0 oy
487 göst.
Aile kategorisinde (13,202 puan) tarafından
Uzun oldu kusura bakmayın başka anlatmaya kimsem yok. Off kızlar çok mutsuzum ben iyice tavan yaptı bunalımım. 3 aydır ailemin yanındayız bilenler bilir eşim şükür geçen hafta iş buldu girdi ama ben o kadar herşeyden bunaldım ki anlatamam. Annemler perişan oldu idare edeceğiz diye bir yandan eşim mutsuz olmasın diye ellerinden geleni yapıyorlar Allah razı olsun eşim de öyle saygıda asla kusur etmez. Diyeceksiniz rahat mı batıyor sana hayır asla ihtiyacım olan dünya şey var eşim maaş getirse de daha öncelikler var evimiz yok birlik duruyoruz banyosuydu yemesi yıkaması annem iğneden ipliğe ütüler hergün ütü açılıyor. Ona yük olmamak için işe elimi atıyorum yemeğe çocuğa derken eşimin gönlü kalıyor. Keza annemle babam 36 yıılık evli bir gün kavgaları eksik olmaz. Eşim de aksine sessiz konuşarak çözer adam gibi sesi yükselmemiştir bebeği uyutuyorum gürültü kavga ederler. Çocuk uyanır evde bir susun demekten dilimde tüy bitti. Evdeki sessizliğimi özledim daralınca ağlamayı özledim kendi düzenimi özledim. Annemin tarla satılacak ev alacağız piyasa durgun o stres yapıyor onu sakinleştir eşim işsizdi yük olduk stresi hala devam ediyor onu sakinleştir. Ben ne yapayım. Sadece ağlamak istiyorum onu yapacağım bir yer bile yok. Ağlasam mutsuzum diye annem üzülecek off off çok daraldım. 

8 Cevaplar

0 oy
(1,766 puan) tarafından
Cnm neden ailendesin eşinin ailesi neden değil 
(13,202 puan) tarafından
7.5 yıldır eşimin ailesi ile alt üst birliktik kaynana cidden bezdirdi iki yüzlü başka şehirdeydik kendi evimizde. Eşim de bezdi ailesinden işi bıraktı geldik ailemin yanına.
(1,766 puan) tarafından
Anladım cnm hakkınızda hayırlısı inşallah en kısa zmanda kendi ewiniz geçersiniz
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Neden aileme gittin ki canim
(13,202 puan) tarafından
7.5 yıldır eşimin ailesi ile alt üst birliktik kaynana cidden bezdirdi iki yüzlü başka şehirdeydik kendi evimizde. Eşim de bezdi ailesinden işi bıraktı geldik ailemin yanına göçtük.
0 oy
(3,836 puan) tarafından
gerçekten kendi düzenine benzemiyor insanın. inşallah Allah gönlüne göre nasip eder
(13,202 puan) tarafından
Evimin eşyalarını bile özledim yaa. Amin inşallah. En çok da yalnız kalmak istiyorum.
0 oy
(818 puan) tarafından
Seni en iyi ben anlarim memlektten kalkip buralara geldik esim tam 3 ay iş bulamadi ailemin yaninda kaldik ama gel bize sor sonra rabbim o adami karsima cilardi yardim talebinde bulunmustum belediyeden eşimin meslegini sordu güvenlik dedim calisiyo mu yok belediyeye gelsin biz uygun bi iş varsa yonlendirelim dedi esim ertesi gun gitti ve şukurler olsun rabbime 5 aydir bi sitede guvenlik olarak çalisiyo kendi evimize gectik bi akrabam esyasini yeniledi onceki esyasini para almadan bana Verdi Allah razi olsun onlarla kurdum yuvami şu an o kadar rahatim ki Rabbim sizede nasip etsin cnm 
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım. Ev bulsak eşyamı getireceğim belki de. Ben yardıma başvuru yaptım çıkmadı bile.
(818 puan) tarafından
Rabbim gonlune gore versin cnm sık dişini biraz daha insallah her sey guzel olur
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
(818 puan) tarafından
Sagl cnm sendende
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Bende yaşadım o durumu 2 ay ailemin yanında kaldık gerçekten çok zor, biz olsak bir şekilde idare ediyoruz kaynana tarafında ama erkekler kaynana da kalınca çok stres oluyorlar inşallah herşey istediğiniz gibi olur canım rabbim hakkınız da hayırlısını versin 
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım çok zor cidden
0 oy
(92 puan) tarafından
Ev üstünde ev olmaz diye boşuna demiyorlar rabbim sabır versin insallah en kisa zamanda rahata erersin 
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım. Çok zor böyle
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Kisa zamanda kendi evinize gecersiniz insAllah insan baba evinden bi ciktimi bi daha eskisi gibi olmuyor .kendi duzenini ozluyor
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım gerçekten öyle
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kankalar bana teselli verin gı çok bunaldım ne yapayım :( 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 485 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 376 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu