0 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar eşim görevde binadaki herkes benim eşimin asker olduğunu biliyorlar evi alırken müteahhit söylemiş neyse ben bir senedir eşimi görmüyorm ama evinden de çıkmam çoğu zaman ya annemde ya kaynanamda kalıyorm oğlum var.  

Az önce çöpe gidicem kapıya çöpleri koydum evim giriş kat karşımda asansör var kapıyı açtım çöpü koydum poşeti bağlarken karşıda biri bekliyor asansörü kafamı bir kaldırdım adam elini koymuş asansöre bana dik dik bildiğiniz bakıyor bende geri çekildim kapıyı olan gücümle şak diye kapattım kapı yerinden çıkacak derecede o kadar canım sıkıldı kii binadaki bütün erkekler böyle ya giriş merdiven kapı dibinden yukarıdan inen aşağıdan çıkan herkes neredeyse bana ve evin içine bakıyor delircm artık eşime anlattım az önce kızmaz ama artık adamda sinirlendi tayinimiz var şükür gidicez dedim. Son olarak sürekli aynı manava gidiyorum yakın diye oradaki çocukta bir tuhaf ya hoşgeldin naber diyor sa.lak ya dışarıya çıkınca asla yüzüğüm olmadan çıkmam kafamı yerden kaldırmıyorm eşimde sen napiysn ki bu millet sana bakıyor dedi çünkü buraya taşındığımdan beri sürekli bir şeyler olmaya başladı bir kezde biri arkamdan gelip önümü kesti numaramı istedi.

(Bu arada evime kaynanamlar eltim kaynım erkek kardeşim babam vs. Gelince millet sürekli bakıyor sanki erkek almışım gibi araştırıyorlar

Son olarak ablama anlattım bana ablam önerdi bende tuzlu su yapıyorm oda bırak yapma artık kocandan başka herkesi peşine düşürceksn dedi onunla alakasi yok ddm  ama korktum açıkçası

28 Cevaplar

+3 oy
(15,743 puan) tarafından
Kocanın yanında olmadığını kimse bilmesin ne olur ne olmaz kapı onunda her zama. Bir erkek ayakkabısı koyarım eşim evde olsa da olmasa da bilsinler evde erkek var yoksa.dunya *** olmuş herşey gelir başa 
(2,886 puan) tarafından
Bende hiç almm ayakkabısni ordan
(15,743 puan) tarafından
Evde olmasam bile birkaç ayakkabı koyarım kapı önüne
tarafından
Başlarda koydum ama artık bıktım eşime de patlıyorm başıma bişey gelicek senin yüzünden diye oda etkileniyor ben daha önce baska bir yerde oturdum binada bir kişiyle bile bu sorunu yaşamadım burda resmen gözleriyle yiyorlar
tarafından
Kesinlikle bende oyle yapiyorum
-Reklam-
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Tuzlu su tamamen psikolik ve anlattiklarina gelirsek de eşin yoksa direk annenler de kal tayin cikana kadar.Binanizda ki erkeklere gelirsek de sapıklarsa cok normal tuzlu suyla alakali degil
tarafından
Evet psikolojik çünkü uzun zamandır tayin beklediğim için sinirlerim bozuldu bir nebze iyi geliyor diye yapıyorum bende
Dediğin gibi hepsi bu şekilde hemen herkes bakıyor rahatsız oluyorum o derece
+1 oy
tarafından
Sokakti adamla tuzlu suyu birbirine nasıl bağladın tuzlu su yerine dua oku daha mantıklı 
tarafından
Bilmediğin için anlamaman normal. Ben zaten ibadetlerimi yapıyorm her gece okuyup kendimi emanet eder öyle yatarm bu farklı bişey araştır o zaman anliycksn
(7,654 puan) tarafından
Bende anlamadim hanfendi elhamdülillah müslümanım tuzlu suyun alakası yok
tarafından
Araştırdığım için aradaki bağlantıyı saçma buldum tuzlu su dediğin negatif düşüncelerden kendini uzak tutma rahatlatma yöntemü gibi bir şey bunun sapıkla alakası ne
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Tuzlu su yapnca noluyo anlmdm
tarafından
Esra ezmeciyi aradtr cnm
0 oy
(119,429 puan) tarafından
valla okurken ben bile korktum erkek kardesin falan yokmu senle kalsa
tarafından
Erkek kardeşim çalışıyor uzak kalıyor burdan
0 oy
tarafından
Tuzlu su ne alaka . 

Bu arada kocan yanında olmadığı için rahat davranıyorlar
tarafından
Eşimde sinirlemdi artık gerçekten herkes böyle düşündüğü için bakıyorlar
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Tuzlu suyu merak ettim ne o 
tarafından
Esra ezmeci yaz instada
0 oy
tarafından
Tuzlu su işine inanmıyorum yaa psikolojik bir şey o
tarafından
Ben kendim için yapıyorum ama bundan öncede böyle sıkıntılar yaşadım cnm bencde alakası yok
0 oy
tarafından
Erkek milleti kavattır yanliz kadin gordumu ac kopek gibi saldirilar ama soylede bis var kadn kendini bildikten sonra o erkek hic bi halt edemez esine de anlatma bence adami huzursuz etme bakan olursa ters ters bak bidaha bakmazlar
tarafından
Cok rahatsiz eden olursa bi guzel sıc ağzna agzna geleni soyle
tarafından
Bende kendime kızdım niye socmadm diye
tarafından
Kız oo bakanlar ewli degilmi ya
tarafından
Evli hepsi
tarafından
Eşlerine şöyle kiz
0 oy
(21 puan) tarafından
Tuzlu su ne oluyo 
tarafından
Esra ezmeci instada yaz
0 oy
(9,011 puan) tarafından
Tuzlu su ne kız o ne alaka
tarafından
Esra ezmeci instada yaz
0 oy
tarafından
Bence herşeyi kocana anlatma bu gibi durumları çünkü oda uzak birde erkeklerin kafası her zaman farklı çalışır kafasında kaç tilki döner bilemezsin ya evden çıkma varlığını belli.ettirme yada annene vs git kal kocan gelene kadar kaynanan kalsın bir yol bul
tarafından
Ben normalde hiç anlatmadm ama cnm inanki binadaki bütün erkekler baktıklarını hissettiriyor o kadar rahatsız oldum kii mecbur kaldım bugünde resmen gözüme baka baka durmuş izliyor beni bu kadar olmaz ya eşimin yüzünden bunlar beni onun yüzünden rahatsız ediyorlar
tarafından
Gerçekten çok rahatsız edici bir durum ya ne pis insanlar ya
0 oy
tarafından
Insanlar ahlaksız ona sözüm yok bakımlı ve güzel misin giyimine çok dikkat etme salaş falan giy yanlış anlaşılma olmasın kendini koruman için bi de emniyetin bi uygulaması var telefona yükle acil durumda hemen emniyete bildiriyor, annende ya da kaynananda da kalman mantıklı Allah sabır versin
tarafından
Şöyle söyleyeyim cnm Normalde eşim varken alsa ama asla paspal giyinmem karşımda bakkal var ona bile dışarıda gitmediğim halde uzun pardesü giyerim copede aynı şekilde kapı önüne bişey koyacaksam bile iğrenç bir şekilde asla birbirine uymayan alakasız şeyler giyiyorm bugün lacivertli kırmızı pembe her renk olan tülbent beyaz çizgili yeşil uzun tunik gömlek altına kırmızı etek giydim düşün yanii berbat şeyler giyerim çıkınca eşim varken afedersin çamaşırına kadar uyumlu giyen bir insanm yok diye ilgi çekmemeye çalışıyorum buna rağmen rahatsız edici bakışlar
tarafından
Malesef her yerde var bu tip sapık insanlar benim çalıştığım yerde evliyim adam biri bana talip olmaya gelmiş anası babasıyla taviz vermedim
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Erkekler çok pis bu konuda evet canım eşin yanlış yapmış söylemekle bir an önce o evden çıkmaya bak Şahsen ben bunun seninle alakalı olduğunu sanmıyorum ama eşine anlatmakla kötü etmişsin zaten gidicekmişsiniz böyle konular bana göre erkeğe söylenmez canım ne kadar eşinde olsa el kafasında kurabilir 
tarafından
Kendi evim cnm burası ama sanırım sattırcm eşim yüzünden böyle rahatsız ediyorlar bir senedir görmüyorm ya millet biliyor olmadığını ona demesem başıma bişey gelse benden bilir
(2,479 puan) tarafından
Yanlış düşünüyorsun bence asıl şimdi başına bişey gelse senden bilir ben eşinin yerinde olsam seni o evde asla durdurmazdım ve gelir bir seninle görünürdüm eşinin hatası çok bu konuda
tarafından
Canım eşim gelemiyor zaten askeri personel görevde tayin iznine çıkmadan gondermezler bir kere geldi yakalqndi makmemelik olucaktk o riski alamam
0 oy
(13,705 puan) tarafından
 4 sene ayrı şehirlerde yaşadık eşimle ,

Görümcemle yaşadım.

Ona rağmen numara yollayan mi dersin,kapıya tıklayıp aaa yanlış gelmişim  diyenler mi dersin..

Evli misinnsen yaaaaa diye böyle vıcık vıcık konuşan mi dersin..

O şehirde çok kiymetlilerimi bıraktım ama dedikwlrini hep yasadim
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Kocana cok anlatma derim ben akli kalmasın.
0 oy
(27,353 puan) tarafından
Bu zaman öyle zaman olmuski yemin ediyorum yapmaz dediğin insan yapar  herşey beklenir bu zamandaki insanlardan çok dikkat etmek lazım.
0 oy
(594 puan) tarafından
Tuzlu su olunca ne oluyor bunu merak ettim
0 oy
(530 puan) tarafından
Ben 2 yldir nerdeyse tek yaşiyorum tüm aprt. Bilir esimin gece gunduz calstgini ama 1 erkek cesaret edip yolumu kesemez bi kesse ya

Sende biraz sert ol basini yere eğ falan ne blym tuhaf
tarafından
Aynı şey değil gece gündüz calisiyor diyosunda illa eve geliyor ayrıca sert ol demeni anlıyorum da disarida kafan yerde mi geziyorsun kapını actigindada yere bakiyorsndur bunu söylerken önce kendine bak aynı durumda değiliz benim eşim asker senin ki genel normal işçi
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Ne pislikler ya orda. Çıksan iyi olur sana

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 877 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 367 göst.
1 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Buse06 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 222 göst.