aynı zamanda görümceyim. Abimin eşi abimden daha kıymetlidir. Rabbim hayatımdan eksik etmesin.. 
0 oy
tarafından
Asla olunmaz kardes olsa oyle bir durumda acigini kapatir senin
0 oy
tarafından
Aramda sorun yok iyi anlasirim.yazmissin ama aranizda cok buyuk bi sorun var canm daha ne olsn ısıtıp ısıtıp önünr koyuyomus resmen olaylari . Valla insana yeri geliyo kendi kardeşind3n kardes olmuyo bacim eltim kenarda dursun 
(886 puan) tarafından
Böyle yapması beni cok üzdü bunun önüne nasıl geçebilirim
tarafından
Konusabilirsn canm ben olsam derdim olay aninda bana soylesen zoruma gtmez ama biriktirerek söylüyosn aliniyorm de
0 oy
(48,667 puan) tarafından
eltiyle mesafe her zaman iyidir
0 oy
(133 puan) tarafından
Hain olur eltiler ben darbeyi yedim komusmuyoz kardesten oteydik 
0 oy
(15,969 puan) tarafından
Bende eltilerimle iyi anlaşırım ama kardeş yerine koyacak kadar degil
0 oy
tarafından
Eltiden kardeş olmaz kuzum
0 oy
tarafından
OLMAZ...    
0 oy
tarafından

Eltiye güvenilir inanılır mı cnm :angel: elti baş düşmandır :D

0 oy
(791 puan) tarafından
Hayr bana ds kardeşiz dyo ama asla asla elti eltinin iyi olmasını istemez güven konusu da sn söylersinm elinde koz kalır döker ortaya kardeş herşyi saklar 
0 oy
(399 puan) tarafından
Eltiden kardeş olmayacağını çok kötü bir tecrübeyle anladım canım 
(886 puan) tarafından
Özetle anlatabilirmisin canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 337 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 367 göst.
0 oy