0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (769 puan) tarafından
Kızlar benim bu hafta sonu kuzenimin düğünü var nasıl desem benn yakın görürdüm kendi düğünümde kuaförden tut dış çekime kadar beraber gittik hep öncesinden haberdar ettim şimdi nikahını aile arasında yaptılar ama diğer bir kaç kuzenim de vardı bekarlığa veda yaptı vs ne bileyim ben çok kırıldım gelemesem bile insan haberdar etmez mi hiç bir şeyine gidesim kalmadı elbise almayı planlıyordum şimdiyse yok yani hevesim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Insanlar.boyle nankörler işte sen sırtında tasirsin onlar seni eziverir. Haber vrm3si lazmdi canm al elbiseni gt canm gtmezsen nie gelmedi olur.ama oynama mihattap olma sana sorsn neden boyle yaptigini
(769 puan) tarafından
Çok kırıldım ya ne bileyim el insanı yapmaz yaptığını
(22,070 puan) tarafından
Gozdeme katiliyorum .d
tarafından
Edoşum ♡
-Reklam-
0 oy
(27,519 puan) tarafından

Bn olsam selam bile vermem beni bilmeyeni ben hiç bilmem

(769 puan) tarafından
O kadar haklısın ki
0 oy
(424 puan) tarafından
Sende ona göre davranırsin canm el gibi gider gelirsin bazıları gerçekten onu bile haketmiyor bende de var kuzen (⇀‸↼)
(769 puan) tarafından
Ben o kadar samimi şeyler düşünürken kırıldım valla ya
0 oy
tarafından
Evlendikten sonra siliyorlar insanı işte kendiside evleniyor görür bakalım dünya kaç bucak bence hiç gitme aramada sormada kıymete binmesin hiç neden gelmedin diye soracağını sanmıyorum sorarsada davetli miydim etmezdin diye düşündüm dersin
0 oy
(11,107 puan) tarafından
Ben eskiden iyi yönden bakıyordum bu tarz olaylara ama artık bakamıyorum. Seni o zaman görmeyeni sen de görmeyeceksin..
0 oy
(7,825 puan) tarafından

El gibi bir borcam al da götür kız :Donu hak etmiş

0 oy
(2,792 puan) tarafından
Ayıp etmiş ben olsam gitmem 

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 422 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eslemmm (1,459 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.