+1 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar bugün paylaşmıştım post gorumcemgil 1 saat bekletti diye çocukla BİM'in önünde sıcakta gezme derdine boş anı yakalayınca hemen eşimi aramışlar eşimde kızmış onlara güya beni şikayet edeceklermis bekledim diye patladım ya bugünde nispet yapar gibi eşimin kuzeninin eşi durum paylasmis sultan yengemin elinden semaver çayı falan kaynanam oluyor sultan yenge dediği gorumcemde paylaşmış hemen diplerindeyim ya güya kiskandircaklar huyları belli bı gram umrumda olmadı gerçi intikam alma derdindede değilim ama eşimi arayıp güya ara bozacaklardi diğer eşimin kuzeninin eside demiski ordan bizde onu hastanede bekledik diye esime acayip sinir oldum ben gezme derdine beklettim sanki onları ki gorumcemde kızını muayene ettirdi boş durmadılar dertleri ne anlamıyorum dokuleyim dedim kızlar dolmusum baya...

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

Onceden olsa bayilirim derdim suan inan kimse umrumda olmuyo moralimi bozmaya calisanlari yok sayiyorum tafsiye ederim ;)

-Reklam-
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Sevmem Allaha havale ederim genelde 
0 oy
tarafından
İntikam sevmem o kişiden uzaklaşmayı tercih ederim .
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Uğraşmayıp umursamadığın zaman daha **** oluyorlar karekterlerini ve seviyelerini belli ediyorlar bekle ve gör ne olduklarını ☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 239 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Talihsizgelin06 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 155 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,412 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde duru.yeniyurt (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 643 göst.