0 oy
395 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından
Daha bir yıllık evliyiz iki aylık oglum var he eşey o kadar güzel ki iki yıl nişanlı kaldık evlendik sonra bir kaç ay sonra hamile oldum çok istiyorduk binlerce şükür rabbim nasip etti neyse hamileyken de bir sorun yok tu ama ben dogum yaptım o gün den sonra her şey daha güzel olacak derken bir den tersine döndü lohusa halimle beni çok üzdü olur olmaz yere aileler fln yok annemgilde kal yok baban oglanın foto sunu paylaşmasın sanki daha çok annesine babsına düştü anlamaya o eski bakışı sevişi bile kalmadı bugün bir bakışını yakaladım bana sanki igrençmişim gibi bakıyor yakaladım niye öyle bakıyon dedim yoo normal bakıyorum dedi soruyorum sürekli noldu diye sen bi degiştin diyorum yok sana öyle geliyor diyor ama eminim benden uzaklaştı bende yavaş yavaş sessiz içine kapanan biri olmaya başladı m onu çok seviyorum ne yapmam lazım bu durum sinirlerimi bozuyor iki yabancı gibi hissediyorum ha bide yaptıklarım gözüne batıyor sürekli beni izliyor gibi daha kilolarım gitmedi zaten göbek var begenmiyor mu ki gece gece bunalrı düşünüp eziyet ediyom kendime 

5 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Lohusalik yeni bitmis cnm hormonlarda etki etti o da babaliga alismaya calisiyor takilma sadece ona soyle benden uzaklasiyorsin gibi hissediyorum dagaycok sarilalim daha cok sevelim birbirimizi, hissetirelim de
(38 puan) tarafından
Her gün söylüyorum da inşallah faydası olur
(7,791 puan) tarafından
Canim ilk dogum yaptim bide kizim kolikti bemde oyle hissettim somdi 8 aylik kizim ama hormonlarim düzeldi esinde cocuga alisti normalden daha iyiyiz şükür yani takma git saril öp beni op de yanagini uzat elini uzat yani sen adim at sevdirt kemdini kedi gibj :)
(38 puan) tarafından
Valla artık hiç çabalamaya niyetim yok
-Reklam-
0 oy
tarafından

Seni bu durumu düşündüren eşin utansın bence hiç kendine dert etme haa ama desenki dayanamıyorum ozamam konuş oturda anlat ona ben senn davranışlarından hiç hoşnut değilim bi değişiklik var sende tavırların bana bakış açın falan ve ben bu durumdan çok rahatsızım diye belirt mutlaka 

(38 puan) tarafından
Her gün düzenli söylüyorum ama yok diyor bilmiyorum artık hiç bir şey demiyorum
0 oy
(683 puan) tarafından
Sen bu dönemde biraz hassas olabilirsin bende  lohusayken eşim dengesiz davranmıştı oturup sen beni sevmiyon diye ağlamıştım sonra hepsi geçti gitti 
(38 puan) tarafından
Belki de üstüne gitmeyim bakalım
(683 puan) tarafından
Üstüne gitme İnan bana geçecek bunlar geçmezse beni bul hesap sor :)
(38 puan) tarafından
Hahay inşallah kuzum
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Zmana Bırakmcnm düzelir oda yeni alışıyor babalığa
(38 puan) tarafından
Demi galiba öyle yapıcam
0 oy
(133 puan) tarafından
Kesin ailesi dolduryodur sanki benim esimi anlatyon oda oyle DÜZELMEZ eşin bosuna güzel konusyon onla
(38 puan) tarafından
Bencede sürekli annesi ni aramaya başladı
(133 puan) tarafından
Hiç taviz verme anasi dolduryo srfszler...tecrube konusyo gulum o nasıl davranyosa sende öyle davran
(38 puan) tarafından
Ben dogum yaptıktan sonra bu kadar aralarının iyi olması eeskiden böyle degilken anlamadım gitti
(133 puan) tarafından
Bunlar boyle işte gulum araları iyi olmaz sonra samimi olurlar yılların tecrübesi var bende

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 276 göst.
26 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tinky minky (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 525 göst.
0 oy
14 cevap 306 göst.
20 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...