0 oy
372 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar ablam gurbetteydi geldi 1 bucuk aydir falan annemler de kalıyor  ikide cocugu var  bana geldiler pasta borek yedik ictik ben oraya gittim  oturduk kalktk vs.

Ablam degisik bir insan yani buraya gelir sanki misafirmis gibi davranir konusmaz etmez elinde bir telefon ne cocuklara bakar ne yemege bulasiga yardim eder annem devamli bana sikayet ediyor ablan yardim ediyor oturuyor vs falan diyee buraya geldiklerin de de aynisini yapti oturdu kalkamadi yerinden  evime de ilk kez geliyordu bu arada . Ne evine bakaym dedi ne evin guzelmis dedi ne hizmete yardim etti hamile halimle ayaklarim şiş ben yaptim hizmeti . Bende anneme dedimm ablamin duymaz tarafindan 

Anne ablam neden byle yapıyor  zoruma gidiyor evime geldi konusmadi bile digru duzgun herseyi benden bekledi dedim . Annem de burada da ayni ben annesiym bana bile aynisini yapıyor dedi . 

Ben boyle olsun istemiyorum oysa sohbet etsin gulelim oynayalim yiyelim icelim ablamla beraber yapalim birseyleri istiyorum ama  geliym yiyim iciym gidiyim pesinde 

Annemle kararlastirmislar simdi sali gunu gelceklermis ben anneme demistim 

Ablam gelmesin boyle yapacaksa diye gercekten cok zoruma gitti ama o yuzden dedimm 

.. kendi kafalarindan benim evimde onum var mi bunum varmi bilmeden kendi kendilerine gun ayarlamislar bana gelceklerms ne yapim simdi ben ?

(Elindenn Telefonnn hiç düşmüyor hicccc)

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-Reklam-
0 oy
(7,162 puan) tarafından
Bosvercen cnm görmezden gel soğuk nevale demeki aman diyip takma kırk yılda bi geliyolar heralde zaten Altan Alcan artık 
0 oy
tarafından
Ben olsam bende sinirlendim ayy ben çekemem öyle insanları benle konuşacak yecek içecek telefon nedir. Yaa 
tarafından
Aynen oylee yaaa konuscak bisey bulamiyorum abla sohbet edelim desemm
Ne sohbeti edecem ya off diyo herkes sikayetci bu huyundan
tarafından
Benm kaynana öyle hiç alışık değilim ailemden kimse öyle değil diyorum anne gel oturak konuşak yiyek içek ama yok oğlu gelince konuşur ancak ama milletin kaynanası ne güzel oturur konuşur yemek birlikte yapıp yerler benimki hizmet et sus
0 oy
(17,268 puan) tarafından
Kardeş arasına giremem :) 
tarafından
:) gir kız valla ne yapacağımı blmyrm ya
(17,268 puan) tarafından
Bizimkide yüzük takıldıktan sonra anama iş yapmadı 6 ay gelin oldu gtti yapmayınca noluyosa ben duramam ya yedimi içtiğimi başkasına toplatamam
0 oy
(14,466 puan) tarafından
Kek ve börek yap. Ya da sadece kek yap. Açlık durumlarına göre geliş saatlerine göre 
tarafından
Cnm yapmak mesela degl insan bi sorar demi
Yani evinde varmi yokmu bu aralar naslsn hamileligimden dolayi pek iyi olamyrm yok birsey sormadan  . Sali gunu gelioz diye yazmislar
(14,466 puan) tarafından
Orası öyle haklısın. Sen zahmet etme biz getiririz deseler iyi olur
tarafından
Mesela getirmekte dgl cnm azicik guzel yzlu olup muhabbet etsee canim feda
0 oy
tarafından
Benim kardeşim de öyle gelir biseye elini atmaz annemlere giderim elini biseye atmaz oturur ama ben asla seslenmem küçük diye seslenmem ama ablan büyük yani kendi evini nasıl temizliyor 
tarafından
Temizlemiyorki
tarafından
Kocası da mi bisey demiyor
tarafından
Yooo kocasi da ayni ablamin kafasindan
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Belki psikolojik olarak iyi değil eşiyle arası bozuk kafası oraya takılı benim genelde durgun olduğumda eşimle aramızdaki problemler aklımda olur hani şey desen dibe köşeye baktı oturdu oda yok bir sıkıntısı olabilir
0 oy
(13,787 puan) tarafından

Her zaman gorusmuyorsunuz bide telefonda neyin nesiymis anneme gideceğim ablamla kavuscaz diye heycandan catliyoruz :Donun ayıbı bende ablama gideyim hiç oturmam yani yaparım kendi evimde nasilsam orda da öyleyim kendi evinde napiyo 

tarafından
Kendi evinde de yapmiyor kii
(13,787 puan) tarafından
Allah Allah kim yapiyo:-)
0 oy
(1,116 puan) tarafından

Ben senin yerinde olsam ablanın sana davrandığı gibi davranırım geldiği zaman, sende elinden tlfonu düşürme bişe sorarsa cvp ver yoksa konuşma, ikramı da abartma basitinden bir kek çörek yap gitsin, Kendi gibi davranirsan anlar belki, ablan bile olsa herkese hak ettiği gibi davranacaksın, o sana kardeşi gibi davranıyor mu ki sen onu baş üstünde tutasin , misafir diye bu kadar göklere çıkarmanın anlamı yok canım :ermm:

tarafından
Ya bir de anne evinde misafirlik mi olur allah askinaa ??
 Bura annesinin kardesinin evi ne misafirligi ya
(1,116 puan) tarafından
Bacım bana Niye kızıyon :DD
0 oy
tarafından
Annenle konuşcağına ablanla konuş bunu açıkça söyle 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Benim ablamda öyle. Yurt dışından gelgi 1 aydır burda elinde hepppp telefon bişey söylüyoruz duymuyo cevap vermiyo annemde öyle hep telefonla wgatsapptan yazisiyo
tarafından
Ben anlamıyorum yani  bu telefonda ne var evinde istedigin kadsr oyna ama insan icinde su telefonlar gercekten itici oluyor
0 oy
tarafından
Niye annenle ablanın dedikodusunu yapmak yerine  ablanla konuşmuyorsun ki. 
tarafından
Yuz defa dedimm ciksr yol bulamayinca buraya yazdm dedikodu yapmiyorum oneri tavsiye istiyorum farkındaysan
tarafından
Buraya yazmanı kastetmiyorum ki. Annene bu şekilde anlatman dedikodu. Yani bu da dedikodu evet de ben anneninkini kast ettim. Yani bunun bir çıkar yolu yok bence. Anlama 10 kere söylediysen ve değişmediyse demekki senin söylediğine önem vermiyor. Sal gitsin sen de.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 231 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Merveee YE (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 255 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 220 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 369 göst.