0 oy
394 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ya gerçekten neden insanlar kendi çıkarları için yaşıyor.  O kadar çok sınır oluyorum ki hep benlik ciler.  Hep kendi kıclarinin keyfî için uğraşıyor lar 

Bilen arkadaşlar vardır. Ben annemin.  ineklerini emri vaki yaparak annemi tehdit ederek. Sattım. Parayida anneme bırakmadım.  Ödemesi vardı onları yaptım. Kalanını annemin hesabına. Yatırdım eline 300 lira kadar bıraktım çünkü biliyorum annemi kullaniyor lar elinden alıyorlar. 

4 gündür büyük ablam annemi aramamis. Annem bugün aramış.  Senin kızın var bize ihtiyacın yok diyerekten annemi terslemis. Annemin sesi çok kötüydü. Ölümü gör söylemezsen diyerek konusturdum parayı ben yiyecek misim yemin ederim 1 lira almadım hay.vanlarin parasından.  

Tüm yorumlara açığım. Haksız sam direk soyleyin

BEN KÖTÜ BİR ŞEYMİ YAPTİM ANNEMLE ARALARI AÇILDI. AMA ANNEM COK RAHATSIZ. YAPIYOR DU ARTIK. ONLARIN KEYFÎ İCİN DE BU ZULME KARŞI SUSAMAZ DIM. SİNİRDEN TANSİYONUM 14 E ÇIKTI. 

11 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Ablan anneni somuremedigi için tavır almış. Annen hiç üzülmesin 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum cnm ama beni günah keçisi ediyor
tarafından
Onun derdi sen değilsin annenin etinden sütünden faydalanmak. Aksine ne güzel yapmissiniz annem de artık dinlenir demesi gerekiyodu
tarafından
Artıladım canım
tarafından
Allah razı olsun cnmm
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ablanlarinda dusunmesi lazim yazik kadin kac yasina kadar bakacakmis hayvanlara artik sefa surme zamni gekmis. Ablan haksizz
tarafından
Bende öyle düşündüm cnm elinden geldiğince alıp çıkartıyorum annemi az keyif yapsın diye
0 oy
(301 puan) tarafından
Canım sen hamilesin ve riskli herkesten herseyden önce bebeğini düşünmelisin sen kendini bildikten sonra kim ne derse desin 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Bende bu ara ablam yüzünden annemle kötüyüm. Konusmuyor um da haklıyımdqa. Ama neyin ne oldugunu bildiği halde kötü olan ben oldum. O yüzden artık naparsa yapsın karışmıyorum 
tarafından
Konu ne bilmiyorum ama annem beni haksız görmüyor cnm tersine Allah razı olsun kurtardın beni diyor
(3,550 puan) tarafından
Sözde benim annem de hep benden taraftı. Bir kere gizli bişi yapmış bende söyledim yüzüne karşı böyle bişi yapman çok yanlış diye ben kötü oldum
0 oy
tarafından
Yani anne abla kardeş ilişkileriniz nasıl onu bilemem canım ama keşke önce onlara böyle böyle yapicam deseydin o kendi emeği kendisi harcayacak o yüzden hesabına aktarıyorum hepinizin bilgisi olsun sonra üzerime gelmeyin deseydin bı suçun yok ama dusunememissin boşver şimdi hamile halinle takma ne düşünürse düşünsünler 
tarafından
Ben hepsiyle görüştüm cnm annemle konuşmadan. Kimse satılmasını istemedi.  Ama annem artık dayanamıyor du. Ablamlar kırılmasın diyede satmıyor du
tarafından
O zaman boşver kolay zannediyorlar herhalde ****** bakmayı her gün her gün bakması gerekiyor hele de yasliysa çok zor ayrıca yem vs çok pahalı
tarafından
Yaşı çok degil.ama hasta cnm.
tarafından
Rabbim şifa versin
0 oy
tarafından
Dusmani uzakta arama demisler sen akrabalarla arana mesafe koymalisin bence yakinlarindan uzuluyorsun 
tarafından
Aynn öyle cnm
0 oy
(4,003 puan) tarafından
Sblanlarin maddi durumu nasıl peki , yardıma ihtiyaçları mi var
tarafından
Bı do.muzlari eksik cnm 4+4 lük yaşıyor ama beleş yemeği seviyor
0 oy
(849 puan) tarafından
Daha önce de yazmıştım öyle bir insan içim üzülmeye değer mi gerçekten? Siz annenizi düşünüp gereğini yapmışsınız lafa söze niye takılıyorsunuz? 
tarafından
Annemi terslemesi zoruma gitti.  Benim yüzümden kötü oldular diye düşünüyorum
0 oy
tarafından
Ablanin derdi parayı kendi yemekmis canım senlik durum yok
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Bnce takilma canm hamilesinde zaten bostan yere takiyosn kafana . Ablan olacak şahıs para yememis heralde bu aralar o yüzden kudurmu ş 
tarafından
Aynn doğru diyorsun cnm
0 oy
(913 puan) tarafından
Ah canım Allah yardımcınız olsun diyorum en başta bizde 3 kız kardeşiz ben en küçükleriyim keşke diorum ya keşke tek çocuk olaydım. Malesef ablaminda bize yasattiklari tıpkısi değil ama benzer muhabbetler... Sabir diliyorum sana ve annene var bu tarz kişilikler ne yazık ki 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 321 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 525 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 578 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Alperenimm2019 (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 682 göst.