+1 oy
921 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben bu disi needen cektirdim cektirmez olaydim beni maffetti apseyken bukadar acimiyordu :'( beni öldurdu kulagim bile agriyor  bu dikisler alinincami duzelicek ne yapicak  nefes alamiyorum acidan inan ki ben dogururken boyle aci cekmedimm. Antibiyotik ve agrinkesici duzenli iciyorum 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap

ve Diş ağrısı kabir azabi derler bacım sarımsak felan baş uyusturuyor
(12,777 puan) tarafından
Yanlış dismi uuu tab talihsizlik
tarafından
Ama sen yinede koyma ne olur ne olmaz :)
tarafından
Sağ tarafta altlı üstlu kökten çürümüş ilk gittiğim hastane sağ taraftaki 20 Lil dişten diyip bagirtira bagirtira uyusmadan çekmişti azameliacimm sağ taraf bir yandan ağrıyor 2 dismis birde sol taraf kanıyor bir yandan olmustum o hafta yanagim gözümü kapatmisti :(
(12,777 puan) tarafından
Ben dis hastanesinde çektirdim ama  oyle cok islem de yapmıyor lar genelde yazik oerisan etmişler
tarafından
2 Side dış hastanesi bacım gittiğim stajyer yaptı bende geçecek umuduyla çektirdim o arada birde hastamız vardı hastanede yanında yatıyordum iulen gece gece ne küfürler ettim günaha battım çıktım kizz aklıma getirdiniz :D
-Reklam-
0 oy
(185 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
tarafından
Sagol canim benim
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Buz koy distan cnm belki dindirir
tarafından
Azom bilmiyom buz denemedimki hic oda pıhtılaşma yapabilirmis
tarafından
Kizzz azamelia dişe buz koymaz 1 saat sonra daha çok kötü yaparrrr :) doktorum demişti bende yaptım o hatayi
(12,777 puan) tarafından
Valla bana doktor soguk seyler koy sismesin desi ben hatta çıktım kola aldim soguk onu koydum rahatlatmisti
0 oy
tarafından
Doktoru ara bir istersen numarasını aldın mı bu kadar ağrı normal degil
tarafından
Oyle mi diyorsun evet var numarasi ariyimmi inanki nevrim dondu benim bugun 2. Gun
tarafından
Ben olsam arardım o da bir insan sonuçta dayanamiyorum o derce olmasa rahatsız etmezdim de norma mi de
tarafından
Tamam canim sagol simdi degilde yarinda gecmezse soylicem ama sanirimbunnormal baksene milletin 10 gun surmmus
tarafından
Bende dış cektirdim hiç ağrı falan olmadı ama
tarafından
Artı apseyken dış çekilmez diye biliyorum ben özel bir yere mi gittin devlete mi
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kizz korktum sayende heee. Bnde cektirecektim
(12,777 puan) tarafından
Disin kenari cene den kestiler icinde ici dis aldilar dikis attılar benim
tarafından
Ayyyy of birsey diyemicem canim cekimi kolau inanki
tarafından
Ay azom seninkide berbat
(12,777 puan) tarafından
Ben uyusuk geçince agridi biraz sonra ben yemek vs yedim sıkıntı olmadi 1 2 dikis dusmedi ben kendim kestim hatta agrim olmadı
tarafından
Peki azom sen kendin kestin tamam. Ama doktor sana demismiydi dikislerini almaya gel diye a
0 oy
(1,145 puan) tarafından

Uyarı mı :O

Geçmiş olsun canım

tarafından
Sagol canim
0 oy
tarafından
Canım benim evet çok zor ama doğum agrını eskiden çektiğin acıları şimdi hissediyor musun? Hayır bu da birkaç güne öyle olacak geçecek sabır et çok zor tamam ama bu böyle kalmayacak
tarafından
Dogru diyorsun ozamanda diyordumki bu gecmez
0 oy
(9,247 puan) tarafından
20lik mi. En az on günde geçmişti benimki
(9,247 puan) tarafından
En az 8-10dikisliydi hemde
tarafından
Aaaaaaaa cok fazla
tarafından
Ben kac tane dikis oldugunu nerden anlicam soylemedide
(9,247 puan) tarafından
Ağzından sayamiyrmusun siyahtır düğümler. Ay çok zor inşallah şişme yapmaz.bebek yoksa acilde ağrı kesici vurdur
tarafından
Bebek var bacim ya emzieiyorum
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Muhtemelen sinire hasar verdiler. Tekrar gittin mi canım zor olur. Diş ağrısı kabir azabı derler. Tekrar git. 
tarafından
Oylemi dersin. Kesildi zaten canim dikisli bilmiyorum bu normalmi bukadar agrimasi bugun 2. Gun
(3,551 puan) tarafından
Normal değil canım. Diş çekildikten sonra diikiş de olsa agrısı kesilmesi lazımdı.. Muhtemel sinire hasar verdiler. Sinir ağrı yapıyor. Tekrar Bi baktır. Geçmiş olsun
tarafından
O ilk basta nsrkoz ignesini heryerime batirdi
(3,551 puan) tarafından
İğne zarar vermez de diş çekilirken dişin bağlı oldugu sinirler vardır. Ya dikiş atarken sıkıntı oldu yada diş çekilirken..
tarafından
Nebilim canim ya nerden cektirdim cektirsem dert cektirmesem bitirdi beni agriisi
0 oy
(2,523 puan) tarafından

Geçmiş olsun canım yaa diş ağrısı çok kötü bilirim:(

tarafından
Öldü dunbeni
0 oy
(928 puan) tarafından
Canım karanfil kaynat ılıyınca onla gargara yap ağrı kesici özelliği var yağını da bulabilirsen o da çok iyi
tarafından
Canom bi oyle birsey degil disten ameliyat oldum dikiş atildi agrinkesici iciyorum sabahdan beri gecirmiyor karanfil ne ise yarar
(928 puan) tarafından
Ağrı kesiyor ya kuzum uyuşturucu etkisi var ondan dedim
tarafından
Yok bacim yok  vallahi ben aciya dayanıkliyim dogururken bile doktorm helal olsun dedi ama bu aci benimaffetti
(928 puan) tarafından
Yanlış bişey yapmışlar i o zaman canım ara doktoru bu kadar ağrı normal değil o zaman napmislar böyle Allah yardımcın olsun ağrını dindirsin inşallah elimden dua etmek geliyor valla bitek keşke bişey yapabilsem diş ağrısı çok kötüdür bilirim insan kafasını duvara vurmak istiyor acıdan beyne vuruyor
tarafından
Tam olarak beyne vuruyor kafam uyusuyor canimm benim Allah razi olsun cok sağol
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ben de gecen hafta cektırdım hamilelikte cıkmıstı cıkana kadar canıma okumustu yer bulamadıgndan dıger disleri sıkıstrmıstı o yuzden doktor cekılmelı dedi ama cekene kadar omrum gıttı utanmasam kalkıp kacacaktm adam ter attı bıldgn cunku cok buyuk koklu ve sapasağlam yeni bı dıstı sukur kolay ıyılestı bı profenıd dıye bı ılac var agrı kesıcışerın kralı hele dişe birebir dene dua edersin 
tarafından
Canim ben ezmiriyorum her ilac kullanilmiyorki senin dikislimiydi
(1,826 puan) tarafından
Evt normal cekımdı ama diş cok buyuk ve kokluydu cıkarırken zarar verdi o yuzden ikı tane attı bı bak prospektuse emzirirken ıcılır mı bılemedm
tarafından
Tamam xanim sagol
0 oy
(3,747 puan) tarafından
Valla benim de aynı olmuştu çok ağırmıştı acımdan ağlıyodum 3 gün ne yedim ne içtim bilmedim Allah yardımcın olsun inşallah. Sana tavsiyem sık sık tuzlu su gargarası yap. Hatta elinde enjektör varsa iğnesinin ucunu kır ona tuzlu su çek çekim yapılan yere tazikli sık 
tarafından
Tuzlu su yapiyimmi
(3,747 puan) tarafından
Evet evet çok iyi geliyor hele enjektörle sık ordan çıkanlara şok olacaksın. 1 çay bardağına bir tatlı kaşığı tuz koy yeterli
tarafından
Sagol canim
(3,747 puan) tarafından
Rica ederim canım çok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Halamı dişin  ağrıyo yaa.Çok geçmiš olsun.geçer inşallah yarına hiç bişeyin kalmaz.
tarafından
Evet oda dikišliydi
tarafından
Herkesi arayıp ben ameliyat oldum deyip duruyodu:))oda ilk kez diş çektirmişti çok hassastı bi kaç gün
tarafından
Bende ayniyim skskskssksksksns
Bende ilk defa disciye gittim hic daha once dislerime dokundurtmamistim
tarafından
En kısa zamanda geçmesi dileğiyle canım
tarafından
Sagol arkadasimm❤️
0 oy
(399 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim Rabbim düşmanıma bile vermesin ne kadar zor bilirim benimde ağrıyor bakalım nasıl olacak
tarafından
Canim git antibiyotik versinler belki iyi gelir ya
(399 puan) tarafından
Gittim antibiyotik verdi 1 hafta sonra gel çekelim dedi almadım ilacı. Başka Dr gidecem İnşallah belki o dolgu yapalım der
tarafından
Dolgunun ne oldugunu bile bilmem neden antibiyotik almadinki apse mo yapiyor disin
(399 puan) tarafından
Kz içi boş yemek yiyince içine giriyor bu Dr da ayak üstü baktı gel çekelim dedi bende başka Dr gideyim belki dolgu yapar diğer dişlerinde dolgu var memnunum cekmek zor ya
tarafından
Heee anladom seninki oyle birsey ozaman dolgu yaptir ya cektirme
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sarimsak koymani tavsiye ederim gecmis olsun.
tarafından
Kiz ne sarimsagi orasi suan ameliyatli yani  yarık cay kasigini sokamiyom agzima
0 oy
(48,854 puan) tarafından
iltihap tam kurumadan cektiyse oda cok sanci yapar Allah yardimcin olsun fatom
tarafından
Hadi ya oylemi dsrsin abla
0 oy
(447 puan) tarafından
Canım sabır buz koy gececek kaç gün oldı
tarafından
Bigun 2 gun canim buz koyimmi
(447 puan) tarafından
Koy ama yangına koy Bi posetle ugussun iyice korkma yarın daha hafıf olacak 4. Günde sadece ip dolanacak agzında düşün ben bidr oruçtum ağzıma kan geliyo
0 oy
(119,629 puan) tarafından
aah kiyamam sana bee
tarafından
Of offffffff
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ağrı kesici al yirmilik diş mi çektirdin dikiş falan mı var 
tarafından
Evet cabim agri kesici fauda etmiyor
(4,759 puan) tarafından
Vala eşimde oldu aynısını baya kötü günler geçirdi kuzum ya Rabbim yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 251 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.
7 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar_6565 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,201 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 777 göst.

381,938 soru

11,434,096 cevap

35,001 kullanıcı

...