0 oy
1,035 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Annem 45 yaşında tek çocuğu benim çocuk sahibi olmak çok istiyor sizce bu yaştan sonra mümkün mü çevrenizde örnekleri var mı ?

46 Cevaplar

+1 oy
(1,381 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Olur niye olasın ki Rabbim inşallah en kısa zamanda verir bazı arkadaşlar acımasızca yorum yapmış verende Allah alandaAllah sağlık konusunda kimse bilemez Rabbimden başka herkesin sınavı farklı genç anne sağlıklı çocuk doğuracak diye bir kaide yok diyeceğim o ki sağlıklı hayırlı evlat olsun Rabbim gönlünüze göre versin hayırlı geceler... 
tarafından
Sağ ol canım Allah razı olsun
(1,381 puan) tarafından
Hepimizden Allah razı olsun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Mümkün de, cesaret işi. İnsanın kafası kaldırmaz bir yaştan sonra ya. )
(6,136 puan) tarafından
Hepsi 31 de anne oldum sinir stres tavan tek fark sabırlı bir anne değilim oğlum şuan 24 aylik ve grip oldu gece uyumicak sürekli ağlayacak
tarafından
Maalesef bende de sabır pek yok. Anacığım hep der 30 dan önce yapacan diye doğruymuş :D
(6,136 puan) tarafından
Bebekleri görünce 2. Bebegi istiyorum ama oğlum ağlamaya başlayınca bunun hakindan gelemiyorum diyorum
(48,626 puan) tarafından
kiz 29da evlendim zaten evde kaliyoduk kil payi kurtulduk☺️ gece cok pisman oluyorum kizmicam diyorum bide elosta oyle simarik huysuz degil uyumlu alistirdi ona yaramazlik yapinca çok geliyo özür diliyorum annenin manyakligi tutuyo affet diyorum affettim diyo ama kucucuk kalbi umarim hafizaya yazmiyodur☺️☺️☺️
(48,626 puan) tarafından
ikinciyi Allah büyük.konusturmasin düşünmüyorum m elanin uykusundan cok cektim.hala gece deliksiz uyumaz . gecen aksam arkadasim.geldi yedi aylik.oglunu.uyutmaya calisiyo sipa uyumadi elada oyleydi onu gördükçe esli gunler geldi aklima ☺️
+1 oy
(10,313 puan) tarafından
40 yaş üzeri sağlıklı gebelik ihtimali düşüyor. Tabi veren Allah ama ben çocuk açısından adil bulmuyorum 10 yıl sonra hayat enerjisi azaldığında o yavrunun onunla oynayacak bir anneye de ihtiyacı olacak. 
(7,706 puan) tarafından
Çok haklısın ya kimse bu konuya değinmemiş.
0 oy
(119,237 puan) tarafından

olurmu olur valla :D

tarafından
Ay Hadi inşallah
(119,237 puan) tarafından
hahahahaha senden kac yas kucuk olcak ☺
tarafından
23 falan
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Almanyada teyzem var 48 49 yasinda vardir o gecen sene dogurdu ay ama tek gozu gormuyo oglusunun cok uzuci bi durum blmiyom olir bnce menopoza girmedyse
tarafından
Menapoza girmedi düzenli adet göriypt
0 oy
tarafından
Bilmiyormdaa niye şimdi istiyor merak ettim :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Menapoz olana kadar kadınlar doğurgandır 
0 oy
tarafından
Bunu en iyi doktor bilir cnm
0 oy
(932 puan) tarafından
Kiz senin sorularin hep cok ilginc he:D nie bukadar bklemis maden anan yapaymis ya : D ama gine olur blkim doktora gtsin :)
tarafından
Uzun zaman olmadı çok denedi
(932 puan) tarafından
Menepoza girmedyse olur bnce cnm
0 oy
tarafından
Valla biyolojik olarak mümkün olabilir ama ruhsal olarak iyi düşünsün annen sonuçta bir hayat getirecek dünyaya onun isteklerine yetisecek mi enerji olarak valla ben minigimi 31 yasinda doğurdum keşke daha erken doğursaymışım diyorum çünkü yaş ilerledikçe insanın sabrı enerjisi azalıyor 
(48,626 puan) tarafından
aynen oyle bende 31de anne oldum keske daha erken yasta olaymisim yavrusuma enerjim yetmiyo
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Annen önceden nerdeymiş cnm

Riskli gebelik olur
tarafından
Canım annem beni doğurmak için bile uzun süre tedavi gördü yıllarca
0 oy
(447 puan) tarafından
Riskli ama olan oluyor babanında durumu onemli yani maalesef yaş ilerledikçe her organ gibi onlar da yaşlanıyor 
(48,626 puan) tarafından
hwr organ gibi onlarda yaslaniyo☺️☺️☺️☺️
(447 puan) tarafından
:))))
0 oy
(68 puan) tarafından
annem kardesimi 36 yaşinda dogurdu inan arkadaşlari ninen mi diyor küçüktü anne sen neden genç değilsin derdi çocuk akli belli bir yaştan sonra ileri yaş anneleri çocuklarina yetemeyebiliyor 45 yaşinda dogursa aralarinda anlayiş olarak bile baya uçurum olacak dogurmak değil tek aonrasıda önemli bence tabi
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Annem 40 yasindayken kardesimi dogurdu ve bence yanlis. Anlaşamıyorlar birbirlerini anlayamiyorlar
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Olur tabi adette oluyorsa duzenli
0 oy
(282 puan) tarafından
Bı arkadaşımın annesi 40 tan sonra hamile kaldı down sendromlu dogdu ve 3 yaşına gelmeden öldü bir sürü ameliyat geçirdi sonunda dayanamadı 
0 oy
tarafından
Ben 43 yaşındayım canim ilk gebelik hemen hamile kaldim ama kurtaj oldum hala devam
tarafından
Anladım canım inşallah olur insanlar çok yargılı yaklaşıyor ama insan istiyor çocuk
tarafından
Benim kimse umurumda değil:)) tas gibi hatunum 1 de yaparim 2 de
(48,626 puan) tarafından
Allah hayirli saglikli bebek versin insallah canim
0 oy
(551 puan) tarafından
2. evliliğini mi yaptı annen? 

O yaşta bebek sahibi olmak mümkün ama ilerisini de düşünmek lazım. Mesela çocuk ergen olduğunda annen 60-65 yaşlarında olacak. O yaşta ergen çekmek zor. 

Ama istiyorsa hayırlısı olsun tabi 
tarafından
Hayır ilk evlilik
0 oy
(48,626 puan) tarafından
küçük halam.babannem 40yasindayken olmus dedemde 50mis. menepoza girmediyse olur tabi
0 oy
(1,897 puan) tarafından
CokCok zor cnm çünkü devamlı düzenlo doğum yapmış olaydı ozaman hemen gene olurdu 

İnşallah olur ama neden bukadar geçe bıraktı ki kıyamam rababim tez zamanda versin 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 621 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde DuyguHira (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 204 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,094 göst.
0 oy
5 cevap 212 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu