0 oy
1,039 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Annem 45 yaşında tek çocuğu benim çocuk sahibi olmak çok istiyor sizce bu yaştan sonra mümkün mü çevrenizde örnekleri var mı ?

46 Cevaplar

0 oy
(181 puan) tarafından

46 yaşında doğurdu annem kardeşimi şimdi 10yaşına geldi eli ayagı oluyor valla hepimiz evlendik gittik yanına yoldaş oldu kadının :) mümkün canımda yaş ilerledikçe zor oluyor 

-Reklam-
0 oy
(349 puan) tarafından

Bnm annem 40 yaşında doğum yaptı. Hatta hamileyken ablam nişanlıydı. Şimdi ablamın çocuğuyla küçük kardeşim arasında 6 ay var aynı yaştalar yani dayı yiğen:) 

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Aaa :))) kader kısmet hayırlısı
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tabiki mümkün benim alt komşum 44 te dogurdu
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Cnm olsum belki kendini yanlız hisediyordur belki çokta büyük değil ki
0 oy
(74 puan) tarafından
Annem 41 yaşında doğurdu :) ilaç gibi geldi ona 3. Çocuk ne hastalık kaldı ne stres. Biz evlenip gidince yoldaş oldu ona ufaklık. Şimdi çocuk yaşta hem amca oldu hem de dayı. 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
45 yaşında değil ama halam 40 yaşında doğurdu zor oldu ama , düşük riski vardı bebeğin hasta olma riskide yüksek yaş ilerledikçe böyle sıkıntılar oluyor canm 
0 oy
tarafından
Annemin kuzeni 42 yaşında  doğum yaptı büyüdü bile kızı 
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Olabilir niye olmasın ki
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Olmazmi yengem 46 da dogurdu
0 oy
tarafından
Eltim 45 yaşında bu sene doğurdu biraz zorlandı yaşından dolayı şekeri falan da vardı onun ama adet döngüsü normalse olur yani 
tarafından
Adet döngüsü normal hiçbir kronik rahatsızlığı yok
tarafından
Yani olabilir o zaman
0 oy
tarafından
Rabbim nasip ederse neden olmasın :))) 
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Geçen  arkadaşımın kaynanası hamile olduğunu öğrendi hemde 6 aylık arkadaşıma diyor karnmda biseyler oluyor buda acile götürmüş sonuç 6 aylık hamile herkes şokta kadın 60 var yaş olarak  :) allah ol dese olur canm hakkınızda hayırlısı 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kız adet görüyorsa neden olmasın. Halam 43 yasında gelini ile aynı anda doğurdu... Doğurmak istiyorsa doğrusun ama önce Bi kadın doğum u ile görüşsün. 
0 oy
(2,361 puan) tarafından
Ya olmasına olur belki o Allah'ın bilicegi iş ama babanda bütün iş bitiyo annen istese nolcak babanın spermleri vefat ettiyse nolcak bı doktora danışın bence benim yaşım 25 Ken cocuk sesi kaldirmiyo kafam da 
0 oy
tarafından
Yani annem beni 40 yaşına doğurmuş 45 çokta geç değil neden olmasın :) tabi önce bi doktora danışsın risk grubuna girer mi girmez mi diye 
0 oy
(598 puan) tarafından
Kaynanam 45 yaşında getirmiş şimdi kaynım 10 yaşında. :D
0 oy
(141 puan) tarafından
Var canim halam yeni dogum yapti 
0 oy
tarafından
On yargılı olanlar çok ama 45 yaş yaşlı değil sonuçta.bakabilir.hatta çevremde 44 42 yaşlarda doğuran iki öğretmen var.
0 oy
(794 puan) tarafından
Menepoza girmediyse olur canm  ya bide ben 3 0 yasindayim bebegim 10 gun sonra 17 aylik olucak bn cok hiperaktif olmama ragmen yoruluyorum sabahin  6.30da kalktik 1 dkka durmak yok kucak istiyor hal kalmiyor evdir temizliktir   45 ten sonra  nasil ilgilenicek  nasıl kosusturucak bilmiyorum burda 20 yasindakiler bile    dayanamiyoruz die hergun paylasimlar yapiyo acaba sanami guveniyor

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 621 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde DuyguHira (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 806 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 208 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,101 göst.